Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
Morika14
ГПД 

Чи може ГПД у сільській та гірській місцевості складатися з учнів 3-6 класів?

Vchytel
2клас НУШ розподіл годин англ.мова 

Підкажіть ,будь ласка,чи може бути 2 год. англійської мови у 2 класі за нуш,якщо у постанові кабміна вказано 105 год. на рік.

Вася Гребенач
Доброго дня, якщо в дипломі магістра прописано викладач інформатики, чи можу я працювати в школі І-ІІІ ст. вчителем інформатики.? 

Доброго дня, якщо в дипломі магістра прописано викладач інформатики, чи можу я працювати в школі І-ІІІ ст. вчителем інформатики.?

Anastasiya Lazarenko
Ставка секретаря 

Підкажіть будь ласка, я працюю в школі секретарем. Наша школа опорна. Веду нашу документацію і документацію філії, бо вони не мають секретаря. Крім того у нас є архів і його веду теж я. Маю за це до відпустки 3 вихідні дні. Скажіть чи маю я право вимагати від керівника доплату за такий обєм роботи.

Morika14
Якщо ще вчуся, чи маю право вчити? 

якщо можна то які потрібно документи? Дякую наперед

Тетяна Павлик
Чи можна покласти виконання обов'язків заступника директора на час виконання ним обов'язків директора (у зв'язку з виходом директора на пенсію) на учителя? 

Працюю у школі на посаді заступника директора з НВР. У липні переведена виконуючою обов'язки директора (у зв'язку з виходом директора на пенсію). Відбувся конкурс за вакантною посадою, проте нікого не вибрали. Новий конкурс буде оголошено пізніше. Чи можна призначати учителя виконувати обов'язки заступника директора (тимчасово)? Чи я, як в.о. директора, буду виконувати і обов'язки заступника? Дякую за розуміння!

VERA
Матеріальне забезпечення ГПД 

Для груп продовженого дня передбачене матеріально-технічне забезпечення ?

Нелли Алиева
Як правильно підписувати робочий зошит та зошит для контрольних робіт? 

У Законі про освіту поняття «учень» замінено на «здобувач освіти». Як тепер підписувати зошити: «Зошит для робіт з математики учня...» або «Зошит для робіт здобувача освіти...»?

Apofis Gloryschosen
Інформаційні технології в ПТО 

Чи поділяються групи на 30 і більше осіб при вивченні предмету інформаційні технології в закладах ПТО

Ольга Федюк
Скільки годин може мати заступник директора? 

Вчитель працює педагогом-організатором ( 0,5 ст.), заступником директора (0,5 ст).Скільки може мати ще годин навантаження?

MariaIvanivna
Одне приміщення на двох вчителів. ГПД та клас 

Добрий день. Ситуація - один кабінет, яким користується два вчителі. Класний керівник 2 класу з класом, та після уроків, вихователь з ГПД. Кому по праву належить більше кабінет? Чи може вихователь ГПД розміщувати в класі біля рукомийника 30 рушничків для дітей? По суті, в першу чергу це приміщення для класу, а не ігрова кімната? Як пояснити це вихователю? Класному керівнику навіть немає місця в кабінеті для розміщення на стінах наочного матеріалу та таблиць, на стінах малюнки дітей з ГПД, ігри, плакати, поробки 20 річної давності. Вихователь наголошує на тому, що це приміщення для ГПД... чи є якийсь нормативний документ в якому чітко вказано, як ділити кабінет в таких ситуаціях?

Елена
классы с русским языком обучения 

Донбасс интересуется. Дети 4 года учились в классе с русским языком обучения. Сейчас, в 5 классе их в приказном порядке по всему городу переводят на укр. яз обучения. Учебников нет. Законно ли решение гороно

Елена
можно ли вести уроки учителю начальных классов в среднем звене 

Здравствуйте, могу ли я, уч. нач. кл.(высшее образование) вести в старшей школе труды, осн. зд. Что говорит закон.

Вчитель
Чи враховується гурткова робота при розрахунку декретних виплат? 

Чи враховується гурткова робота при розрахунку декретних виплат?

Lidia Mironova
Розподіол пед навантаження 

Директор школи звільнився. Конкурсу ще не було. Чи має право заступник директора виконувати(а наказом не т в о) самостійно проводити розподіл педагогічного навантаження?

Валерий Чернявский
Працювати коли навчаюсь заочно. 

Скажіть будласка!Якщо у мене є освіта "Баклавр з будівництва" але в цому році поступив на заочну форму навчання в педогагічний університет на магістратуру з спеціальність Середня освіта(фізтчна культура),чи можк я працувати у школі викладачом з фізичной культури!!???

Веро
Ставка заступника 

Чи можна ставку заступника директора з навчально-виховної роботи розділити між двома особами. Підкажіть, будь ласка.

Ал41217
Зошити для контрольних 

Вчителі математики та української мови вимагають щоб зошити для контрольних робіт у всіх учнів у класі були однакові і без малюнків на палітурці. Тобто їх треба закупити для всіх і це спричиняє зайву роботу. Чи є якісь вимоги і документи щодо цього питання?