Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
Vita Gumeniuk
Блог на освіта.ua 

Я є громадським активістом, аспіранткою Докторської школи Києво-Могилянської Академії. Працюю над дослідженням факторів/засобів освітньої політики, що забезпечують ефективне впровадження дитиноцентристського підходу в шкільній освіті. Мене цікавить можливість ділитися роздумами та дослідницькими цікавинками на ресурсі освіта.ua. Буду вдячна за пояснення, як саме це зреалізувати. З повагою та надією на плідну співпрацю.

VITA
публікація статтей 

Як розмістити публікацію на вашому сайті?

Logius
Друкований примірник каталогу 

Доброго дня. Для публікування пропонується зробити передплату на друкований каталог, що я і зробила у листопаді 2017 - обіцяний випуск повинен був випущений у грудні 2017. Сертифікат вчасно отриманий. Дякую. А чи буде висланий друкований каталог?

Наталья
відкриті уроки,презентації 

Чи можно Вам надавати відкриті уроки викладача профтехосвіти

Лидия Рудакова
Не пришёл журнал за декабрь 2017 года 

Добрый вечер! Подскажите, пожалуйста, по какой причине мне так и не пришёл журнал за декабрь-2017 года. Квитанции оплачены. Сертификаты получены. Подписка оформлена. А журнал так и не пришёл. Спасибо! http://osvita.ua/school/lessons_summary/initial/57161/

Olga Ivanova
Які вимоги до публікації на Освіта.ua: обсяг,шрифт, інтервал і т.п. ? 

Які вимоги до публікації на Освіта.ua: обсяг,шрифт, інтервал і т.п. ?

Viktoria Vyhivska
Рейтинг університетів за показниками Scopus 2017 року 

Доброго дня! В представленій вами таблиці вказано, що Криворізький національний університет має показники: 194-312-12. Згідно профілю Kryvyi Rih National University в Scopus ці показники інші. Де можна переглянути статистику за якою ви надаєте інформацію, а саме кількість цитувань та індекс Гірша? Буду вдячна за відповідь.

Люба Федорчук
передплата каталогу онлайн 

Доброго дня. Скажіть будь-ласка чи можна передплатити наступний каталог через інтернет чи обов*язково звертатися до відділення УкрПошти? дякую.

Olga Ivanova
Скажіть, будь ласка, чи має вчитель початкових класів публікуватися уперіодичних виданнях, якщо атестується на вищу категорію? І якщо... 

Скажіть, будь ласка, чи має вчитель початкових класів публікуватися уперіодичних виданнях, якщо атестується на вищу категорію? І якщо так, то де можна подивитися інформацію про обсяг і критерії щодо статті для публікації?,

Ірина Миколаївна
Формат подачі заявки на публікацію 

В якому форматі подавати відеофайли в презентації?Який максимальний розмір файлу для подачі заявки,так як презентація без додаткових матеріалів не йде.

Larisa
участь у форумі педагогічних ідей "Урок" 

Добрий день! Хотіла взяти участь у форумі, переплату каталога «Відкритий урок» на 1 місяць (квітень 2018 року)( Вартість передплати становить 139,00 грн). зробила он-лайн, як мені підтвердити оплату, бо копії квітанції немає?

Руслана
як відправити статтю на ваш сайт? 

Підскажіть, як правильно відправити статтю на ваш сайт.

Пономарьова Ірина Володимирівна
Де взяти квитанцію на оплату статті? 

При друкуванні розробка заняття на сайті"Освіта" вимагають надіслати матеріали та квитанцію про оплату. Де можна заплатити та скільки?

natali
Чи вийшов журнал за грудень 2017р? 

Я не отримала журнал "Відкритий урок" по передплаті за грудень 2017р. Можливо його ще немає, чи запитувати на пошті?

Євгенія
надішліть реквізити для оплати публикації у каталозі"Відкритий урок" 

надішліть реквізити на оплату публікації через систему приват 24

Євгенія
Бажаю розмістити матеріали публікації на сайті Освіта. 

Зорієнтуйте, як викласти матеріал статей на сайті Освіта?

Володимир Ткач
Коли я зможу отримати Каталоги за грудень місяць? 

Коли я надсилав матеріали для друку, було відмічено, що Каталоги надішлють у грудні 2017 року. Не моу дочекатися... Може, я щось не так зрозумів, або мене з якоїсь причини пропустили?..

людина
чи правомірне нововведення про Діда Мороза? 

У деяких школах заборонили в новорічних сценаріях Діда Мароза. Його має замінювати Віхола, Хурделиця тощо. Чи правильно це?

Олена
Отримання сертифіката 

Моя робота була опублікована на сайті, але я не отримала сертифікат і не отримала електронного листа про те, що сертифікат надіслано. Моя розробка за зсилкою: http://osvita.ua/school/lessons_summary/initial/58135/ Зайцева Олена Володимирівна.

Аленка Масловская
Переведення студентів 

чи можна перевестись з одного університету з денної форми навчання до іншого на заочну форму на зимніх канікулах?