Запитання та відповіді на нього

Як мають оплачуватись уроки?

O-sanna
Маю навантаження: 26,5 год математики 2,5 год основ здоров"я та 0,5 год економіки, (за спеціальністю- вчитель математики). Адміністрація повідомила,що години більше 27 будуть оплачуватись як заміни. Це правильно? Якщо "ні", то як можна відстояти свої права? Дякую

вчитель
Вас должны протарифицировать. Если выше 27 оплачивают как замены, то задайте вопрос бухгалтеру на каком основании.

Оксана Панчик
Права????? Ну, колего, ви загнули......29,5 годин і ви ще кажете, що вас "обділяють"....за 10 років роботи в школі, в нас більше 23 год ніхто не мав.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Мне знакомы числа и 35, и 40, и 53...

O-sanna
Оксана Панчик. у нас були ситуації коли працювали на 0.25 ставки. Але, погодьтесь, 23ю годину і першу ми маємо відпрацьовувати однаково якісно ( і 27у і 30:) Хай все буде відповідно закону, тим більше, що обмеження по кількості годин нема. В крайньому разі 40 робочих годин за тиждень (Закон про працю)

Оксана Панчик
35, 40, 53..... Уроків? Ну якщо людина "адмін.одиниця" типу мене, то так. Я педагог-організатор, ще маю 9 уроків. Більше не можна категорично, навіть заміняти не можна. Колега математик на курсах, то я хожу на уроки, бо шкодую учнів. Безкоштовно веду класне керівництво. І це не позиція директора(тут багато хто "гне" на директора) це такі укази відділу освіти. І так в цілому районі. Про які, навіть, 35 Ви говорите? Здається ми живемо на різних планетах....

Оксана Невская
O-sanna, я вас розумію, обмежень дійсно немає. Проте є обмеження людському мозку і витримці, на мою думку. І, як також математик, не вірю, що 30-ту годину вчитель може відпрацювати якісно. Навіть якщо це паралелі, всерівно.....А з іншого боку, мабуть, мені просто....обідно чи якось так. Тому що в нас, я повторюся, це "політика" відділу освіти. І мені як математику основи здоров'я вести не можна, бо немає відповідної освіти.

O-sanna
У мене "основи" як бонус :) (треба ходити до дитини додому), хоча не скажу, що мене це дуже радує (теж не маю відповідної освіти). Кількість годин на даний момент вже 24. Але ж шановні, любі мої вчителі ми настільки всюди безправні, що хто ж як не ми самі маємо себе захищати від певної "політики". Хорошого нам всім дня!

Вилен (МОДЕРАТОР)
Дійсно, здається ми живемо на різних планетах. Адже педорг може мати до 12 годин педнавантаження на тиждень, а кількість замін не обмежується, а також немає заборони на класне керівництво:) А якщо я написав, що мені знайомі числа 35, 40 і 53, то значить, що і так буває.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Щодо якості проведених уроків то моя позиція така: якщо держава визначає 18 годин, то це значить, що реально їх має бути 12, щоб було якісно, бо зайвого не заплатять. Зустрічав в джерелах інформацію, що до початку ВВв тижневе навантаження вчителя було 12 годин, у зв"язку з війною збільшили до 18, тепер стоїть питання про 22:)

Вилен (МОДЕРАТОР)
Щодо основ здоров"я як бонуса. Індивідуальне навчання оформлюється окремим наказом і вноситься до тарифікації. Щось тут у вас ...

O-sanna
Стосовно інд. навчання все оформлено . Я мала на увазі, що як математик - я маю вищу категорію і звання, а як вчитель снов здоров'я - навіть курсів не проходила:(

Вилен (МОДЕРАТОР)
Шановна O-sanna, прочитайте те, що ви написали в запитанні і порівняйте з тим, що "мали на увазі". Мені здається, що тотожності немає ніякої. Як же вас, вчителя МАТЕМАТИКИ вищої категорії, можуть діти зрозуміти, якщо ви маєте на увазі одне, а запитуєте про інше!

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua