Osvita.ua Запитання Середня освіта Публікації на Освіта.ua
Запитання
Лілія Івінівна
Які вимоги до публікації на Освіта.ua? *

Які вимоги до публікації на Освіта.ua: шрифт, інтервал і т.п. ?

Іван Павлюк
Чи можна на вашому сайті надрукувати свою розробку уроку? *

У вас є гарні розробки уроків, які мені подобаються. Я викладач математики. Хотів би поділитися розробкою свого уроку. Як це можна зробити?

Василь Базан
Найкращий сайт пакупка кофе и чай оптом 

https://torbafood.com.ua/

Василь Базан
Англійсько мовний садочок для дітей інфомація на сайті https://playroom.co.ua/ 

Англійська для дітей в Києві Playroom – це англомовний садочок, початкова школа та англомовний дитячий клуб, де вивчати англійську мову легко та цікаво. Діти спілкуються із носіями мови, що створює природні умови для кращого засвоєння англійської. Playroom унікальний тим, що тут навчається також багато англомовних дітей. Взаємодія між дітьми з різним світоглядом збагачує розуміння світу навколо них.

Роксолана Собуцька
Довідка про знання української мови. 

Відповідно до указу Президента України № 156/208 «Про невідкладні заходи щодо зміцнення державного статусу української мови та сприяння створенню єдиного культурного простору України» від 31 травня 2018 року, для сприяння вивчення української мови іноземцями, запроводиться в установленому порядку сертифікаційний іспит з української мови для осіб, які подають клопотання про прийняття до громадянства України.Чи відділ освіти має право проводити сертифікаційний іспит з української мови, а відповідно і надавати довідку про знання української мови для подачі її до міграційної служби?

Юлія Сидорчук
Чи можна подавати для публікації уроки виробничого навчання? 

Я працюю в училищі майстром виробничого навчання і хотіла б подати свій урок для публікації. Чи приймаєте уроки виробничого навчання?

Maria
Як оплатити журнал "Відкритий урок " 

Що потрібно зробити, щоб отримати Ваші сертифікати з моїми роботами?

Georgij Hara
про публікацію 

на який рахунок переказати кошти для публікації

Світлана Чумак
Чи читає редакція сайту коментарі до текстів диктантів для ДПА у 9 класі? 

Чи читає редакція сайту коментарі до текстів диктантів для ДПА у 9 класі? Там багато слушних зауважень щодо орфографічних та пунктуаційних помилок, допущених в опублікованих текстах. Редакції варто виправити ці помилки, щоб не було соромно перед освітянською спільнотою!

Швець Оксана
Як знайти сертифікат на сайті велектронному вигляді. 

Сертифікат по пошті не прийшов, а мені потрібно. На сайті не можу знайти електронний варіант, щоб роздрукувати.

Тарас Коломиец
Добрий день, мене цікавить курси єлектриків. 

Добрий день, мене цікавлять курси єлектриків, якщо можна контактний телефон.

Tatiana Art
Скажіть, які умови потрібно виконати, щоб розмістити власний допис на вашому сайті? 

умови, які потрібно виконати, щоб розмістити допис на сайті http://osvita.ua

Татьяна Маслій
Чи можна передплатити березнем каталог для отримання сертифікату про публікацію матеріалу, так як на грудень уже закрита підписка? 

Якілька умови публікації матеріалу зараз,січень 2019?

Іра Жеграй
Про плани виховної роботи класних керівників, згідно нової інструкції про шкільну документацію. 

Не можу знайти в інструкції конкретної інформації про необовязковість планів виховної роботи класних керівників , планів роботи гуртків, довільний вигляд поурочних планів та календарно- тематичних. Ця цитата - «Необов’язковими стають плани роботи класних керівників, вихователів, бібліотекарів, методичних об’єднань, гуртків, спортивних секцій, поурочні плани, що складались на основі календарно-тематичних. Відтепер ці документи можуть створюватись лише за рішенням педагогічної ради закладу освіти та мати довільну форму й структуру, що має полегшити щоденну роботу вчителя», - підкреслюють у Міносвіти - на які місця у інструкції опирається? Чи можуть вчителі ініціювати скасування або спрощення вигляду плану виховної роботи класного керівника?

Олена Міллер
організація підвозу до ЗЗСО 

Чи правомірними є дії директорара школи щодо підвозу учнів з сусіднього села, що не входить до території обслуговування закладу освіти? Чи можуть такі дії трактуватися як нецільове використання коштів?

Олена Міллер
Повноваження відділу освіти 

Відповідно ст.23 ЗУ "Про освіту" заклади освіти ОТГ мають повну автономію, тоді виникає питання - чи повинен відділ освіти бути юридичною особою? Які функції та обов'язки ВО? Хто повинен узагальнювати всі звіти для подачі у департамент?

Наталія
Чи можна ще передплатити електронний варіант журналу за грудень 2018 р.? 

я хочу надіслати розробку уроку для друку до 20.02.18 р., а передплатити на грудень2018 не встигла, що робити? Підкажіть, будь ласка

Grundo Berker
Перед умови кримської війни 

1)Передумови 2)привід 3)перебіг 4)результати 5) історичне значиня

Vasilina Bermes
Чи можлива співпраця з сайтом? 

Добрий вечір!я цікавлюсь педагогікою та психологією,маю педагогічну освіту,люблю писати статті. Чи можливо писати для вашого сайту статті на педагогічну тематику?

Андрій Кравчук
Форум "Урок" 

Доброго дня. Скажіть, будь ласка, якщо в публікації два автора, то чи отримає сертифікат другий? Чи в сертифікаті буде вказано два автори? Дякую.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!