Osvita.ua Запитання Середня освіта ДПА
Запитання
Ірина
Що має зробити комісія, якщо в учня під час ДПА вилучили шпаргалку?  *

Шановні колеги! Маю дещо дивне запитання: чи прописано десь (якщо так ,то в якому офійному документі) ,що має зробити комісія ,якщо в учня під час ДПА вилучили шпаргалку ? Сьогодні прийшлось до розмови ,і думки колег розійшлись. Одні сказали,що маємо право вилучити учня з екзаменів,а інші сказали ,що він має отримати нове завдання. А як має бути насправді?

Василий-Иванович Чапаев
Хто готує завдання з ДПА для 4 класів? *

Класний керівник на батьківських зборах повідомила, що номер квитка буде відомий заздалегідь. І до нього підготують і діти здадуть нормально. Де можна поглянути, які будуть питання на ДПУ в 4го класу ?

Назар Огороднік
Як готуватися до ДПА-2015, якщо не будуть друкувати книжечки для підготовки учнів? *

Правда, що ДПА 2015 не будуть друкувати книжечки для підготовки учнів???Є інформація, що методички для підготовки школярів не будуть друкувати(

Яна Сыса
Чи має право учень, звільнений від уроків фізичкультури, отримати свідоцтво з відзнакою? *

Чи може учень, який звільнений від уроків фізичного виховання за станом здоров'я(астма ІІ-го ступеня), отримати свідоцтво з відзнакою про закінчення 9-го класу?

Олена
Чи впливає оцінка з ДПА на середній бал свідоцтва? *

Скажіть, будь ласка, чи впливатиме оцінка за ДПА з англійської мови на свідоцтво за 9 клас. Учень збирається вступати до коледжу після 9 класу, а англійську мову в нашій школі ученики зовсім не знають. Тому в результаті ДПА можна отримати н/а

feldmarchel
Чи впливає звільнення від ДПА на середній бал атестата? *

Доброго вечора! Чи позначиться на моєму середньому балі те, що я звільнений від ДПА? Чи будуть враховувати не зданні ДПА за 0? Дякую!

Sery Sery
Коли будуть електронні версії ДПА 2013 з математики? *

Скажіть будь ласка, коли будуть електронні версії ДПА 2013 з математики

Наталя
Ща буде вчителю за заниження оцінки в атестаті 

Якщо вчитель ставить учню підсумкову оцінку у атестат 4-5 балів, а учень складає ДПА на на 10-11, то які можуть бути наслідки для вчителя?

Марина
Дпа для 9 класу 

Скажіть будь-ласка в якій формі буде проходити ДПА 2019 для 9 класу, і які збірники чинні для проведення його?

Алиса Чудникова
Допоможіть з контрольною роботою!!! 

Завдання 1. Прочитайте заголовки прес-релізів. А. До 25-річчя з дня трагедії на Чорнобильській АЕС 26 квітня у переглядовій залі Національної кіностудії імені О. Довженко відбувся показ документального фільму " Живі люди "мертвої" зони". Б. З 31 листопада у Палаці культури "Метеор" проходить щорічний показ нових колекцій будівельної техніки від провідних виробників нашої країни. Цього року на виставці представлені також різноманітні моделі відомих німецьких та англійських виробників. -Відреагуйте, якщо є в тому потреба. Запишіть правильно. -Визначте, до якого виду за функціональним призначенням та терміном подання належать запропоновані документи. Відповідь обгрунтуйте. - Поясніть усі відомі вам орфограми.

Ірина
Чи може студент коледжу одночасно зареєструватися на ДПА у формі ЗНО і на математику і на історію? 

У 2019 році студенти коледжів, технікумів, які здобувають повну загальну середню освіту, мають складати ДПА у формі ЗНО не лише з української мови, а й з математики або історії України (за вибором). Чи може студент складати ДПА (ЗНО) і з математики, і з історії України?

Лариса Павлова
Свідотцтво про базову освіту (9 кл)- з яких предметів оцінки 

Оцінки з яких предметів будуть занесені в додаток до свідотцтва про базову освіту в 2019 році? Чи може продовжувати навчання в 10 класі учень, якщо з деяких предметів матиме низькі оцінки?

Лариса Павлова
Хто обирає третій предмет ДПА-2019 (9 клас)? Учень за власним бажанням або рішення педагогічної ради? 

Доброго дня! Шукаю відповідь на питання: яким (або якими) документом буде регламентуватись проведення ДПА для учнів дев'ятого класу в 2019 році? Хочу дізнатися, в дев'ятому класі третій предмет ДПА обирає учень за власним бажанням чи це вирішує педагогічна рада? Який документ це визначає?

валя
Отримання похвального листа 

У 4 класі дитина написала ДПА з математика на 9 балів, всі річні 10, 11. Чи може вона отримати похвальний лист?

Оксана Жарчинская
Про ДПА чи ЗНО після 9 класу 

Чи складатимуть ДПА у формі ЗНО учні 9 класу у 2018-2019 навчальному році? Коли буде відомо, з яких саме предметів будуть складати ДПА?

ЛізаендКейт
Як підготуватись до ДПА дев'ятикласнику? 

Моя дитина вчиться не на відмінно. Тому я не знаю, як підготувати його до ДПА в 9 класі.

IRISA
Збірники по ДПА 2019 для 9 класу. 

Доброго дня. Я не розумію як підготовитися до ДПА, якщо не має збірників?

Л.В.
ЗНО 

Чому учням які складали тільки ДПА ставлять не склав. а бали по історії України ДПА 6,5,4?

Nataliya
ДПА-2019 

Скажіть будь ласка, чи будуть у 2019 році випускники 9-го класу здавати ДПА у формі ЗНО?

Иринка Кубишина
как развязать задачю 

турвст проплыл 18 километров на моторному чёвни а повернувся назат на плоту . на шляг моторнвм чёвном турист вытротыв на 4\5 годын меньше ниж на зворотний шлях знайдить швыткисть течеи якщё швыткисть чёвна у стоячий води 15 км .год

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!