Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
Оксана Невская
Хто визначає предмети ДПА за 9 клас? 

"В свою чергу, для учнів старшої та основної школи державна підсумкова атестація в 2015 році буде проведена саме у письмовій формі з наступних навчальн. предметів: українська мова, історія або математика, та предмета на вибір учня". Скажіть, як розуміти історія або математика? Хто визначає який предмет?

Сергей
Як здавати ДПА з української мови в 2015 році? 

У 2015 році ДПА з укр. мови буде об'єднано із ЗНО. Але буде 2 рівня тестів. Відповідно ті, хто оберуть рівень В, будуть в нерівних умовах з іншими випускниками. Оскільки їм буде важче отримати з ДПА гарну оцінку, ніж тим, хто обрав рівень А. Чи можливо будуть якісь коефіцієнти? А то УЦОЯО видає інформацію маленькими порціями, не роз'яснюючи детально. Мабуть щоб подразнити...

Степан Чапля
Хто вирішує, що здавати в 9 кл. в 2014-2015 н.р. , математику чи історію? 

хто вирішує що здавати в 9 кл. в 2014-2015 н.р. , математику чи історію та як вибирається третій екзамен?

Українка
чи потрібен графік відпрацювання робочого часу сумісника? 

За основним місцем роботи працюю в органах місцевого самоврядування (районна рада). Займаюся педагогічною діяльністю в обсязі 5 годин на тиждень (тобто в межах 240 годин на рік). Чи зобов*язана складати графік відпрацювання робочого часу за основним місцем роботи?

Natalia Kulesh
Відповіді до ДПА з креслення 2014. 

Доброго дня. Чи існують офіційні відповіді до збірників ДПА. Насамперед цікавить збірник Креслення 2014. В цьому році було допущено певну кількість помилок при складанні цього збірника. З цієї причини мною було вилучено з документації для проведення ДПА з Креслення 5 варіантів. Хотілось би дізнатися, чи проводиться аналіз таких помилок? Чи є пояснення до цих випадків? До кого особисто можна звернутись з приводу цього питання? З повагою, вчитель креслення Технічного ліцею м.Києва Кулеш Наталія Віталіївна.

Толик
Якість збірників ДПА 

На жаль автори збірника диктантів з української мови не вміють рахувати століття. Подивіться на текст диктанту №100, що писався цьогоріч. Ну не було на Одещині та Миколаївщині на початку ВІСІМНАДЦЯТОГО століття поміщицьких маєтків, не відвідував Київ російський імператор в середині того ж століття, бо Росією тоді правила імператриця, не було в Києві в середині вісімнадцятого століття і Бібіковського бульвару. Шановні автори 1800-ті роки - це не вісімнадцяте, а ДЕВ'ЯТНАДЦЯТЕ століття.

Anton Gluschenko
Чи може бути звільнений учень дев'ятого класу від ДПА? 

Прошу дати повну і вичерпну відповідь на запитання чи може бути звільнений учень дев'ятого класу спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови номер 15 міста Києва від державної підсумкової атестації з англійської мови на підставі отримання сертифікату Cambridge Language Assessment (FCI) рівня В2 у поточному навчальному році. Ксерокопії сертифікату до 15 травня я передав у школу, але вчитель з англійської мови відмовилася ставити 12 балів аргументуючи це тим, що за рік у мене виходить 11. На рахунок звільнення від ДПА за чотири дні до екзамену мені заявили, що я маю писати екзамен. У школі немає пояснень з цього приводу, я знайшов лише один аргумент, а саме: державний нормативний акт, тобто "Положення про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти", не містить у собі чіткої інформації зі звільнення учнів 9 класу від ДПА з англійської мови. Дякую за увагу.

Игорь Брянцев
Мне снизили оценку на ДПА: что делать? 

Мне учитель снизил оценку на 2 балла,мотивируя это тем,что у меня была шпаргалка. Писал дпа в 9 классе. Есть ли такое в протоколе и что теперь делать? Как обжаловать?

Василина Михайлюсь
Де можна дізнатися номер диктанту о 9:00 онлайн ? 

На якому сайті ? Додайте до відповіді будь ласка посилання на сайт.

Кристина Стасюк
на якому каналі оголошуватимуть номер диктату для дев'ятих класів? 

на якому каналі оголошуватимуть номер диктату для дев'ятих класів?

Татьяна Субач
Чи може нечлен екзаменаційної комісії бути присутнім на ДПА? 

Чи може нечлен екзаменаційної комісії бути присутнім на ДПА у 9 класі

Ola
Як перевіряти ДПА з англійської мови (9 клас)? 

ДПА 9 клас англійська мова: скажіть, будь-ласка, при перевірці роботи помилки виправляються чи підкреслюються

Елена Кузнецова
Коли потрібно оголошувати учням результати ДПА? 

Коли потрібно оголошувати учням результати ДПА з окремого предмета і в якому нормативному документі ця інформація зазначена. Дякую за відповіді

Ola
Яка допустима різниця у балах між річною оцінкою і ДПА? 

Яка допустима різниця у балах між річною оцінкою і ДПА?

Галина
Які частини ДПА повинні здавати учні 9 класу , які навчалися по програмі "Росток"? 

Учні 9 класу навчалися по програмі "Росток" з 6 класу по 9 клас. ДПА примушують здавати I частину, II частину, III і IV частини, мотивуючи це тим , що було більше годин чим у звичайному класі.

 lar_strem
В яких районах Донецька відмінили ДПА у дев'ятикласників цього року? 

Ваш текст...В яких районах (школах) міста Донецька відмінили ДПА у дев'ятикласників в 2014 році?

Артём Кислев
Может ли ученик получить аттестат с отличием? 

Может ли ученик в 11 классе получить аттестат с отличием, если в первом семестре четыре девятки, второй семестр полностью на отлично и за год отлично. ДПА отлично.

A
Результаты ДПА считаются ли вместе со средним баллом аттестата? 

Скажите, результаты ДПА считаются вместе со средним баллом аттестата? Влияют ли они на общий коэффициент? Или просто будут стоять в аттестате без какого-либо учета?

jnasta
Ребенок освобожден от ДПА 

Скажите пожалуста мы знаем что наш ребенок освобожден от ДПА так как уезжает на сборы за границу приказ был подписан 21.05.2014 через сколько дней приказ попадет в школу?

Ksusha Kolodistaya
За яких підстав учні не допускаються до здачі ДПА? 

Яким документом потрібно керуватися при вирішенні недопуску до ДПА