Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
Школа
Календарне планування вчителя 

Чи потрібно у 2019 році погоджувати календарне планування вчителя з заступником директора

Педагог
Чи може педагог-організатор займати паралельно посаду заступника з виховної роботи на 0,5 ставки? 

Чи може педагог-організатор займати паралельно посаду заступника з виховної роботи на 0,5 ставки? Працюю педагогом-організатором 6 років в загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів в селищі, маю вищу педагогічну освіту.

Олена Рижук
Переведення учня до наступного класу 

Доброго дня. Якщо учень не навчався у школі протягом ІІ семестру.(дитина перебувала з батьками за кордоном),чи може вона повернутися до школи і перейти до наступного класу?(діти мають переходити у 3 та 5 клас)

Ольга Федюк
Максимальне навантаження вчителя 

Яку максимальну кількість годин може мати вчитель(українська мова,література, зарубіжна література)?

Anna_Sergeevna
Чи буде вчитель з навантаженням 16 годин, класний керівник та ЗДНВР на 0,5 ставки отримувати доплату за класне керівництво? 

Чи буде вчитель з навантаженням 16 годин, класний керівник та ЗДНВР на 0,5 ставки отримувати доплату за класне керівництво? Будь ласка, надайте посилання на нормативну базу, яка обґрунтує Вашу відповідь. Наперед вдячна за відповідь

Oksana Oksana
Тижневе навантаження у нульовому класі в гімназії? 

Тижневе навантаження у нульовому класі в гімназії?

Влад
вчитель для 1 класу 

Доброго дня! На селі початкова школа. Вчителька навесні пішла в декретну відпустку. На посаду вчителя для 1 класу запрошуємо вчителя-пенсіонера, яка вже 8 років на пенсії, але ця людина має дві вищі освіти "Дошкільне навчання" та "Початкова освіта" , звання "Відмінник освіти". Завідувачка відділу освіти ОТГ категорично проти, мотивуючи це тим, що цей працівник вже давно на пенсії, останні роки працював завідуючою дит.садком і для учнів 1 класу не підходить. Крім того від завідуючої школи вимагає зібрати батьківські збори і повідомити батькам, що їх діти будуть переведені до школи у сусіднє село. Чи правомірні дії начальника відділу освіти ОТГ? Чи має право працювати вчителем у 1 класі запрашений пенсіонер? Як діяти завідуючий школі в цьому випадку? Дякую за відповідь.

Марина Ларионова
Щодо розподілу навантаження 

Наша школа працює за типовою програмою для 1-2 класів НУШ під керівництвом Р.Шияна. При складанні освітньої програми виникло питання: чи можна віддати одну годину фізичної культури на уроки хореографії? В школі відсутня спортивна зала, але є облаштований зал для проведення уроків танція, є педагог з хореографії. У програмі Савченко прописана ця можливість, а от у програмі Шияна нічого не сказано. Заздалегідь вдячна за відповідь

Володимир Майєр
Чи можна змінити вчителя у школі? 

У сільській школі тільки один вчитель англійської... Він вчив мою маму, мене і зараз вчить сестру (більше 20 років) і результати від уроків - повний нуль... і при тому за цим вчителем стоїть вся школа... що потрібно щоб змінили вчителя?

Valentina Morozyuk
Про педагогічне навантаження 

Добрий день. Я викладач в училищі (спеціальність викладач української мови та літератури), спеціаліст вищої категорії, старший викладач. 18 років педагогічного стажу, 14 з них працюю викладачем в училищі. Жодного року не мала повного педагогічного навантаження (720 год.). Минулого року на посаду заступника директора з виховної роботи прийнято нового працівника. У мене забрали 140 год. для нового заступника, оскільки вона також викладач української мови та літератури. Цього року теж можлива така тенденція. Хочу знати свої права. Чи правомірні дії директора училища? Чи має він право відбирати години в провідного спеціаліста і довантажувати свого заступника? Дякую.

Вчитель
Після відпустки по вагітності та пологах 

Чи можу я вийти на свої години в школі відразу після відпустки по вагітності та пологах?(Коли дитині буде 2 місяці).Чи можуть відмовити?

Светлана Подвысоцкая
Обладнання НУШ. 

Відповідно до наказу МОН від13.02.2018р. №137 в примірному переліку засобів навчання та обладнання навчального і загального призначення для навчальних кабінетів початкової школи не має телевізора. А що тоді робити,якщо виходячи з коштів , які були виділені, не вистачає на інтерактивний проектр? Доцільніше було б придбати телевізор, а казначейство говорить НІ бо його немає в переліку. Підкажіть, що робити? Дякую!

Anastasiya Lazarenko
Чи можу я викладати під час магістратури? 

Підкажіть будь ласка, я здобуваю другу вищу освіту. Магістратуру. Була за професією інженер. Тепер вступила на магістратуру на вчителя Географії. Чи можу я вже викладати в школі предмет, якщо ще тільки почала навчання?

Maestro
спеціальність, вказана в дипломі 

у дипломі бакалавра вказано - вчитель математики. у дипломі магістра вказано - викладач фізики, вчитель математики. скажіть, будь ласка, які обмеження на влаштування на роботу в школі накладає різниця між "вчитель" і "викладач"?

Maestro
спеціальність, вказана в дипломі 

у дипломі бакалавра вказано - вчитель математики. у дипломі магістра вказано - викладач фізики, вчитель математики. скажіть, будь ласка, які обмеження на влаштування на роботу в школі накладає різниця між "вчитель" і "викладач"?

Василь
карта щеплень 

Чи можна зараховувати учня без карти щеплень в школу?

Маріанна Миколаївна
Як пепевестиввся з до вас 

З Університета Огієнка в Хмельницький педагогічний фізична культура та яка вартість навчання?

Бодя Станковский
Як можна вирішити проблему с електронним вступом? 

Коли я пишу до строки "сердній бал"я пишу свій середній бал,я бачу червоним кольором"не заповнене поле

Олена
Чи можна використати у закладі два типові навчальні плани для створення одного робочого плану 

чи можна в одному класі використати два типові навчальні плани для створення одного робочого. У гімназії вивчається англ., нім., мови, батьки 4-класників, що йдуть у 5 клас, розділились і 5-а бажає вивчати англ. і нім. мови, а 5-б англ. і рос. мови. Чи можна використати два Типових навчальних плани і створити один робочий навчальний план, де врахувати бажання батьків.

Сергій
Розрахунок середнього бала атестата у 2019 році 

Cередній бал обчислюється вступником самостійно за 12-бальною шкалою з округленням до десятих частин балу і розраховується як середнє арифметичне усіх зазначених в додатку до атестата оцінок (інваріантна частина, варіативна частина, державна підсумкова атестація). В мене виходить середній бал 10,96, якщо потрібно вказувати з округленням до десятих, то - 10,9 виходить????