Osvita.ua Запитання Середня освіта Оплата праці вчителя Чи може завуч школи бути класним керівником?
Запитання та відповіді на нього

Чи може завуч школи бути класним керівником?

Віталій
Яке педнавантаження можна мати (17, 18, 19...годин), маючи півставки завуча? За яких обставин можна при половині ставки завуча можна зберегти класне керівництво? Спасибі.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Можна мати до 18 годин, класне керівництво може бути за потреби.

Віталій
Тобто 18годин, півставки завуча та класне керівництво не можна? На який документ спиратись для аргументації "класне керівництво може бути за потреби"? Спасибі.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Тобто, можна і 18 годин, і 0,5 ставки завуча, і класне керівництво одночасно.

Віталій
Спасибі за відповідь! Чи можна посилання на нормативний документ?

Віталій
Бухгалтерія РВО навіть чути не хоче про можливість оплати класного керівництва за умови 18 годин та 0,5 ставки завуча! Що робити?! Чим мотивувати?! Спасибі

Вилен (МОДЕРАТОР)
Відповідно до п.35 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15 квітня 1993 року N 102, керівним працівникам не встановлюються доплати за класне керівництво, вчителям, викладачам, старшим викладачам, майстрам виробничого навчання та іншим педагогічним працівникам (крім керівних) загальноосвітніх навчальних закладів, вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації та професійно-технічних навчальних закладів провадиться додаткова оплата за класне керівництво.
Тобто, згідно з інструкцією доплата за класне керівництво керівним працівникам не встановлюється.
Разом з тим, відповідно до Галузевої угоди між Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України та ЦК Профспілки працівників освіти і науки України на 2011-2015 роки сторони Угоди рекомендують керівникам закладів та установ освіти і науки здійснювати відповідні доплати керівним працівникам навчальних закладів, які виконують на підставі норм чинного законодавства викладацьку роботу, за умови покладення на них у випадках виробничої необхідності...

Вилен (МОДЕРАТОР)
п. 6.3.5

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!