Osvita.ua Запитання Середня освіта Оплата праці вчителя
Запитання
Наталія Москалюк
Чи правомірно те, що вчителю знімають за категорію, бо не пройшов курсову підготовку? *

Вчителю ІІ категорії після закінчення 5-річного терміну після закінчення вузу знімають надбавку за категорію, тому що не був на курсах. Яким документом це керується?

Ганна
Чи допоможе електронна петиція до президента зберегти НАДБАВКУ ЗА ПРЕСТИЖНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАЦІ? *

В мене багато сумнівів щодо результативності електронних петицій але іншого шляху захистити звання "ВЧИТЕЛЬ" не бачу. Для всіх небайдужих - https://petition.president.gov.ua/petition/1583 - потрібно зареєструватися та проголосувати за престижність нашої професії.

Olenka
Как отрабатывается время классного руководителя в каникулы? *

Должен ли учитель,имеющий классное руководство,дополнительно отрабатывать время,помимо основной нагрузки,на каникулах?

Андрей Куриленко
Чи можуть зняти надбавку за престижність праці? *

Вчителів в м. Черкаси примушують підписувати повідомлення про забирання надбавки за престижність в розмірі 20%. Таке повідомлення зроблено для кожного вчителя, якщо вчитель незгодний, йому погрожують звіьлненням спираючись на п.6, ст.36 КЗпП України. Мені цікаво, чи відомо про цей факт у міністерстві, наскільки такі дії відповідають закону?

Элина
Почему уменьшили надбавку за  *

Сегодня харьковским учителям сообщили, что надбавка за престиж уменьшена на 10 процентов. Это решение принято на государственном уровне или это местная самодеятельность?

Дарина
Після отримання освітнього рівня бакалавр моя з/п підвищується? 

У цьому навчальному році я закінчила університет за рівнем бакалавр. Три роки вже працюю вчителем у школі. Чи збільшиться моя з/п з нового навчального року? І я вже у школі буду вважатися спеціалістом чи ще досі молодшим спеціалістом? Я працюю вчителем початкових класів, а освіту вищу отримала за спеціальністю "історія".

Veta Komi
Як повернути кошти за неправильне нарахування згідно тарифного розряду? 

Я, вчитель початкових класів, освіта середня спеціальна. Педагогічний стаж - більше 20 років. В 2011 році, пройшовши чергову атестацію, мені було встановлено 9 тарифний розряд. В листопаді 2011 року я перейшла працювати в іншу школу, але мені нараховували зарплату по 8 тарифному розрядові, мотивуючи тим, що вчитель з середньою спеціальною освітою не може отримувати нарахування за 9 тарифним розрядом. Покопавшись в інтернеті, я надала докази того, що мені, все ж таки, мають оплачувати по 9 розрядові. Відділ освіти повернув мені кошти лише з 01.08.2017 по 31.12.2017 р. Як мені можна повернути кошти за період з литопада 2011 року по 01.08. 2016 року? Так як в цей період змінилася назва з "Відділу освіти" на " КУ "ЦФ та ГДЗУСО".

Ян Новиков
чи існує зараз затримка виплати заробітньоі плати і від чого залежить 

затримка виплати авансу на необмежений термін

Olga
Магістратура і ставка вчителя 

Чи може студент деної форми навчання магістратури працювати вчителем у шкоді на повну ставку? Навчання відбувається у другу зміну, робота в школі - в першу.

Наталья Скипенко
Тарифний разряд у вихователя з дипломом бакалавра 

Стаж роботи 9 років. Проходження атестації у 2017 р.

Rita
заробітна плата директора інклюзивно-ресурсного центру 

Скажіть, будь ласка, як нарахувати заробітну плату директору інклюзивно-ресурсного центру? Чи має він право на надбавки і які? за яким тарифним розрядом приймати? Якими нормативними документами це регламентується? Дякую.

Галина
якоюмає бути відпустка працівника, який працює бібліотекарем і логопедом одночасно в школі? 

Скільки днів відпустки надається працівнику в школі, оскільки він працює основним бібліотекарем і додатково логопедом,

Оксана Буштіна
друга спеціальність учителя 

Мій пед. стаж 17 років, весь цей час працювала за першою спеціальністю, отримала вищу категорію. Чи маю право викладати за другою спеціальністю, якщо жодного уроку за 17 років не проведено? Якщо так, яка оплата таких годин? За вищою категорією чи як спеціалісту?

Андрій
Чорнобильська відпустка та збереження зарплати 

Написав заяву на чорнобильську відпустку з 4-го червня на 16 календарних днів, зі збереженням ЗП відповідно до Закону від 28.02.1991 № 796-XII. Пед навантаження 1057год. пед зарплата 6259,79, категорія вища. Отримав розрахунок з бухгалтерії Пед зарплата 2503,92, перерахунок пед годин 3375,65, кабінет 221,73 надбавка за вислугу років 500,78, переатестація КМУ 500,78 Доплата різне в пос. окл 500,78, надбавка за вислугу років 675,13, переатестація КМУ 675,13. В законі № 796-XII сказано (п. 22 ст. 20 та п. 1 ст. 21) особам, віднесеним до категорії 1 та 2 надається додаткова відпустки із збереженням заробітної плати 2503,92+3375,65=5879,57грн. Моя пед зарплата 6259,79-5879,57=380,22 Пед навантаження я вичитав повністю 1057год. 1.Закон України має більшу юр. силу над Постановою КМУ №102 - тобто моя ЗП не була збережена в повному обсязі -380,22грн 2.В постанові КМУ №102 до якої апелює бухгалтер вказаний порядок обрахунку щорічних і додаткових відпусток АЛЕ Закон № 796 передусім визначає «чорнобильську» відпустку як пільгу і компенсацію, тобто постанова КМУ ні словом не пише про пільги та компенсаціі. 3.Доплата різне в постад. оклад становить20% будо виплачено 500,78 з суми пед зарпалта 2503,92, з суми строки педнавантаження 3375,65 виплати не було - пояснила, що тільки з пед зарплати. Хіба 3375,65 це не педзарплата? Вислугу і надбавку кму 20% з неї нарахувала а доплату ні! 4. В заяві я чітко написав надати мені щорічну чорнобильську відпустку зі збереженням ЗП.

Руслан
оплата ежегодного тарифного отпуска учителю 

В Шевченковском районе города Харькова учителям, которые уходят в отпуск с конца июня 2018 года, не начислены к выплате отпускные деньги. Объясняется это отсутствием денег. Законно ли это?

natalia
перерва у педстажі 

Добрий день! Мій педстаж становить 15 років, 1 категорія, старший вчитель. За сімейними обставинами звільнилась та не працювала 7 років. Цьогоріч поновила професійну діяльність у школі. Мене прийняли на роботу за трудовим договоом як спеціаліста. По закінченні навчального року прийняли заяву на постіійне місце роботи в тій самій школі. Чи правильно мені призначили категорію "спеціаліст" при прийомі на роботу, мотивуючи 7-річною перервою у педстажі, Дякую!

Людмила Бойчук
Про штатні нормативи 

Добрий день! Допоможіть,будь-ласка,в такому питанні:опорний навчальний заклад має 33 класи з 1 по 9 клас,в т.ч. у філіях по 9 класів.Як визначити кількість штатних одиниць педагога-організатора? В опорному навчальному закладі /сільська місцевість/ загальна кількість учнів -640 в т.ч. в філіях -159 учнів,115 учнів та 133 учні. Яка кількість штатних одиниць практичного психолога,соціального педагога повинна бути в опорному навчальному закладі? Кількість посад кухара? Харчування в опорному навчальному закладі та філіях організовано самостійно. У ОНЗ харчується - 133 дітини,у філіях-78 та 39 відповідно. Сподіваюсь на Вашу допомогу.Щиро дякую!

Маша Ковтунович
Бакалавр - це ж вища освіта! 

Доброго дня! Бакалавр - це ж вища освіта! Скажіть, будь ласка, який посадовий оклад згідно розрядів та тарифних сіток може мати працівник з освітою бакалавр.Це 10 чи 11 розряд?

Olena
Як нараховується щорічна відпустка соціального педагога? 

Як нараховується щорічна відпустка якщо я перейшла переводом з дітячого садочку з посади вихователя до школи на посаду соціального педагога?

НікаПол
відпрацювання робочого часу 

я займаю посаду соціальний педагог 0,75 ставки та маю навантаження вчителя біології 12 годин у тому ж навчальному закладі. Яким повинен бути мій робочий день? Адміністрація наполягає відпацьовувати щодня окремо навантаження вчителя, а потім окремо години соціального педагога. Скільки годин навантаження вчителя я маю право читати в свої 0.75 ставки соціального педагога?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!