Osvita.ua Запитання Середня освіта Оплата праці вчителя Дошкольное образование
Запитання та відповіді на нього

Дошкольное образование

Elena Merts
Здравствуйте! В декабре 2018 года заканчиваю магистратуру " Дошкольное образование", работаю по специальности воспитатель, скажите после окончания магистратуры должны присвоить категорию ( какую ) или разряд ( то какой)

Володимир Мініч
Встановлять 12 т.р.. після закінчення ВНЗ(на даний час 11, але з 1 вересня 2018 працівникам днз оплату теж піднімуть на 1 т.р.) . Далі буде атестація. От тоді вже можна буде говорити про присвоєння категорії.

Elena Merts
Спасибо

Elena Merts
Здравствуйте! Где можно посмотреть закон о присвоении тарифного разряда. Я не знаю какой у меня сейчас разряд ставка составляет 2 219 грн., и это при всем притом что в 2017 году я закончила бакалаврат. А когда училась была ставка 3 151 грн. Как только закончила сразу же понизили почему то ставку. А почему некто толком объяснить не может. Если можно ссылку чтоб закон можно было распечатать. Спасибо с ув. Елена.

Володимир Мініч
Зараз у Вас як мінімум має бути 10 т.р., а це в 2017 р. було 2912, а з 01.01.2018 це має бути 3207(це без відрахувань). Але, оскільки у 2017 р. мінімальна зарплата становила 3200, то Вам мали б обов'язково доплачувати до цієї суми відрахування 20,5 відсотка - вийде близько 2600. Аналогічно і в цьому році, при мінімалці 3723 Вам теж мають доплатити обов'язково до цієї суми. Далі. Ви краще звернули б увагу на своє навантаження. Мабуть в цьому причина. Навантаження може бути на ставку, менше ставки, більше ставки. У вас не може бути зарплата меншою з освітою, ніж була без освіти. Шукайте причину у навантаженні і в тому, що подають в табелі обліку робочого часу. А ще даю Вам роз'яснення профспілки

Володимир Мініч
Постановою Кабінету Міністрів України від 14 грудня 2016 р. № 974 «Про внесення зміни у додаток 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298» посадові оклади та ставки заробітної плати педагогічних працівників усіх закладів та установ освіти, які фінансуються за рахунок державного та місцевих бюджетів, підвищено на два тарифні розряди.
Згідно з пунктом 2 постанови підвищення посадових окладів педагогічних працівників навчальних закладів, які фінансуються за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, відбулося з 1 січня 2017 року.
Відповідно до абзацу другого цього пункту підвищення посадових окладів педагогічних працівників усіх інших закладів та установ освіти, які фінансуються за рахунок державного та місцевих бюджетів, здійснюється з 1 вересня 2017 року.

Володимир Мініч
Згідно з Додатком 6 до наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 № 557 з 1 січня 2017 року вчителям без кваліфікаційної категорії ставки заробітної плати встановлюються на рівні 10-11 тарифних розрядів.

У виносці до Додатку 6 з позначкою ** передбачено, що фахівцям, які мають освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста або магістра (до введення в дію Закону України «Про освіту» - вищу освіту), установлюється 9 тарифний розряд, а тим, які не мають освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста (до введення в дію Закону України «Про освіту» - середньої спеціальної освіти), установлюється 8 тарифний розряд.
Тому з урахуванням норм постанови Кабінету Міністрів України № 974 підвищена на два тарифні розряди ставка заробітної плати, а саме на рівні 11 тарифного розряду, обов’язково встановлюється вчителям, які мають освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста або магістра (до введення в дію Закону України «Про освіту» - вищу освіту).

Володимир Мініч
Педагогічним працівникам, які мають освітній ступінь бакалавра, а також молодшого спеціаліста ставка заробітної плати може бути встановлена як на рівні 10, так і 11 тарифних розрядів. Кваліфікаційна категорія має бути присвоєна лише після отримання повної вищої освіти, тобто магістерського рівня.
Невідповідність наказу Міністерства освіти і науки України 20.01.2017 № 81 «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 року № 557» нормам постанови Кабінету Міністрів України № 974 не може позбавити права педагогічних працівників на підвищення у 2017 році на два тарифні розряди посадових окладів та ставок заробітної плати.

Антоніна Клименко,
Управління соціально-економічного захисту ЦК Профспілки
3 18 вересня 2017

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!