Запитання та відповіді на нього

Отримання свідоцтва про закінчення ІІ ступеня

Надія Попюк-Влад
Учениця в 9 класі за перший семест мала дев"ятки з двох предметів, в другому семестрі і річні бали всі на високому рівні. Чи має право ця дитина претендувати на свідоцтво з відзнакою?

Володимир Мініч
Лише річне оцінювання та ДПА.
Тобто має право.

Володимир Мініч
Тут знайдете всі підтвердження

DOCENT
"5. Випускники основної школи отримують свідоцтво про базову загальну середню освіту (випускники з навчальними досягненнями високого рівня (10, 11, 12 балів) – свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою) "

Питання видачi документiв про освiту учнiв, якi закiнчили 9-й клас основної школи, регулюється наказом Мiнiстерства освiти i науки України вiд 14 липня 2015 р. № 762 «Про затвердження Порядку переведення учнiв (вихованцiв) загальноосвiтнього навчального закладу до наступного класу» (далi — Порядок), зареєстрованим в Мiнiстерствi юстицiї України вiд 30 липня 2015 р. за № 924/27369.
Згiдно з новим Порядком питання видачi свiдоцтва про базову загальну середню освiту з вiдзнакою вiднесено виключно до компетенцiї керiвникiв загальноосвiтнiх навчальних закладiв.
Претенденти на отримання свiдоцтва з вiдзнакою визначаються педагогiчною радою за результатами рiчного оцiнювання та Державної пiдсумкової атестацiї.
У разi звiльнення вiд Державної пiдсумкової атестацiї, — за результатами рiчного оцiнювання.

Надія Попюк-Влад
Володимир Мініч щиро дякую за відповідь!

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua