Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
Olena
Де знайти зразки вже проведеного пробного ДПА з англійської мови? 

Будь ласка, зразки вже проведеного пробного ДПА з англійської! Оскільки 60 учнів України вже іх випробували, хотілось би бачити, що нас очікує!

Andy_031
Действителен ли сертификат о сдаче международного экзамена по английскому? 

Если одиннадцатиклассник получил сертификат о сдаче международного экзамена по английскому языку на уровне В2, освобождает ли это его от сдачи ДПА по английскому языку? Такое правило было в предыдущие годы, действует ли оно сейчас?

Olena
Хто буде проводити та перевіряти ДПА з англійської в 11 класах? 

Хто буде проводити та перевіряти ДПА з англійської в 11 класах?

Наталья Вивтюк
Будет моя дочь освобождена от сдачи ДПА по английскому языку в школе в 2016 г.? 

Добрый день! Моя дочь учится в 11 классе.В этом учебном году (07.11.2015) получила международный сертификат по английскому языку IELTS уровня В2 (6 баллов). Будет ли она освобождена от сдачи ДПА по английскому языку в школе в 2016 г.? Какая оценка проставляется в аттестат при таком уровне знаний анг.языка? Влияет ли наличие сертификата на годовую оценку по анлийскому языку? Спасибо.

michael
Як готуватись до ДПА з англійської мови? 

Доброго дня! Мене звати Михайло. Я випускник цьогоріч та складаю іспит з англійської мови у формі ДПА. Проте мої викладачі не знають по яких книжках готуватися до даного екзамену.Прошу надати підручники згідно яких буде проводитись підготовка до ДПА (11 клас) з англійської мови 2016 року. Дякую наперед.

Алена Беленчук Салманова
звільнЧи будуть звільнені учні 11 класів від навчальних занять під час проходження ДПА у формі ЗНО з 5 по 30 травня? 

Чи будуть звільнені учні 11 класів від навчальних занять під час проходження ДПА у формі ЗНО з 5 по 30 травня?

Galyna
Может ли являться основанием освобождение от экзаменов в 9 классе одно из орфанных заболеваний? 

Может ли являться основанием освобождение от экзаменов в 9 классе, одно из орфанных заболеваний? Ребёнок инвалид детства.

Лариса
Звільнення від ДПА при наявності сертифікату FCI рівня B-2 

Чи буде звільнено учня 11 класу від здачі ДПА з анг. мови в 2016 р., якщо в квітні 2015 року було отримано сертифікат FCI рівня В-2 , та що для цього треба зробити?

Ксения Токарь
Чи дiйсно вiдмiнили обов'язкову здачу англiйської мови у формi ЗНО? 

Чи буде англiйська мова обов'язковим предметом для складу iспиту ЗНО в 2016 роцi?

Дара
Чи звільнять мою дитину від ДПА? 

У мене син інвалід дитинства. Епілепсія набута, консолідоваеийперелом тазу, хромота.Чи підлягає він звільненню від ДПА і обовязкового ЗНО , так як він учень 11 класу?

Ганна
Скільки зберігати роботи з ДПА? 

Скільки потрібно зберігати роботи учнів після ДПА у старшій школі?

Евгений Ященко
Як додати предмет, який ми не вивчаємо в школі, в атестат? 

Я хочу здавати англійську мову на дпа/зно, але мені не дозволяють вчителі, говорячи, що її немає у мене в атестаті. А все тому, що мій клас взагалі не вивчає англійську. Чи можна якось додати англійску мову в атестат? Або якось інакше вирішити цю проблему. Мені дуже потрібна відповідь! :(

smile
Чи будуть здавати студенти, які навчаються на молодшого спеціаліста, ДПА у формі ЗНО у 2016 році?  

Доброго вечора! Цікавить таке питання. У нас університет 4-го рівня акредитації. При даному університеті діє відокремлений підрозділ Бізнес коледж. Ми набираюмо дітей, на основі атестатів про базову середню освіту. Було сказано, що ВСІ випускники, які отримують повну середню освіту будуть здавати ДПА у формі ЗНО з трьох основних предметів. Також прозвучало те, що студенти, які навчаються у вузах 1, 2-го рівнів акредитації (які отримують атестестати) також будуть проходити ДПА у формі ЗНО у 2016 році. Питання заключається у наступному. Чи будуть здавати наші студенти (які навчаються у нас на молодшого спеціаліста) ДПА у формі ЗНО у 2016 році? І чи є якісь відмінності у проходженні ДПА нашими студентами у порівнянні зі звичайними випускниками шкіл? Дякую!

Valera1974
З яких предметів у 2015-16 роках ДПА буде проводитись у формі ЗНО? 

Цього року був тільки один предмет ДПА у формі ЗНО, який мусили здавати всі учні(Українська). А що планується на наступний рік?

Анна Комарянська
Які дати проведення ДПА у формі ЗНО в 11 класі в 2016 році? 

Якщо ЗНО з укр.мови і літ., іноземної м., історії (математики) з 16 травня до 30 червня, то коли будуть результати ЗНО? Адже бали переводяться в оцінку ДПА, яка має бути виставлена в атестат. Атестат вручатимуть 28-29 травня. Прошу чітко вказати дати проведення ЗНО з цих предметів.

Светлана Бузумурга
Якщо учень 4-го класу на день проведення ДПА був відсутній по хворобі, чи має він писати додатково у інші строки підсумкову контрольну роботу? 

Якщо учень 4-го класу на день проведення ДПА був відсутній по хворобі, чи має він писати додатково у інші строки підсумкову контрольну роботу?

Дмитрий Собчук
Чи мають право батьки і учні на перегляд виконаної роботи? 

чи мають право батьки і учні на перегляд виконаної роботи ДПА?

Ольга Углова
Как получить коию аттестационной работы? 

Подскажите пожалуйста сдавали ДПА по математике в 11 классе,хочу получить копию своей написанной работы,как это можно сделать?

Lera Kakovkina
Чи можу я бути звільнена від складання ДПА з англійської мови за наявності міжнародного сертифікату, що підтверджує рівень С1? 

У цьому році я успішно склала міжнародний екзамен FCE - підтвердила рівень англійської C1. Чи існує положення, яке б у такому випадку звільняло мене від складання ДПА у школі (9 клас)?

Наталія Фрідер
Чи допускаються виправлення в бланку при виконанні 1 і 2 частин з математики ДПА 11 клас? 

Чи допускаються виправлення в бланку при виконанні 1 і 2 частин з математики ДПА 11 клас?