Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
Наталія Москалюк
Чи правомірно те, що вчителю знімають за категорію, бо не пройшов курсову підготовку? *

Вчителю ІІ категорії після закінчення 5-річного терміну після закінчення вузу знімають надбавку за категорію, тому що не був на курсах. Яким документом це керується?

Ганна
Чи допоможе електронна петиція до президента зберегти НАДБАВКУ ЗА ПРЕСТИЖНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАЦІ? *

В мене багато сумнівів щодо результативності електронних петицій але іншого шляху захистити звання "ВЧИТЕЛЬ" не бачу. Для всіх небайдужих - https://petition.president.gov.ua/petition/1583 - потрібно зареєструватися та проголосувати за престижність нашої професії.

Olenka
Как отрабатывается время классного руководителя в каникулы? *

Должен ли учитель,имеющий классное руководство,дополнительно отрабатывать время,помимо основной нагрузки,на каникулах?

Андрей Куриленко
Чи можуть зняти надбавку за престижність праці? *

Вчителів в м. Черкаси примушують підписувати повідомлення про забирання надбавки за престижність в розмірі 20%. Таке повідомлення зроблено для кожного вчителя, якщо вчитель незгодний, йому погрожують звіьлненням спираючись на п.6, ст.36 КЗпП України. Мені цікаво, чи відомо про цей факт у міністерстві, наскільки такі дії відповідають закону?

Элина
Почему уменьшили надбавку за  *

Сегодня харьковским учителям сообщили, что надбавка за престиж уменьшена на 10 процентов. Это решение принято на государственном уровне или это местная самодеятельность?

Анна
Перевірка зошитів 

Чи оплачується перевірка зошитів вчителю,який працює за індивідуальним планом(4 учні)

Наталька
Чи маю я право на щорічну винагороду? 

Добрий вечір. Я працюю вчителем у школі і кожен рік отримую щорічну винагороду за пророблену роботу за рік. Так склалося, що я в серпні пішла у декретну відпустку, а у вересні я не отримала винагороди. Я не мала на це право чи .....Дайте мені будь ласка мені відповідь.

Nataliia
Чи зберігається категорія при перерві в роботі в 5 років 

За якою категорією буде здійснюватись оплата, якщо Вища категорія була присвоєна в 2014р, а у вересні 2015 р учитель звільнився і не працював 5років.

Українка
Оплата за перевірку зошитів 

Працюю вчителем початкових класів у 4 класі (16год) та викладаю українську мову (поділ класів) у 1 та 3 класах. Чи повинні мені платити за перевірку зошитів у 1 та 3 класах окремо? Чи це входить у ту оплату, яку я отримую (15% від ставки - 18 год)

Iрина
Оплата праці психолога 

Добрий ранок! Пiдскажiть, будь ласка, чи нараховують психологу 20% за роботу в iнклюзивних класах на його години корекцiйних занять.

Анна
Оплата праці 

Згідно якого тарифу оплачується урок інформатики у початкових класах вчителю початкових класів?

Бухгалтер
премія вчителю 

чі можно надати премію вчителя у сумі більшої ніж 1 оклад, те не 4797,0 а, наприклад, 6000,00

А.А
Оплата вчителю інклюзивного класу 

За яким законом вчителю, у якого інклюзивний клас, повинні доплачувати 20 %? На якій підставі можуть відмовити у цій надбавці? Чи впливає кількість учнів?

nike
Чи є доплата 20 % заступнику з виховної роботи чи тільки директору та заучу з навчально-виховної роботи? 

Я працюю заучем в школі в трудовій книзі записано що я прийнята на посаду зауча з навчально-виховної роботи, але я виконую обовязки зауча з виховної роботи. Чи повинні мені за престижність платити 20 % надбавки за НУШ так як директору та заучу з навчально-виховної роботи?

snowcat
чи оплачується і як проведення оцінювання дитини за домашньою (сімейною) формою навчання? 

чи оплачується і як проведення оцінювання дитини за домашньою (сімейною) формою навчання? бухгалтерія не може нічого відповісти, просить аби ми самі знайшли розяснення, бо вони з таким ще не зіткалися. По-перше - згідно Положенню -дітям на сімейній формі школа мусить проводити оцінювання -чи не так? - 6. Здобувачі освіти за сімейною (домашньою) формою (крім тих, які навчаються за Державним стандартом початкової освіти) проходять оцінювання навчальних досягнень не рідше ніж 4 рази на рік, у тому числі підсумкове (семестрове/піврічне та річне), а також атестацію. Завдання для підсумкового оцінювання та атестації здобувачів освіти складає заклад освіти з урахуванням очікуваних результатів навчання, встановлених в освітній програмі та навчальних програмах з окремих предметів, а також особливостей засвоєння освітньої програми, визначених індивідуальним навчальним планом. Виходить , що школа мусить -так? йдемо далі - згідно Положення про інд форму навчання в розділі V. Оплата праці педагогічних працівників, які здійснюють навчання здобувачів освіти за індивідуальною формою є слова : 1. Інші види діяльності педагогічних працівників щодо організації здобуття освіти за індивідуальною формою (розроблення індивідуального навчального плану, підготовка та проведення оцінювання навчальних досягнень тощо) заклад освіти може оплачувати за рахунок власних надходжень та інших джерел, не заборонених законодавством. - тобто наче й не оплачується? проте йдемо далі -в п.2 розділу -

Олена
Організація індивідуального навчання 

Я працюю в НВК в сільській місцевості. На 01.09.2019 року до 10 класу подали заяви 3 учні. Для них було організовано інд. навчання - по 12 годин на кожного учня Діти провчилися 27 днів. Пройшла тарифікація. Сьогодні представники управління освіти, які знали все спочатку , що 1о клас у нас навчається на інд формі заявили , що ми не маємо права навчати їх індивідуально. Необхідно переводити їх або за сімейною формою, або за екстернатною (спираються на наказ N955 від 10.07.2019 р. Міністерства освіти і науки України). Але, може я щось не правильно зрозуміла, п3 цього положення : "Здобувачі освіти (у разі досягнення повноліття) або їх батьки можуть обирати індивідуальну форму здобуття освіти відповідно до їх інтересів, здібностей, потреб,мотивації, можливостей і досвіду. Організація здобуття освіти за індивідуальною формою може здійснюватися на будь-якому рівні повної загальної середньої освіти за винятком випадків, передбачених цим Положенням" .Діти збираються поступати у ВУзи. Як юридично нам правильно бути? Як організувати навчання цим дітям? Що робити батькам?

Юлия Золотаревская
Добрый день! Подскажите пожалуйста, должна ли быть запись в трудовой книжке, если человек работает по совместительству, воспитателем на 1,0 ставку и 0,25 ст. логопедом? Записывается ли 0,25 или 0,5 ставки в трудовую? Если записи нет, куда обращаться? 

Добрый день! Подскажите пожалуйста, должна ли быть запись в трудовой книжке, если человек работает по совместительству, воспитателем на 1,0 ставку и 0,25 ст. логопедом? Записывается ли 0,25 или 0,5 ставки в трудовую? Если записи нет, куда обращаться?

Адрієн
Чи має директор НВК "дошкільний навчальний заклад- загальноосвітній навчальний заклад І ступеня" право на встановлення доплати за ведення діловодства, якщо у закладі відсутня секретар і діловод? 

у нашому навчальному закладі є 3 групи дошкільного віку та перший четвертий клас (ЗНЗ І ступеня). Але нажаль відповідно до типовим штатним розписом відсутні певні посади, напликлад: діловод, секретар, методист, заступник директора. всі ці обов'язки виконує директор без доплат та надбавки. допоможіть будь ласка розбиратись. дякую

Олександр
за яким тарифним розрядом нараховувати вчителю німецької мови, якщо він викладає в початковій школі 

Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, по якому тарифному розряду нараховувати зарплату вчителю який призначений на посаду вчителя німецької мови, має вищу освіту вчителя німецької мови, має І категорію вчителя німецької мови, але до годин німецької мови з 5 по 11 клас йому додатково дали години в початковій школі теж німецька мова? (така сама ситуація з інформатикою) також дуже прошу посилання на документ де зазначено як нараховувати.дуже вдячний за допомогу!

Наталья
В дитячому садку працює інклюзивна група, хто з працівників отримує доплату? 

В дитячому садку працює інклюзивна група, хто з працівників отримує доплату?