Osvita.ua Запитання Середня освіта Оплата праці вчителя Як оплачується перевірка зошитів?
Запитання та відповіді на нього

Як оплачується перевірка зошитів?

Саня Тимошенко
Вчитель початкових класів (1 кл) має навантаження 20 годин на тиждень - доплата за перевірку зошитів згідно Інструкції № 102 здійснюється як за 18 (годин) Цей вчитель ще й викладає в іншому класі ( в 3 классі ) із навантаженям 2 години на тиждень (іноземна мова). Чи має він отримувати доплату за перевірку зошитів за 2 годин (іноземна мова) ?????

Вилен (МОДЕРАТОР)
Доплата вчителю початкових класів за перевірку зошитів здійснюється на все педагогічне навантаження, яке має вчитель у початкових класах.

Саня Тимошенко
на які пункти нормативних документів мені спиратися ????

Вилен (МОДЕРАТОР)
п.37

Вчителям I-IV класів загальноосвітніх шкіл та шкіл-інтернатів усіх типів і найменувань за перевірку зошитів учнів провадиться додаткова оплата в розмірі 15 відсотків ставки заробітної плати. Ця доплата провадиться основному вчителю незалежно від навантаження. Отже, учитель-класовод отримує доплату 15 %.
Якщо в I-IV класах уроки з мов проводить інший вчитель (тобто в 3 класі іноземну мову викладає вчитель 1 класу), доплата йому за перевірку зошитів провадиться за фактичну кількість годин, виходячи з розмірів, передбачених для вчителів початкових класів, з урахуванням кількості учнів.

При цьому тарифікація англійської мови здійснюється окремим рядком.

Саня Тимошенко
Вилен Дуже дякую вам за відповідь !!!.

А.А
У мене 15 годин. При цьому мені оплачують лише за 15 годин, уже другий рік поспіль. Минулого року було 10 годин, я класний керівник. Платили, як за 10 годин. Дякуючи вашому сайту, дізналася про порушення. у бухгалтерії розводять руками, кажуть, що винна школа, винні економісти. Як мені вчинити, я хочу, щоб перерахували за два навчальні роки?

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!