Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
Татьяна
Почему вы даете ложную информацию на своем сайте?  

Почему вы даете ложную информацию на своем сайте? Читаю: http://osvita.ua/vnz/guide/17/254/ Запорізький національний технічний університет (ЗНТУ) "....СПЕЦІАЛЬНОСТІ НАПРЯМУ "ІНФОРМАТИКА ТА ОБЧИСЛЮВАЛЬНА ТЕХНІКА" Комп’ютерна інженерія Конкурсні предмети: 1. Українська мова та література. 2. Математика. 3. Фізика або іноземна мова. *; СПЕЦІАЛЬНОСТІ НАПРЯМУ "ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА" Електромеханіка Конкурсні предмети: 1. Українська мова та література. 2. Математика. 3. Фізика або іноземна мова. *; Електротехніка та електротехнології Конкурсні предмети: 1. Українська мова та література. 2. Математика. 3. Фізика або іноземна мова..." Нашла программу вступительных экзаменов вышеуказанного ВУЗа, там нет "Фізика або іноземна мова..." . Стоит только физика. Мы весь год занимались усиленно английским языком, а теперь здрасьте-приехали.

Yulichka Tkachenko
Як я можу знайти Павла Петриченка? 

Доброго дня! Мені дуже сподобались статті та інтервю Павла Петриченка. Як я можу вийти на нього ? Я маю дуже багато запитань на які б хотіла отримати відповіді. Мене зацікавило як він пише. Можливо він буде не проти поспілкуватись та дати декілька уроків та повчань. З нетерпінням чекаю .

Валентина
Что делать: не получила оплаченный номер журнала?  

Уважаемая редакция ! Большое спасибо за сертификат. Сообщаю Вам, что, по неизвестным причинам, я не получила оплаченный мной Ваш журнал №7 за 2014г. Можете ли Вы, взамен не полученного мной журнала №7, выслать мне журнал №1 за 2015 год, в котором, как мне сообщили, будет напечатан материал о моём открытом уроке "Футбол"?. С уважением Брискина Валентина Владимировна, г.Мариуполь.

Попов Олександр
Хто автор статті "Участь запорізьких військ у ІІ Світовій війні"? 

В статті невідомого, там де стосується подій 1941 року купа всілякої нісенітниці в стилі Табачника. Просто неподобство. Олександр Попов

Марія  Кацалай
Як подати власні матеріали? 

Хочу подати опис досвіду роботи, але не знаю як.Допоможіть

Олена  Цигута
Як опублікувати роботу? 

Як опублікувати роботу на вашому сайті, що для цього потрібно

Андрей Богатырев
Як розмістити матеріали на цьому сайті? 

Як розмістити матеріали на цьому сайті

Natalia Natalia
Як опублікуватися в журналі "Відкритий урок"? 

Чи правильно я зрозуміла : для того, щоб мою розробку опубліковали на сторінках журналу, треба передплатити журнал на 2 місяці і надіслати до редакції свою розробку. За умови двохмісячної передплати буде опублікована одна моя розробка і надіслано сертифікат про публікацію на вказану адресу. Мене цікавить публікація саме на шпальтах журналу, а не в інтернеті на сайті.

Ольга Петрівна Запічна
Як опублікувати урок на сайті? 

як опублікувати урок на вашому сайті

Вікторія
Чи можна надіслати розробки проектів у вигляді посібника? 

Мною було створено посібник з проектами вчителів нашого закладу, які проводились протягом минулого навчального року, чи можна надіслати одразу весь матеріал, чи все ж треба по одному проекту в місяць, і чи можна надсилати проекти моїх колег (підписуючи їхні роботи)? Дякую

Вадим Селезнев
Прошу внести зміни до інформації про технікум. 

Добрий день. До вас звертається представник Індустріального технікуму Донбаського державного технічного університету (м. Алчевськ, Луганська область). У нашого навчального закладу змінілася адреса сайту на http://alit.dmmi.edu.ua. Прошу внести зміни до інформації про технікум. Дякую.

вчитель
Допоможіть відшукати конспект "Уроку мужності"  

Допоможіть відшукати конспект "Уроку мужності" в початкових класах зі згадкою про нинешнє АТО.

Ольга Бузницкая
Чи є можливість розмістити на сайті електронні версії підручників для учнів 6-х класів? 

Зручно було б користуватись електронними версіями підручників для 6 класу.

Аня Шелелюева
Де можна знайти програму з хореографії? 

скажіть будь ласка де можна знайти програму з хореографії або календарний план на 2014 рік для загально освітньої школи?

Tanya Ganzha
Чому у списку шкіл, де найкраще навчають англійській, немає школи, яку закінчила я (набравши 200 балів із ЗНО)? 

В статті під назвою "Результати ЗНО: школи, де найкраще навчають англійській" був опублікований список шкіл, учні чи один учень яких набрав максимальний бал (200 балів) ЗНО з англійської мови. Я також складала тест ЗНО цього року і набрала максимальний бал - 200, однак моєї школи - Калуської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 - в списку немає. Я закінчила школу 2013 року, чи впилває цей факт на формування списку у вищезгаданій статті? Якщо ні, відредагуйте, будь ласка, список, дописавши навчальний заклад, який я закінчила.

Елена Милушева
Ч и друкуєте Ви роботи російською мовою? 

Ч и друкуєте Ви роботи російською мовою? Дякую.

Ирина Шульженко Бондарь
Як отримати сертифікат за участь у 2-му етапі Всеукраїнського конкурсу «Парк педагогічної майстерності»? 

Як отримати сертифікат за участь у 2-му етапі Всеукраїнського конкурсу «Парк педагогічної майстерності» проектом "Людське життя - найвища цінність"?

Танюшка Кривокульська
Яка організація чи особа створила цей сайт?  

яка організація чи особа створила цей сайт? і з яких джерел автор отримує інформацію для свого сайту

Галина Пахер
Як вислати матеріал для публікації? 

Як вислати матеріал для публікації?

Оксана  Т.
Як отримати відгук на неопубліковану розробку заходу? 

Чи можна отримати відгук на неопубліковану в вашому журналі методичну розробку поза-навчального заходу з метою неупередженої професійної оцінки з усіма необхідними критичними зауваженнями до її оформлення та змісту. Текст розробку буде надіслано електронною поштою у разі вашої згоди. Дякую.