Запитання та відповіді на нього

Добрий деь. Будь-ласка поясніть, хто із вчителів може приймати екзамени у 9 класі. Хто має призначення, спеціалісти. А хто із вчителів не може приймати екзамени у 9 класі.Будь - ласка дайте відповідь

Natalia Mazkiva
Хто може приймати екзаменини, бо у нас у школі є сумісники.

lena
Вчитель, що викладає в даному класі (освіти ж йому вистачало для викладання даного предмету)

Natalia Mazkiva
Добрий день. Яце розумію. Питання в другому - вчитель викладає предмет, але він сумісник або нефахівець. Він може приймати екзамен.

Володимир Мініч
Якщо вчитель викладає предмет у даному класі, чи взагалі читає цей предмет, то він визнаний таким, що відповідає кваліфікаційним вимогам до даної посади. Інакше як би він взагалі викладав даний предмет? Отже він не те, що може прийняти дпа, він зобов'язаний це зробити відповідно до чинних нормативних актів.
для атестації здобувачів базової середньої чи повної загальної середньої освіти: голова (керівник закладу освіти або його заступник) і члени комісії: учитель (викладач), який викладає навчальний предмет у цьому класі (групі), та вчитель (викладач) навчальних предметів відповідної освітньої галузі або предметної (циклової) комісії (у разі створення).

Natalia Mazkiva
Зрозуміло. А якими нормами Закону України користуватися прицьому.Підкажіть. Шо вчитель може приймати екзамен

Володимир Мініч
Наказ про призначення на посаду. А якщо довантажені годинами з цього предмету, то наказ про розподіл педагогічного навантаження на поточний навчальний рік.

Natalia Mazkiva
а якщо призначення немає. з району.

Володимир Мініч
Напишіть чітко: на якій підставі Ви викладаєте предмет в 9 класі?

Natalia Mazkiva
зрозуміло. я просто запитувала.для свого пізнання спасибі.

Володимир Мініч
Прийомом на роботу, покладанням обов'язків, звільненням і іншими трудовими відносинами в закладі освіти займається і відповідає за це виключно директор закладу. Відділ освіти не має до цього відношення.

Natalia Mazkiva
це по новому зараз. я так зрозуміла. І він також дає дозвіл, хто екзамени приймає

Володимир Мініч
Директор при затвердженні складу атестаційної комісії має чітко керуватися Порядком наведеним вище. Він не вправі замінити вчителя, який викладає предмет на іншого, якщо той не хворий чи відсутній з якихось інших причин.

Natalia Mazkiva
значить він має керуватися нормативами. тільки фахівці по диплому.

Володимир Мініч
Ні, він має керуватися Порядком про проведення державної підсумкової атестації і не порушувати його. Розділ ІІІ. Державні атестаційні комісії
п.2
. До складу комісії входять:

для атестації здобувачів початкової освіти: голова (керівник закладу освіти або його заступник) і вчитель, який викладає у відповідному класі початкової школи;
для атестації здобувачів базової середньої чи повної загальної середньої освіти: голова (керівник закладу освіти або його заступник) і члени комісії: учитель (викладач), який викладає навчальний предмет у цьому класі (групі), та вчитель (викладач) навчальних предметів відповідної освітньої галузі або предметної (циклової) комісії (у разі створення).
Головою комісії не може бути керівник закладу освіти (його заступник), який викладає в цьому класі навчальний предмет, з якого проводиться атестація.

Natalia Mazkiva
ок

Natalia Mazkiva
спасибі за вичерпну відповідь

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua