Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
Людмила Джуринская
Как напечатать свои разработки? 

Добрый день! Как я могу напечатать свою собственную методическую разработку "ШКОЛА МОЛОДЫХ СПЕЦИАЛИСТОВ" серия психологических тренингов по адаптации молодых специалистов в общеобразовательных учреждений 88 стр., состоящая из 8 тренингов, с рецензией специалистов. Практическая работа за 5 лет. Спасибо.

Ксения Ковчуг
Чи можна відправляти сценарії на форум педагогічних ідей «УРОК»? 

Чи можна відправляти сценарії на форум педагогічних ідей «УРОК»?

Любовь Шевченко
Чи можемо ми отримати Диплом активного учасника? 

Шановна редакція журналу "Відкритий урок"! Звертаємося до Вас з таким запитанням. Наша робота "Орієнтовна програма "Педагогічна світлиця"" була надрукована у журналі "Відкритий урок" (повністю, частково або її додатки - сценарії родинних свят, розробки пам'яток для учнів та їх батьків) у номерах: 3;4;5;6;7-8;10;12 за 2012 рік та у №11 за 2013 рік. Чи можна вважати таку кількість публікацій нашої роботи підставою для отримання Диплому активного учасника? З повагою: Рудим Т., Шевченко Л., Бєлякова С., вчителі Мереф'янської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Харківської районної ради Харківської області.

василь
Де знайти твори українських поетів та письменників? 

чи можна на сторінках вашого сайту найти твори які є в календарно - тематичному планування уронів з українського читання за 3 клас але в самому підручнику немає ( наприклад А. Коваль " скільки років дідові морозу " або В Сосюра " сходить день і знову гасне " і т. д. ( ДЯКУЮ ЗА БУДЬ-ЯКУ ВІДПОВІДЬ )

Таня Мельник
Як боротися з плагіатом? 

Доброго дня. У грудні 2009 року на сторінці Конкурс "Відкритий урок" Вашого сайту була розміщена методична розробка відкритого уроку, автором якої є я, Мельник Тетяна Миколаївна (розробка розміщена досі на форумі педагогічних ідей. Тема уроку: Повторення та закріплення навчального матеріалу з теорії бухгалтерського обліку. Методична розробка подана у вигляді уроку - бесіди під заголовком "Життя та дивні пригоди бухгалтера на безлюдному острові". Дану розробку організатори конкурсу не оцінили, диплом я не отримала. Зате оцінили викладачі економічних дисциплін, які почали використовувати. Зокрема відзначилася викладач ВПУ № 24 м. Заставна Чернівецької області Скігар Юлія Володимирівна, яка не тільки використала у своїй роботі, але і надрукувала в газеті "Освіта Буковини" за 18.12.2013 року, але вже під своїм іменем. Викладач скористалася моєю роботою дослівно, цинічно, нахабно. Звичайно, я буду відстоювати своє авторське право в суді. Запитання: Чи допоможете мені відновити справедливість? Як захиститися від таких хитромудрих викладачів?

Шкребець Олена Олексіївна
Как опубликовать свой материал? 

Как опубликовать свой материал?

Анна Станкевич
Чи можу я надіслати на форум педагогічних ідей "Урок" свою розробку уроку? 

Я працюю в спецшколі-інтернаті І-ІІст. для дітей з обмеженими освітніми можливостями вчителем математики і СПО (соціально-побутового орієнтування). Чи можу я надіслати свою розробку уроку? Якщо можна то до якого розділу? Бо розділу дефектологія я не знайшла. Дякую.

Alex Antonov
Почему перестали выкладывать задания для мониторинга 10-ых классов перед проведением самого мониторинга? 

Здравствуйте уважаемые сотрудники портала osvita.ua ! А начале проведения мониторинга (первые 2 недели) вы выкладывали задания для мониторинга 10-ых классов ПЕРЕД их проведением. Это было очень удобно. На этих вариантах заданий мы с дочерью и готовились.. Сейчас же вы выкладываете задания лишь ПОСЛЕ проведения самого мониторинга. Есть ли в этом логика ? Прошу Вас исправить данную ситуацию. C уважением, Антонов Александр Харьков отец десятиклассницы

Эльнара Асан
Как разместить разработки уроков на сайте? 

Здравствуйте. Я бы хотела получить информацию о возможности размещения моих разработок уроков . Заранее благодарна.

НАТАЛЬЯ ПЕФТИЕВА
Кто рецензирует публикуемые работы? 

Я опубликовала на вашем сайте свою методическую разработку открытого занятия "Генетика как наука" и получила высокую оценку своей работы в виде знака "Выбор редакции", и оплатила высланную мне рецензию.Все хорошо.Но моя администрация задала мне вопрос, на который я не могу ответить: кто конкретно составляет рецензии:должность. или хотя бы "фахова направленність" рецензента.Видимо подпись главного редактора Олега Иванова не удовлетворяет требованиям высокой аттестационной комиссии и моя администрация сомневается-целесообразно ли приложить этот документ(рецензию) к документам для аттестации.Может быть вы мне поможете решить этот вопрос.Какой аргумент я могу привести для ответа начальству и комиссии при аттестации.Надеюсь, я не обидела вас никак. Что касается меня, тоя не сомневаюсь в значимости вертификатов и рецензий, потому что ваш журнал всегда был для меня флагманом в СМИ по вопросам образования. Спасибо.Жду ответа.

Наталія Романенко
Як опублікувати розробку уроку& 

Я вчитель математики та художньої культури. Є наробки з даних предметів. Хочу їх опублікувати у журналі "Відкритий урок". Але не знаю як це зробити. Допоможіть, будь ласка.

Олена  Зайченко
Як додати матеріал для публікації на форумі? 

Як додати власний урок та отримати сертифікат

Оксана
Як надіслати конспект уроку? 

Урок на тему медицина.

Класик
Чи можна оформити підписку на журнал онлайн? 

Чи можна оформити підписку на журнал онлайн?

Класик
Як можна опублікувати власні розробки уроків у вашому журналі? 

Як можна опублікувати власні розробки уроків у вашому журналі?

Ягідка
Чи отримаю я журнал? 

Доброго дня! Я надіслала у розділі "Журнал післяплатою" замовлення на отримання журналу післяплатою № 9/2013. Чи надішлють мені його?

Женя
Чи може взяти участь в конкурсі позашкільний заклад? 

Школи позмагаються за мультимедійні комплекси. Чому тільки школи!? Позашкільна освіта також віддноситься до ланки освітніх закладів і потребує значної уваги держави. То чи є якісь шанси взяти участь в даному проекті Районному центру дитячої та юнацької творчості, де проходять більшість массових заходів району. А обладнання для їх проведення постійно доводиться позичати. Абідно.

Валерія Літвак
Как получить дубликат сертификата? 

Здравствуйте, Уважаемые сотрудники форума педагогических идей "Урок"! В журнале 07-08.2013г. была опубликована моя статья: "Механическая работа. Урок з фізики для 7 класу. (Рос. мова)". Не могу найти сертификат, и хотела бы уточнить можно ли получить еще один??

NATALIYA58
Чому мій урок надруковано не під моїм ім'ям? 

Я розробила та написала сценарій-конспект уроку "Образ жінки в мистецтві" з презентацією до уроку. Можу довести фото та відео з цього мого відкритого уроку. Але побачила мою розробку під чужим ім'ям-Автор: Сарабуна Іванна В’ячеславівна Посада: учитель англійської та німецької мови. Я, чесно кажучи, такого від вас не очікувала. Я- БУЛАТЕЦЬКА НАТАЛІЯ ВАСИЛІВНА- спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист ДПТНЗ "Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту" Вінницької області. Я стверджую- це-мій урок та моя презентація з невеличкими змінами, але мої власні вірші в конспекті та мій стиль я нікому не подарую! З повагою, Наталія Василівна Булатецька

Laaraa
Як додати матеріал для публікації на форумі? 

Підкажіть,будь ласка, як додати матеріал?