Osvita.ua Запитання Середня освіта ДПА
Запитання
Ірина
Що має зробити комісія, якщо в учня під час ДПА вилучили шпаргалку?  *

Шановні колеги! Маю дещо дивне запитання: чи прописано десь (якщо так ,то в якому офійному документі) ,що має зробити комісія ,якщо в учня під час ДПА вилучили шпаргалку ? Сьогодні прийшлось до розмови ,і думки колег розійшлись. Одні сказали,що маємо право вилучити учня з екзаменів,а інші сказали ,що він має отримати нове завдання. А як має бути насправді?

Василий-Иванович Чапаев
Хто готує завдання з ДПА для 4 класів? *

Класний керівник на батьківських зборах повідомила, що номер квитка буде відомий заздалегідь. І до нього підготують і діти здадуть нормально. Де можна поглянути, які будуть питання на ДПУ в 4го класу ?

Назар Огороднік
Як готуватися до ДПА-2015, якщо не будуть друкувати книжечки для підготовки учнів? *

Правда, що ДПА 2015 не будуть друкувати книжечки для підготовки учнів???Є інформація, що методички для підготовки школярів не будуть друкувати(

Яна Сыса
Чи має право учень, звільнений від уроків фізичкультури, отримати свідоцтво з відзнакою? *

Чи може учень, який звільнений від уроків фізичного виховання за станом здоров'я(астма ІІ-го ступеня), отримати свідоцтво з відзнакою про закінчення 9-го класу?

Олена
Чи впливає оцінка з ДПА на середній бал свідоцтва? *

Скажіть, будь ласка, чи впливатиме оцінка за ДПА з англійської мови на свідоцтво за 9 клас. Учень збирається вступати до коледжу після 9 класу, а англійську мову в нашій школі ученики зовсім не знають. Тому в результаті ДПА можна отримати н/а

feldmarchel
Чи впливає звільнення від ДПА на середній бал атестата? *

Доброго вечора! Чи позначиться на моєму середньому балі те, що я звільнений від ДПА? Чи будуть враховувати не зданні ДПА за 0? Дякую!

Sery Sery
Коли будуть електронні версії ДПА 2013 з математики? *

Скажіть будь ласка, коли будуть електронні версії ДПА 2013 з математики

Olga Pasichna
9 клас,математика 

У школі 3 дев'яті класи,в яких викладають різні вчителі.Завдання у всіх однакові чи різні в кожному класі?Дирекція школи сказала,щоб були однакові.Дата проведення одна і комісія різна.

Ira Sopinskaya
Можно ли получить автоматическую оценку по дпа с сетификатом TestDaf 

Здравствуйте. Я получила сертификат Zeugnis TestDaf 28,03,2017 с оценками Leseverstehen 5, Horverstehen 3, Schriftlicher Ausdruck 4, Mundlicher Ausdruck 4. Немецкий язык я выбрала как зно в форме дпа. Может ли этот международный сертификат на знание немецкого языка являться основанием для получения 12 баллов в дпа и получением 12 баллов в аттестат по немецкому языку? Я заканчиваю гимназию без углубленного знания немецкого языка.

Yulia
По яких підручниках у 2017 році 9 клас буде писати ДПА??? 

По різних предметах

Тетяна
Як буде проходити ДПА в ПТНЗ у 2017 році? 

Як буде проходити ДПА в ПТНЗ у 2017 році?

Тетяна
Як буде проходити ДПА в ПТНЗ у 2017-2018 н.р.? 

Щороку перед початком ДПА МОН опубліковувало методичні рекомендації про проведення ДПА на поточний навчальний рік. Як буде проходити ДПА в ПТНЗ в 2017-2018 навчальному році?

Катерина Швэць
Как можно получить освобождение от экзаменов по окончании девятого класса? 

Полтора года мы находились в оккупации. Дома, в Крыму, сын отказывался посещать школу. Выехав в Украину, мы столкнулись с непониманием педагогов..Вынуждены заниматься дополнительно..Сейчас, психологическое состояние ребенка, меня пугает..он тяжело переживает происходящее. Я думаю, что экзамены, для него будут дополнительным стрессом. Подскажите пожалуйста выход из сложившейся ситуации?!

Наталия Кузьма
Моя дитина отримала у 2017 році міжнарожний сертифікат PTE на знання англійської мови на рівень В1. Вона навчаєт 

Моя дитина отримала у 2017 році міжнарожний сертифікат PTE на знання англійської мови на рівень В1. Вона навчається в ЗОШ. Чи звільнять її від ДПА з англійської? Який перелік мовних курсів признається МОН у 2017 році?

Anton
Незрозуміла ситуація щодо ЗНО 

Доброго дня. Чи можна на ЗНО здавати біологію замість історії України та математики. Я читав, якщо ВУЗ потребує обов'язковий предмет - біологію, то можна. Допоможіть мені вирішити це питання.

Юлія
Чи повинні в цьому році зарахувати 12 балів до атестату? 

Відповідно до наказу МОН № 94 від 08.02.2016, випускникам, які отримали міжнародний сертифікат мовного іспиту у поточному навчальному році, (в нашому випадку Cambridge English Language Assessment рівня В-2), у додаток до атестата про повну загальну середню освіту виставляється атестаційна оцінка 12 балів. У зв’язку з відміною у 2017 році ДПА, прошу повідомити, чи впливає наявність сертифікату Cambridge English Language Assessment рівня В-2 на бал атестату у 2017 році. Якщо вказаний сертифікат не зараховується як 12 балів атестаційної оцінки, прошу вказати якими чинними нормативними документами це передбачено.

Veronica
Навіть якщо до вступу ні математика ,ні історія не потрібна? 

Тоді треба вирішувати - або змагання, або атестат.

Veronica
А якщо у період долаткової сесії є міжнародні збори і змагання і є звільнення від додаткової сесії? 

Не звільняється, а реєструється на додаткову сесію разом із підтверджуючими документами, якщо в період основної бере участь у міжнародних змаганнях.

Veronica
Чи звільняється з Дпа в 11класі з історії України та математики,якщо є звільнення(участь у міжнародних змаганнях)? 

Чи звільняється з Дпа в 11класі з історії України та математики,якщо є звільнення(участь у міжнародних змаганнях)?

Надія  Руденко
Чи звільняються від ДПА з історії України в 11 кл. школи переможці обласного конкурсу захисту наукових робіт МАН? 

Чи звільняються від ДПА з історії України в 11 кл. школи переможці обласного конкурсу захисту наукових робіт МАН?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!