Osvita.ua Запитання Середня освіта ДПА
Запитання
Ірина
Що має зробити комісія, якщо в учня під час ДПА вилучили шпаргалку?  *

Шановні колеги! Маю дещо дивне запитання: чи прописано десь (якщо так ,то в якому офійному документі) ,що має зробити комісія ,якщо в учня під час ДПА вилучили шпаргалку ? Сьогодні прийшлось до розмови ,і думки колег розійшлись. Одні сказали,що маємо право вилучити учня з екзаменів,а інші сказали ,що він має отримати нове завдання. А як має бути насправді?

Василий-Иванович Чапаев
Хто готує завдання з ДПА для 4 класів? *

Класний керівник на батьківських зборах повідомила, що номер квитка буде відомий заздалегідь. І до нього підготують і діти здадуть нормально. Де можна поглянути, які будуть питання на ДПУ в 4го класу ?

Назар Огороднік
Як готуватися до ДПА-2015, якщо не будуть друкувати книжечки для підготовки учнів? *

Правда, що ДПА 2015 не будуть друкувати книжечки для підготовки учнів???Є інформація, що методички для підготовки школярів не будуть друкувати(

Яна Сыса
Чи має право учень, звільнений від уроків фізичкультури, отримати свідоцтво з відзнакою? *

Чи може учень, який звільнений від уроків фізичного виховання за станом здоров'я(астма ІІ-го ступеня), отримати свідоцтво з відзнакою про закінчення 9-го класу?

Олена
Чи впливає оцінка з ДПА на середній бал свідоцтва? *

Скажіть, будь ласка, чи впливатиме оцінка за ДПА з англійської мови на свідоцтво за 9 клас. Учень збирається вступати до коледжу після 9 класу, а англійську мову в нашій школі ученики зовсім не знають. Тому в результаті ДПА можна отримати н/а

feldmarchel
Чи впливає звільнення від ДПА на середній бал атестата? *

Доброго вечора! Чи позначиться на моєму середньому балі те, що я звільнений від ДПА? Чи будуть враховувати не зданні ДПА за 0? Дякую!

Sery Sery
Коли будуть електронні версії ДПА 2013 з математики? *

Скажіть будь ласка, коли будуть електронні версії ДПА 2013 з математики

fyutk66
ДПА-9 клас,предмет на вибір 

Учні 9класу , при виборі предмету на вибір, обрали 2 предмети .Чи можна рішенням педради дозволити здавати кожній з груп предмет, який вони обрали? Чи можна здавати в 9 класі ДПА з російської мови, якщо вона вивчається з 1 класу?

Mila
Чому немає історії України для ДПА в 9 класі? 

В додатку МОН щодо переліку предметів в цьому році відсутня історія України. Чи є якесь пояснення МОН щодо таких змін? Історію вибирають більшість учнів для ЗНО, а в 9 класі її немає для ДПА

Anatolii Boriak
Чи може випускник 11 класу здавати ДПА в школі якщо не може здавати ЗНО 

Доброго дня. Учень 11 класу не здає ЗНО у зв'язку відсутності паспорту. Чи може він здати ДПА в школі щоб отримати атестат. Якими нормативними документами це визначено. Дякую за відповідь!

Nataliya Panchenko
Чи може учень не ставати ДПА ( 4кл) з причин звичайної хвороби( застуди, и т . п) 

Підкажіть , будь ласка, хто знає))) Якщо дитина (4 кл) захворіла на момент здачі цього ДПА та знаходиться просто на домашньому лікуванні , а не стаціонар??? Орві, грві, температура чи щось таке, звичайна застуда...??? Може дитина не здавати це ДПА в такому випадку???

Лариса Павлова
Звільнення від ДПА з англ після 9 та 11 класів. Чи є різниця, які сертифікати будуть достатніми.... 

Звільнення від ДПА з англ після 9 та 11 класів. Чи є різниця, які сертифікати будуть достатніми.

Лариса
Можлива дата здачі екзамену для отримання Міжнародного сертифікату для зарахування результату як ДПА 

Починаючи з якої дати 2019 року можно здати екзамен для одержання сертифіката Cambridge English Language Assessment (FCE) випускнику 2020 р. щоб його результати можливо було зарахувати як результат ДПА. Чи можливо це зробити у червні 2019 р.?

Наталя
Ща буде вчителю за заниження оцінки в атестаті 

Якщо вчитель ставить учню підсумкову оцінку у атестат 4-5 балів, а учень складає ДПА на на 10-11, то які можуть бути наслідки для вчителя?

Марина
Дпа для 9 класу 

Скажіть будь-ласка в якій формі буде проходити ДПА 2019 для 9 класу, і які збірники чинні для проведення його?

Алиса Чудникова
Допоможіть з контрольною роботою!!! 

Завдання 1. Прочитайте заголовки прес-релізів. А. До 25-річчя з дня трагедії на Чорнобильській АЕС 26 квітня у переглядовій залі Національної кіностудії імені О. Довженко відбувся показ документального фільму " Живі люди "мертвої" зони". Б. З 31 листопада у Палаці культури "Метеор" проходить щорічний показ нових колекцій будівельної техніки від провідних виробників нашої країни. Цього року на виставці представлені також різноманітні моделі відомих німецьких та англійських виробників. -Відреагуйте, якщо є в тому потреба. Запишіть правильно. -Визначте, до якого виду за функціональним призначенням та терміном подання належать запропоновані документи. Відповідь обгрунтуйте. - Поясніть усі відомі вам орфограми.

Ірина
Чи може студент коледжу одночасно зареєструватися на ДПА у формі ЗНО і на математику і на історію? 

У 2019 році студенти коледжів, технікумів, які здобувають повну загальну середню освіту, мають складати ДПА у формі ЗНО не лише з української мови, а й з математики або історії України (за вибором). Чи може студент складати ДПА (ЗНО) і з математики, і з історії України?

Лариса Павлова
Свідотцтво про базову освіту (9 кл)- з яких предметів оцінки 

Оцінки з яких предметів будуть занесені в додаток до свідотцтва про базову освіту в 2019 році? Чи може продовжувати навчання в 10 класі учень, якщо з деяких предметів матиме низькі оцінки?

Лариса Павлова
Хто обирає третій предмет ДПА-2019 (9 клас)? Учень за власним бажанням або рішення педагогічної ради? 

Доброго дня! Шукаю відповідь на питання: яким (або якими) документом буде регламентуватись проведення ДПА для учнів дев'ятого класу в 2019 році? Хочу дізнатися, в дев'ятому класі третій предмет ДПА обирає учень за власним бажанням чи це вирішує педагогічна рада? Який документ це визначає?

валя
Отримання похвального листа 

У 4 класі дитина написала ДПА з математика на 9 балів, всі річні 10, 11. Чи може вона отримати похвальний лист?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!