Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
Алина Алина
Як відновити атестат? 

Доброго дня! Загублений атестат про повну середню загальну освіту (2013р.) Як його відновити? Куди звернутись та що для цього потрібно? Адже, на скільки мені відомо, атестати замінили свідоцтвами. Дякую.

Таня Скакун
Навчання в неповному класі 

Доброго дня.В мене таке запитання.Якщо в 11 класі неповний клас і керівники ОТГ змушують дітей возити в опорну школу, але батьки не згодні, тому що діти вже місяць навчаються і це може погано вплинути на психіку.Що робити цим учням?Керівники ОТГ наголошують, що діти не отримають навіть атестати, якщо не підуть в опорну школу а вчителі не будуть отримувати заробітну плату.Чи це дійсно так і де прописаний цей закон?

Светлана Тертычная
Нормативи часу роботи практичного психолога. 

Доброго дня! Згідно Наказу МОНУ від 07.12.96 номер 339 розраховані Нормативи робочого часу практичного психолога із розрахунку восьмигодинного робочого дня. Якщо я працюю на 0.5 ставки, ці нормативи змінюються чи ні?

Оксана Назаренко
Чи дійсним є свідотцво про підвищення кваліфікації 

Чи дійсним є свідоцтво про підвищення кваліфікації викладачів "Англійської мови" за спеціальністю "Середня освіта (Англійська мова)" виданий у 2017 році навчально-науковим інститутом публічного управління, адміністрування та післядипломної освіти на базі Луганського національного університету ім. Т. Шевченка для викладання англійської мови у загальноосвітньому закладі середньої освіти

Ирина Митлевич (Сиренко)
Профільні предмети 

Добрий день! Скажіть, будь ласка, чи можна змінювати кількість тижневих годин, що подано в таблиці № 3 відповідно до наказу МОНУ № 408 від 20.004.2018, що вивчаються на профільному рівні.

Любовь
Хто повинен збирати справки про подальше працевлаштування учнiв 9-х класiв? Як це регламентовано.? 

Хто повинен збирати справки про подальше працевлаштування учнiв 9-х класiв? Як це повинно проводитись?

Viktorovna
Педагогічне навантаження 

Добрый день! Працюю в школі перший рік, навантаження 11 годин. Одночасно навчаюся на 1 курсі магістратури за відповідною спеціальністю. Чи маю я право брати більше годин, ще не маючи диплому магістра?

zoya
програми з фізики для 11 класу за ред Локтєва та астрономії Яцківа 

До Вас звертається вчитель фізики, яка у минулому 2018-19 н.р. працювала у 10 класі за програмою Локтєва В.М. У переліку за листом МОН України у 11 класі такої програми взагалі немає. Зате є у 10 класі АСТРОНОМІЯ, яка вивчається у 11 класі, і програми для 11 класу рівнів стандарт, академ і профіль. Як бути? Моя дирекція пропонує у 11 класі взяти програму Ляшенка О.І., (хоча 10 клас - Локтєв), але вона не збігається з програмою Локтєва В.М. Така ж проблема з астрономією , автор Яцків Я.Я.(тут теж помилка - Яцків Я.С. ). У навчальному плані записано предмет «Фізика і астрономія», у методичних рекомендаціях «ФІЗИКА » і «АСТРОНОМІЯ». Як бути? Через ці невідповідності я другий тиждень не можу облікувати уроки у класному журналі. Дуже прошу допомогти!!!!!!

Aliona Bandiuk
визначення рівня вивчення предмету 

якщо у школі вивчається іноземна мова і директор додає 1 годину з варіативної частини, за яким рівнем,, можна вважати,вивчається цей предмет: стандарт, академічний чи профільний?

Aliona Bandiuk
визначення рівня вивчення предмету 

якщо у школі вивчається іноземна мова і директор додає 1 годину з варіативної частини, за яким рівнем,, можна вважати,вивчається цей предмет: стандарт, академічний чи профільний?

Павлючок Леся
оплата праці психолога у інклюзивній групі ЗДО 

Доброго дня! Скільки годин на тиждень має займатись психолог ЗДО в інклюзивній групі? скільки доплачуватимуть психологу за роботу у інклюзивній групі? дякую!

Світлана
Закон про дошкільну освіту 

Яким Законом України "Про дошкільну освіту" керуватися в 2019/20 навчальному році.

Елена Кисиль
Коли буде переглянуто навантаження педагога-організатора? 

Коли буде переглянуто навантаження педагога-організатора? Вчитель має -18 год, вихователь 25-30 год, а організатор -40 год, кошти отримуємо однакові, а навантаження з такою різницею!!! Колись обіцяли зменшити до навантаження вихователя, але за нас забули! Несправедливо!

АН
Навантаження соцiального педагога 

У школi cоцiальний педагог працюэ на ставку. Скiльки у нього може бути годин вчителя ( коли не звернешся, у нього уроки, вiн зайнятий)?

Валера Наташа Керасьови
Чи має право директор школи не прийняти заяви про заміну предмета 

Батьки учнів 2 класу написали заяви про заміну предмета Німецька мова на предмет Англійську мову чи має право директор не прийняти і відмовити

Morika14
Подовжений день 

Чи може ГПД складатися з учнів 3-6 класів, якщо це сільська школа

Жанна
Вичитка годин 

Така ситуація, я єдиний вчитель в школі, мене немає ким замінити, і я зараз знаходжусь на курсах, 3 тижні. Маю нагрузку 27 годин. Після закінчення курсів матиму 81 годин не вичитаних. Яким чином мені наздогнати матеріал? В школі говорять вичиткою, 0 уроками, 7 ми. Чи не можна ущільненням?

Катерина
Право на викладання " Ритміка" 

Я - сурдопедагог , вчитель початкових класів. Музична освіта відсутня. Чи маю я право викладати у четвертому класі " Ритміку"?

Анна Кудрявцева
Як правильно заповнити журнал при індивідуальній формі навчання? 

Як правильно заповнити журнал при індивідуальній формі навчання?

Morika14
ГПД різновікова група 

Чи може у сільській та гірській місцевості ГПД складатися з учнів 3-6 класів