Osvita.ua Запитання Середня освіта Оплата праці вчителя Чи можуть зняти надбавку за престижність праці?
Запитання та відповіді на нього

Чи можуть зняти надбавку за престижність праці?

Андрей Куриленко
Вчителів в м. Черкаси примушують підписувати повідомлення про забирання надбавки за престижність в розмірі 20%. Таке повідомлення зроблено для кожного вчителя, якщо вчитель незгодний, йому погрожують звіьлненням спираючись на п.6, ст.36 КЗпП України. Мені цікаво, чи відомо про цей факт у міністерстві, наскільки такі дії відповідають закону?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Якщо повідомили за 2 місяці від передбачуваної зміни оплати праці, то це законно. Про те, що таке буде з цією надбавкою було відомо ще 25 березня 2014 року

Лариса
Чи можуть прийматися рішення з цього приводу на місцях, якщо справа щодо цієї постанови знаходиться в суді.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Звісно, адже У ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ немає грошей на виплату цією надбавки.

Larisa Shistko
Передивившись сьогоднішнє пленарне засідання Верховної Ради від 23.07.2014, зрозуміла, що економити ВР може тільки на вчителях. Законопроект про скасування оплати класного керівництва, перевірку зошитів, готує нас до того, що з 1 вересня цього навчального року у школах не буде кому вчити наших дітей (хто захоче працювати за 800 грн або 1200 (за умови наявності категорії). Ті ж , хто залишиться, просто не будуть перевіряти зошити, проводити виховні заходи, та якісні уроки. Знаєте прекрасно, хто зараз працює в школах, і уявіть, чи залишиться взагалі хоч ХТОСЬ ?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Погоджуюсь, інновації Закону 4308а не радують. Докладно див.посилання

Ольга Завада
Нас змушують писати за свій рахунок на 10 днів влітку та підписувати, що ми відмовляємося від 20%. Якщо їх і тах забирають, навіщо ми повинні щось підписувати? Чи мають право змушувати писати за свій рахунок?

Ирина АйвазовскаяБелухта
Примусити написати за власний рахунок не можуть. Задайте це ж саме запитання Інні Совсун (заступнику Квіта) у фейсбуці.

Тетяна
Чи не могли б ви вказати пункт постанови, за якою саме знімається 20% надбавка? Не можу знайти.

Вилен (МОДЕРАТОР)
http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/373-2011-%D0%BF

Василий Франковский
Нас змушують писати письмові заяви про погодження продовження роботи у зв'язку із змінами істотних умов праці (зменшили за престижність). Чи повинні мі її писати?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Має бути попередження за два місяці про істотні зміни умов оплати праці, після того ви з цим погоджуєтесь, або не погоджуєтесь. Якщо погоджуєтесь, то зміни настають через 2 місяці після погодження, якщо ні - то через два місяці - звільнення з роботи.

Ганна
Щоб цього взагалі не сталося потрібно відстоювати свої права.
https://petition.president.gov.ua/petition/1583 Електронна петиція стосовно цього питання

Юлія Новінчук
Чи має право Обєдна територіальна громада знімати 20 відсотків причому маючи гроші на їх виплату.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!