Osvita.ua Ваші запитання Середня освіта Оплата праці вчителя Як має нараховуватись зарплата "Заслуженому вчителю України".
Запитання та відповіді на нього

Як має нараховуватись зарплата "Заслуженому вчителю України".

Світлана Сорочук
Доброго вечора!

Прошу Вашої допомоги у вирішенні питання про правильність нарахування заробітної плати.

Вчитель географії за дипломом,стаж роботи 22 роки, вища категорія,старший вчитель,викладаю географію,природознавство,та маю 4 год гурткової роботи,як керівник шкільного лісництва.

Суть питання:

5 жовтня 2012 року мені присвоїли почесне звання "Заслужений вчитель України",

розпочали доплату,тільки після написання мною заяви з 1 грудня 2012. Оплата за старшого вчителя була знята.



А тепер кажуть, що будуть доплачувати мені за почесне звання "Заслужений вчитель України" тільки за години гурткової роботи,тому що досягнення мої були саме в гуртковій роботі.



Я хочу отримати роз,яснення стосовно оплати моєї праці за ,що я маю отримувати доплати.а за що ні.



Якщо доплата є за почесне звання,то чи доплачується за "Старший вчитель"?Атестація пройдена мною в 2010 році, курси з географії та природознавства в 2012.

Буду дуже Вам вдячна за роз,яснення та допомогу.

Вилен
Оплата вчителя вищої категорії здійснюється за 12 тарифним разрядом.
Окрім того зарплата вчителя підвищується відповідно до Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти:
п.5. Зміна розмірів ставок заробітної плати й посадових окладів протягом року провадиться:
г) при присвоєнні звань, що дають право на підвищення ставок
і посадових окладів, -з дня присвоєння; тобто за звання "Заслужений учитель України" - з 5.10.12.

п.24. Ставки заробітної плати і посадові оклади підвищуються:
б) на 20відсотків особам, які мають звання "Заслужений вчитель",
д) на 10 відсотків - за звання "Старший вчитель"
Якщо працівник має одне із звань, передбачених підпунктами ... "б",..., та одне із звань, передбачених у підпунктах ... "д",..., то підвищення ставок і посадових окладів провадиться по кожному із них. Тобто доплата мала йти ОДНОЧАСНО на педагогічне навантаження вчителя (незалежно від предмета) як заперше звання, так і за друге.
-----------------
Оплата праці керівнику гуртка здійснюється за 10 розрядом без підвищень.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   http://osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись: