Osvita.ua Запитання Середня освіта Оплата праці вчителя
Запитання
Наталія Москалюк
Чи правомірно те, що вчителю знімають за категорію, бо не пройшов курсову підготовку? *

Вчителю ІІ категорії після закінчення 5-річного терміну після закінчення вузу знімають надбавку за категорію, тому що не був на курсах. Яким документом це керується?

Ганна
Чи допоможе електронна петиція до президента зберегти НАДБАВКУ ЗА ПРЕСТИЖНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАЦІ? *

В мене багато сумнівів щодо результативності електронних петицій але іншого шляху захистити звання "ВЧИТЕЛЬ" не бачу. Для всіх небайдужих - https://petition.president.gov.ua/petition/1583 - потрібно зареєструватися та проголосувати за престижність нашої професії.

Olenka
Как отрабатывается время классного руководителя в каникулы? *

Должен ли учитель,имеющий классное руководство,дополнительно отрабатывать время,помимо основной нагрузки,на каникулах?

Андрей Куриленко
Чи можуть зняти надбавку за престижність праці? *

Вчителів в м. Черкаси примушують підписувати повідомлення про забирання надбавки за престижність в розмірі 20%. Таке повідомлення зроблено для кожного вчителя, якщо вчитель незгодний, йому погрожують звіьлненням спираючись на п.6, ст.36 КЗпП України. Мені цікаво, чи відомо про цей факт у міністерстві, наскільки такі дії відповідають закону?

Элина
Почему уменьшили надбавку за  *

Сегодня харьковским учителям сообщили, что надбавка за престиж уменьшена на 10 процентов. Это решение принято на государственном уровне или это местная самодеятельность?

Oila Zastavna
Чи повинні доплачувати за науковий ступень, якщо науковий ступень не відповідає виду діяльності на дані посаді. 

Працюю вчителем дефектологом в центрі реабілітації в лікарні, на базі центру була написана дисертація, проводилося дослідження , отримала кандидата наук з фізичного виховання та спорту. Чи має дана установа право доплачувати 15 % за кандидата?

Krystyna
Чи відноситься психологічна служба у ПТНЗ до загальноосвітнього циклу? 

Доброго дня! Я працюю практичним психологом у професійно-технічному навчальному закладі, і юридично я відношуся до педагогічних працівників (згідно з положенням про психологічну службу від 02.07.2009 № 616), цілком логічно що соц-псих. служба у закладі проф.тех. освіти виконує ті ж функції що і аналогічна служба у ЗНЗ отож логічно було б віднести психологічну службу до загальноосвітнього циклу, але ,на жаль, як бачимо на практиці, про працівників психологічної служби взагалі забули, або уникають коли питання стосується оплати праці. Прошу Вас надати роз'яснення, а також посилання на нормативні документи, що регулюють відносини у частині оплати праці та статусу психологічної служби у професійно-технічному закладі освіти. У ПТНЗ на даний момент склалась така ситуація що у викладачів, що читають предмети загального циклу ( тобто ті що передбачені у програмі загальної середньої освіти) оплата праці здійснюється за принципом +2 тарифікаційних розряди, а у викладачів що читають предмети проф.тех. циклу оплата залишилась без змін ( у законі передбачено підняття з.п. для таких викладачів з вересня 2017року) прошу...

alia
оплата праці після атестації 

Атестація пройшла а зарплата за квітень не збільшилась, бухгалтер повідомила що нарахує у травні. Чи правильно це?

Елена Безпалько Никифорова
виплата премії вчителям 

чи можна виплатити вчителю премію в розмірі 100% від посадового окладу? чи можна виплачувати премію вчителям в будь який час протягом року, не приурочуючи її до дня вчителя?

Alyonka Kushnir
Оплата праці при зміні кваліфікаційної категорії 

Доброго дня! В загальноосвітній школі працюю вчителем іноземної мови, викладаю англійську і французьку мови. Маю вищу освіту, за дипломом я вчитель англійської, німецької мов та зарубіжної літератури. За 5 років роботи в школі курсів підвищення кваліфікації не проходила, атестувалася в 2016-17 н.р.. Атестаційна комісія присвоїла ІІ кваліфікаційну категорію. Скажіть, будь ласка, оплата за ІІ категорією буде здійснюватися за все навантаження чи лише за англійську мову? Курси з англійської мови заплановані на жовтень 2017 року, курсів з французької мови покищо немає.

Ірина Рура
чи можна отримати відпускні і оздоровчі 

Доброго вечора. Я вчитель.Зараз на лікарняному у зв'язку з вагітністю і пологами. Воно закінчується 27.04.2017. Чи можна мені вийти на роботу на наступний день?Чи можна з травня до кінця навчального року?А якщо на роботу не виходити ,то чи мені виплатять відпускні і оздоровчі?Бо зазвичай вчителі йдуть у відпустку аж у червні.Порадьте будь ласка.

Yanuxa-life
Учитель дефектолог та методист днз 

Я учитель-дефектолог аочаткових класів, маю 1 кваліфікаційної категорію і як учитель і як вихователь, на базі нашої школи відкривається днз компенсуючого типу і мені пропонують 0.5 ставки вихователя-методиста, як мені будуть нараховувати заробітну плату і на яке педнавантаження я маю право. Чи втрачаю я категорію при цій посаді

TANIA
максимальне навантаження вчителя 

Доброго дня. Суть питання заключається в наступному: Вчительмає свого навантаження 19 годин, класне керівництво, завідування кабінетом. На період курсів іншого вчителя, йому дають дордатково заміняти години вчителя, який на курсах, з його тижневим навантаження 15,5 годин в тиждень. Чи має він маючи своїх 19 годи, додатково заміняти ще 15,5 годин в тиждень, не враховуючи, що він є класним керівником і завідує кабінетом. Якщо ні, то яку максимальну кількість годин він може заміняти в тиждень крім своїх основних годин? ДЯКУЮ.

Наталя
Скажіть, будь ласка 

Скажіть, будь ласка, в квітня 2016 р. присвоєно вищу категорії як викладачу математики. З вересня 2016 р. читаю фізику, котру оплачують як спеціалісту. Пройдено курси підвищення кваліфікації з фізики. Як мають оплачувати години фізики, по якій категорій чи потрібно знову атестуватися?

Катерина
Оплата лікарняних 

Я працюю у школі -інтернаті для дітей зі зниженим слухом 25 років. Як оплачуються 15 днів на лікарняному?

Наталія
Чи оплачують учителеві роботу з екстернами? 

В цьому році на базі нашої школи здійснюється екстернат. Вчителі проводять консультації, приймають іспити, перевіряють роботи. Вважаємо, що ця робота не входить до навантаження, тому має оплачуватися окремо. Адміністрація заперечує. Чи повинні ми отримати доплату?

Pavel Dolgopolov
Надбавка за престижность 

Возможно ли ежемесячное изменение процента надбавки за престижность

Лена Бойко
Стосовно заробітної плати завгоспа ДНЗ 

Працюю завгоспом 12 років по 8 розряду, маю вищу економічну освіту, підскажіть будласка коли буде диференсація по зарплаті для нашої категорії, а то завгоспи отримують зарплату нижче за сторожів. Дякую

Марина Вербицкая
Чи можна змінити посаду практичного психолога 0,5 ставки на посаду вихователя 0,5 ставки? 

У зв'язку зі змінами до "Типових штатних нормативів дошкільних навчальних закладів" чи можна змінити посаду практичного психолога 0,5 ставки ( яка є в штатному розпису ДНЗ, але не задіяна) на посаду вихователя 0,5 ставки? В ДНЗ дві групи (43 дитини) з 10годинним режимом роботи, а в штатному розпису 2,6 ставки вихователя.

boss
оплата праці за звання вчителю,який викладає декілька предметів. 

За дипломом я вчитель математики. В школі викладаю 4 год. математики та 14 год. інформатики. В 2017 році пройшов чергову атестацію, де встановлено вищу категорію та звання "старший вчитель". Як правильно нарахувати заробітну плату, тобто 10% за звання мають нараховувати за всі години математики та інформатики чи тільки за години математики? Курси пройшов з обох предметів. Буду дуже вдячний за обгрунтовану відповідь із посиланням на відповідні закони. З нетерпінням чекаю відповіді. З/п Сергій Григорович.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!