Osvita.ua Запитання Середня освіта Оплата праці вчителя
Запитання
Наталія Москалюк
Чи правомірно те, що вчителю знімають за категорію, бо не пройшов курсову підготовку? *

Вчителю ІІ категорії після закінчення 5-річного терміну після закінчення вузу знімають надбавку за категорію, тому що не був на курсах. Яким документом це керується?

Ганна
Чи допоможе електронна петиція до президента зберегти НАДБАВКУ ЗА ПРЕСТИЖНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАЦІ? *

В мене багато сумнівів щодо результативності електронних петицій але іншого шляху захистити звання "ВЧИТЕЛЬ" не бачу. Для всіх небайдужих - https://petition.president.gov.ua/petition/1583 - потрібно зареєструватися та проголосувати за престижність нашої професії.

Olenka
Как отрабатывается время классного руководителя в каникулы? *

Должен ли учитель,имеющий классное руководство,дополнительно отрабатывать время,помимо основной нагрузки,на каникулах?

Андрей Куриленко
Чи можуть зняти надбавку за престижність праці? *

Вчителів в м. Черкаси примушують підписувати повідомлення про забирання надбавки за престижність в розмірі 20%. Таке повідомлення зроблено для кожного вчителя, якщо вчитель незгодний, йому погрожують звіьлненням спираючись на п.6, ст.36 КЗпП України. Мені цікаво, чи відомо про цей факт у міністерстві, наскільки такі дії відповідають закону?

Элина
Почему уменьшили надбавку за  *

Сегодня харьковским учителям сообщили, что надбавка за престиж уменьшена на 10 процентов. Это решение принято на государственном уровне или это местная самодеятельность?

Тетяна Савченко
Доплати за експериментальну діяльність закладу загальної середньої освіти 

Школа є учасником експерименту"Створення системи шкільної медіаосвіти на основі принципів наскрізного навчання". Чи повинні отримувати доплату за експериментальну діяльність ? Хто і скільки?

user1
Доплата за діловода. 

Добрий день. Прошу допомоги. В школі немає секретаря-діловода. Роботу виконує заступник директора. Чи має людина право на доплату і в якому розмірі?

Марина Мариновна
Совмещение или совместительство, английский, разные школы 

Добрый день, подскажите, правильно ли меня оформили. Я учитель английского. В основной школе у меня нагрузка 13,5 часов в неделю. Во второй школе сейчас 7,5 часов в неделю (в сентябре было 9 часов и тогда оформили 4 часа по совмещению и 5 часов по совместительству). Так сказало руководство, но сегодня профсоюз сказал, что до 27 часов суммарно с основным местом работы в неделю можно оформлять как совмещение. Если это действительно так, то куда мне обратиться для переоформления, какие нормы закона это регламентируют и можно ли просить о перерасчете, начиная с сентября?

Юля
Чи є підставою для збільшення тарифного розряду здобуття другої вишої освіти? 

Доброго дня! Я працюю на посаді асистента вихователя. Скажіть, будь ласка, чи повинен асистент вихователя отримувати доплату 20%? За період роботи на посаді я здобула другу вищу освіту. Чи є це підставою для збільшення тарифного розряду? Мені в університеті сказали, що наявність диплому дає підставу для збільшення тарифного розряду (зараз у мене 11т.р.).

Світлана
.Супровід неповнолітнього на судовому засіданні 

Чи має право директор примушувати психолога школи супроводжувати неповнолітнього правопорушника на суд у другий населенний пункт за власні кошти? Тобто, директор, відмовляється оформляти відрядження. Хлопчик прийшов з проявами негативної поведінки з іншої школи . Було повідомлено прокурору, що на даний час немає можливості витрачати власні кошти на проїзд для присутності у залі суду. На що вона реагує досить агресивно, повідомляючи, що вона також доїжджає на суд власним коштом. Вже було витрачено 80 грн. власних коштів на даний вид роботи. Прийшло ще дві повістки для присутності на суді даного хлопчика і не відомо скільки їх буде ще (адже, не зявляються всі свідки або потерпілі іт.п.). Хочу дізнатися, хто має відшкодовувати мені затрачені кошти на проїзд ? Від даної роботи не відмовляюсь, зацікавлена у супроводі непвнолітнього на суді, але не за власні кошти. Напишіть документи, на які можна посилатись для захисту своїх прав. Дякую!

