Запитання та відповіді на нього

Хто має перевіряти зошити?

Євгенія Трохимець-Пецко
Доброго вечора! Я працюю вчителем української мови та літератури, відповідно отримую плату за перевірку зошитів. Тепер я знаходжусь на лікарняному уже 2 тижні, хто повинен перевіряти зошити та контрольні роботи, а то в школі нічого не перевіряється і на мене після виходу чекатиме гори зошитів? Директор каже, що за це нікому не платять на заміні, а чому ж я це повинна робити? Мене ж у ті дні й не було, коли учні писали контрольні. І ще одне питання: після написання контрольної, повинна виставлятися тематична оцінка, на основі оцінок за тему, хто її повинен виставляти, якщо я була відсутня, а діти написали контрольну, тобто її треба виставити. Завуч каже, що тільки я це зможу зробити. По даній темі я вчила дітей 2 тижні, а 2 тижні я була відсутня. Дякую.

Ирина
Якщо Вам 100% оплачується лікарняний,то отримавши гроші ,Ви отримаєте і гроші за перевірку зошитів ,які в цей час не перевіряли.Вашим колегам ,дійсно,не оплачується перевірка зошитів на заміні. І мене дивує,що Ви хочете,щоб вони ще тематичні повиставляли... P.S Працюю вчителем біології.Нам перевірку зошитів взагалі не оплачують,але я ще навчилась вгадувати ,як діти написали практичні та лабораторні ,тому регулярно їх перевіряю...

Євгенія Трохимець-Пецко
Ви розумієте, я отримую тільки певний відсоток, бо вже вдруге на лікарняному і маю лишу 5 років стажу, а я не знаю, коли я вийду на роботу і тому не розумію, як можуть бути не виставлені ці оцінки. Я нічого не хочу, я просто хочу знати, чи можуть бути невиставленими ці оцінки до мого приходу.

вчитель
Да, могут. Жаль, что модератор удалили мой ответ на ваш второй такой же вопрос. Я там достаточно подробно все написал и мотивировал. Вам даже могут принести журнал, чтобы выставить оценки, в больницу, если вы не выйдете до конца семестра. Кроме вас никто не обязан ставить оценки вашим ученикам.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua