Osvita.ua Ваші запитання Середня освіта Оплата праці вчителя
Запитання
Наталія Москалюк
Чи правомірно те, що вчителю знімають за категорію, бо не пройшов курсову підготовку? *

Вчителю ІІ категорії після закінчення 5-річного терміну після закінчення вузу знімають надбавку за категорію, тому що не був на курсах. Яким документом це керується?

Ганна
Чи допоможе електронна петиція до президента зберегти НАДБАВКУ ЗА ПРЕСТИЖНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАЦІ? *

В мене багато сумнівів щодо результативності електронних петицій але іншого шляху захистити звання "ВЧИТЕЛЬ" не бачу. Для всіх небайдужих - https://petition.president.gov.ua/petition/1583 - потрібно зареєструватися та проголосувати за престижність нашої професії.

Olenka
Как отрабатывается время классного руководителя в каникулы? *

Должен ли учитель,имеющий классное руководство,дополнительно отрабатывать время,помимо основной нагрузки,на каникулах?

Андрей Куриленко
Чи можуть зняти надбавку за престижність праці? *

Вчителів в м. Черкаси примушують підписувати повідомлення про забирання надбавки за престижність в розмірі 20%. Таке повідомлення зроблено для кожного вчителя, якщо вчитель незгодний, йому погрожують звіьлненням спираючись на п.6, ст.36 КЗпП України. Мені цікаво, чи відомо про цей факт у міністерстві, наскільки такі дії відповідають закону?

Элина
Почему уменьшили надбавку за  *

Сегодня харьковским учителям сообщили, что надбавка за престиж уменьшена на 10 процентов. Это решение принято на государственном уровне или это местная самодеятельность?

Людмила Кучмук  Лопатюк
Як оплачують уроки варіативної складової? 

Якщо вчитель, крім предмета за спеціальністю викладає навчальні дисципліни варіативної складової, чи буде поширюватись на це педагогічне навантаження присвоєна кваліфікаційна категорія без проходження курсів підвищення кваліфікації ?

Inna
Зарплата за період курсів 

Допоможіть розібратись, будь ласка! Чи проводиться оплата праці за період перебування на курсах підвищення кваліфікації? Невиплату бухгалтерія мотивує тим, що уроки в цей час не проводились, і тому платити немає за що. Чи є документ, який гарантує виплату зар.плати? Чи може, змінились правила нарахування?

Рузана Гаранян
Чи оплачується заміна вчителю при зведенні груп з іноземної мови? 

Добрий день! Працюю вчителем англійської мови. Майже всі класи діляться на підгрупи, де викладають 2 або 3 вчителі. У разі відсутності одного з вчителів, ми зводимо групи і пишемо у колонці з дом.завданнями "спільно з 1,2 або 3 групою". Чи повинна проводитись додаткова оплата за зведення груп?

Оксана Попович  Фатієва
звання 

чи є підняття в зарплаті якщо було звання старший вчитель а після атестації педагог-організатор методист

Леся
Чи відпрацьовую години класовода? 

Я-класовод і маю навантаження 19 год. Починаю роботу щодня о 8.45, а закінчую 1дня- о 14.05, а в наступні 4 - о 13.05. Чи зобов"яза я чекати автобуса зі своїми учнями ще 1год щодня, якщо у школі діє ГПД ? Якими документами керуватись?

Альона Гринчук
При яких умовах атестуються га першу категорію. 

Вітаю! Я працю викладачем, мій педагогічний стаж 9 років 11 місяців. Атестуються в цьому році на спеціаліста 2 категорії. Чи можу я притягувати на спеціаліст 1 категорії.

Оксана Захарків
Чи правильно зроблено нарахування зарплати? 

Нещодавно мене вчителя поч класів з вищою категорією та званням "старший вчитель" (пед стаж 25 років) довантажили 0,25 ставки вихователя поч класів.Але оплачують за довантажені години лише як "спеціалісту " Мотивація така :остання атестація мене як вихователя була у 2001 році на 1 категорію , а тому на даний час втратила силу. Чи законними є дії бухгалтерії, оскільки в типовому положенні про атестацію ми читаємо слідуюче : п .25. Вчителі та викладачі, які мають педагогічне навантаження з кількох предметів, атестуються з того предмета, який викладають за спеціальністю. У цьому випадку присвоєна кваліфікаційна категорія поширюється на все педагогічне навантаження.

Ольга Марець
Чому вчителю з 15річним стажем лікарняні оплачують в мінус 

У лютому була 3 дні на лікарняному. Нарахували зарплату:неявка 3 дні -1245 ,оплата лікарняні 627.(-618) Ми колективом порахували,що вчитель, який 2 місяці перебуває на лікарняному ,ще буде винен державі.Розясніть,чому нам так "допомагають",адже з нас кожного місяця знімають податок в соц.захист

Зоя Грубиян
Оплата за спортзал 

Имеет ли право директор не оплачивать за спортзал? Все годы я получала эту доплату.В этом учебном году мне не внесли в тарификацию доплату за спортзал. Спорзал стандартных размеров 24х12.У меня высшая категория,ст.учитель.

Elena
Оплата праці зовнішнього сумісника 

У нас працює педагог по сумісництву постійно на весь навчальний рік ( основне місце роботи в державній установі) Згідно тарифікації педагог читає 7 годин тижневого навантаження з 01.01.2017 року по тарифікації оплата становить 2324,02 грн. У січні цей педагог вичитав по факту 21 годину у лютому 28 годин. Згідно інструкції №102 я зробила розрахунок згідно 18 годинного робочого часу на 2017 рік У січні оклад поділила на 72 години і помножила на 21 у лютому також так ( чи потрібно ділити на середньомісячні години за рік 2017 -це 74,7год) Колега сказала ,що зовсім нінаякі години ділити не потрібно,а ділиться згідно інструкції №102 на коєфіцієнт 76,2 стабільно кожний місяць. Чи так це? Тоді для чого тарифікація???? Якщо ділити на 76,2 -то поясніть будь ласка що таке 76,2 і чому я повинна занижувати заробітну плату цього педагога

Ірина Медвідь
Чи нарахують мені відпускні і оздоровчі якщо я буду на роботі з квітня місяця? 

Чи нарахують мені відпускні і оздоровчі якщо я буду на роботі з квітня місяця? Я вчитель. В мене закінчується декретна відпустка по догляду за дитиною до 3 років і в квітні маю виходити на роботу чи нарахують мені відпускні і оздоровчі,і чи можу я мати відпуску під час канікул?Наша бугалтерка сказала що про ныяку выдпуску ы мови бути неможе що липень серпень я маю працювати.І все залежить від стажу роботи,а стаж у мене невеликий

Оксана Попович  Фатієва
Яка повинна бути зарплата педагога організатора вища категорія звання педагог-організатор-методист 27 років стажу статус гірський 

яка зарплата педагога-організатора вища категорія звання педагог-організатор-методист, 27 років стажу статус гірський

Оля БабієнкоКурин
Про оплату праці 

Напишіть буд-ласка я працюю з 1 жовтня 2016року вихователем ДНЗ і навчаюсь на магістра Дошкільна освіта яка у мене повинна бути зарплата Дякую. На даний час освіта бакалавр Економіст навантаження 6 годин в день 5 робочих днів в тижні

А.А
ЯК виплачиватимуть зарплатню за відпустку 2017 і лікарняні? 

1. Я запитувала у бухгалтера, чому мені за 4 дні лікарняного у січні при 27 - годинному навантаженні виплатили трохи меньше 200 гривень і мені відповіли, що лікарняні обраховують не від підвищеної зарплатні в січні, а від минулорічної. Дайте, будь ласка, фомулу обрахунку. Стаж меньше 3х років. 2. Бухгалтер сказав, що відпускні теж обаховують від минулоічної заплати? ЦЕ ЯК? тобто якщо я минулого навчального року мала 9 розяд і 9 годин, а зараз з січня 11 розряд і 27 годин, то мені будуть платити як за 9 розряд 9 годин? Чи як за 9 розряд і 27 годин. Допоможіть, будь ласка, розібратися.

Оксана Попович  Фатієва
зарплата педагога організатора вищої категорії звання методист 27 років стажу 

Будь ласка дайте мені відповідь зарплата пед.-оганізатора вищої категорі звання методист плюс статус гірський буду вдячна за відповідь

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!