Lara
Доплата за кандидата наук 

Я працюю у загальноосвітній школі вчителем математики. Нещодавно отримала диплом кандидата педагогічних наук. Згідно наказу МОН № 557 п. 3 мала б отримати доплату. Проте адміністрація школи відмовила, посилаючись на те, що хоч я і отримала науковий ступінь кандидата педагогічних наук, але у дипломі зазначено спеціальність "Теорія і методика професійної освіти", а отже доплата мені не передбачається. Чи правомірне це рішення?

Олександр Зігунов
Доплата за науковий ступінь 

Чи встановлюється доплата до посадового окладу заступнику директора з навчальної роботи коледжу за науковий ступінь кандидат технічних наук. Чи доплата здійснюється тільки за години викладання.

людина
Про зарплату в позашкільній освіті 

Підкажіть, будь ласка, а в позашкільній освіті зарплату підвищать, чи й надалі керівник гуртка за 10-м тарифним розрядом отримуватиме 3100грн? Завчасно дякую за відповідь.

людина
Про зарплату в позашкільній освіті 

Підкажіть, будь ласка, а в позашкільній освіті зарплату підвищать, чи й надалі керівник гуртка за 10-м тарифним розрядом отримуватиме 3100грн? Завчасно дякую за відповідь.

Ганна
Декретна відпустка 

Зараз працюю на 0,5 ставки бібліотекарем, за сумісництвом маю 3,5 години уроків(внутрішнє сумісництво), також за сумісництвом 4 години гуртка будинку культури (зовнішнє сумісництво). Питання таке: коли я піду у декрет мені при нарахуванні декретних буде враховуватися лише оклад бібліотекаря 1524 грн, чи вся зарплата, яка нараховується за місяць, бібліотека+уроки+гурток - 3000 грн "чистими"?

Інна
Чи має право бібліотекар у свій робочий час займатися викладацькою діяльністю? 

Маю вищу педагогічну освіту(вчитель української мови та літератури) та 20 років педстажу. Упродовж останніх 7 років працюю бібліотекарем у школі на 0,5 ставки(основна робота) та з минулого року секретарем-друкаркою на 0,5 ставки за сумісництвом у цьому ж навчальному закладі. Чи маю я право займатися викладацькою діяльністю у цій же школі в час своєї основної роботи? Якщо так, то в якому обсязі?

Nadya
Що робити директору коли працівник не з'явився на робочому місці 

2 вчителі з всього педагогічного колективу відмовляються їхати на роботу до села через те, що не хочуть йти деякий проміжок відстані пішки, в той час, коли інші педпрацівники з'явились на роботі з незначним запізненням. Чи має право директор вимагати заяву за свій рахунок відсутніх вчителів? Якщо ні, тоді що має робити адміністрація закладу освіти?

Ганна
Диплом магістра 

Працюю бібліотекарем 3 роки, є години за сумісництвом, зп по 9 розряду. Отримала диплом магістра. Чи буде підвищення зарплати через диплом магістра? Чи така, як була, залишиться?

Ганна
Оплата за заміну вчителя 

Заміняю вчительку початкових класів, у неї ставка 18 годин/тиж. За 4 тижні (20 роб. днів) мені заплатили 2250 грн., тобто за 1 годину я отримала 31 грн (оплата погодинно), а потім треба вирахувати податки, тоді я отримала всього 1788 грн (за годину 25 грн). Чи правильно мені заплатили? Те, що я заповнювали журнал, перевіряла зошити не враховується?

Поліна Петрівна
Чи здійснюється доплата адміністрації школи за проведення у навчальному закладі експериментальної та науково-дослідницької роботи на Всеукраїнському рівні? 

Навчальний заклад з 2016 року має статус базового експериментального закладу на Всеукрїнаськоиму рівні (є відповідний наказ МОН України). Чи має право на доплату за експериментальну роботу адміністрація школи? Якщо так, якими нормативними документами це регулюється? Дякуємо!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!