Osvita.ua Запитання Середня освіта ДПА
Запитання
Ірина
Що має зробити комісія, якщо в учня під час ДПА вилучили шпаргалку?  *

Шановні колеги! Маю дещо дивне запитання: чи прописано десь (якщо так ,то в якому офійному документі) ,що має зробити комісія ,якщо в учня під час ДПА вилучили шпаргалку ? Сьогодні прийшлось до розмови ,і думки колег розійшлись. Одні сказали,що маємо право вилучити учня з екзаменів,а інші сказали ,що він має отримати нове завдання. А як має бути насправді?

Василий-Иванович Чапаев
Хто готує завдання з ДПА для 4 класів? *

Класний керівник на батьківських зборах повідомила, що номер квитка буде відомий заздалегідь. І до нього підготують і діти здадуть нормально. Де можна поглянути, які будуть питання на ДПУ в 4го класу ?

Назар Огороднік
Як готуватися до ДПА-2015, якщо не будуть друкувати книжечки для підготовки учнів? *

Правда, що ДПА 2015 не будуть друкувати книжечки для підготовки учнів???Є інформація, що методички для підготовки школярів не будуть друкувати(

Яна Сыса
Чи має право учень, звільнений від уроків фізичкультури, отримати свідоцтво з відзнакою? *

Чи може учень, який звільнений від уроків фізичного виховання за станом здоров'я(астма ІІ-го ступеня), отримати свідоцтво з відзнакою про закінчення 9-го класу?

Олена
Чи впливає оцінка з ДПА на середній бал свідоцтва? *

Скажіть, будь ласка, чи впливатиме оцінка за ДПА з англійської мови на свідоцтво за 9 клас. Учень збирається вступати до коледжу після 9 класу, а англійську мову в нашій школі ученики зовсім не знають. Тому в результаті ДПА можна отримати н/а

feldmarchel
Чи впливає звільнення від ДПА на середній бал атестата? *

Доброго вечора! Чи позначиться на моєму середньому балі те, що я звільнений від ДПА? Чи будуть враховувати не зданні ДПА за 0? Дякую!

Sery Sery
Коли будуть електронні версії ДПА 2013 з математики? *

Скажіть будь ласка, коли будуть електронні версії ДПА 2013 з математики

IRISA
Збірники по ДПА 2019 для 9 класу. 

Доброго дня. Я не розумію як підготовитися до ДПА, якщо не має збірників?

Л.В.
ЗНО 

Чому учням які складали тільки ДПА ставлять не склав. а бали по історії України ДПА 6,5,4?

Nataliya
ДПА-2019 

Скажіть будь ласка, чи будуть у 2019 році випускники 9-го класу здавати ДПА у формі ЗНО?

Иринка Кубишина
как развязать задачю 

турвст проплыл 18 километров на моторному чёвни а повернувся назат на плоту . на шляг моторнвм чёвном турист вытротыв на 4\5 годын меньше ниж на зворотний шлях знайдить швыткисть течеи якщё швыткисть чёвна у стоячий води 15 км .год

Ann Vasylko
Щоб отримати атестат про закінчення 11-ти класів потрібно пройти поріг ЗНО тільки з української мови? 

Щоб отримати атестат про закінчення 11-ти класів потрібно пройти поріг тільки з мови чи з всіх предметів які зараховуються як ДПА?

Светлана Шкирко
Добрий вечір. 

А скажіть, будь ласка,хто автор збірника диктантів для 9 класу. І що це за видавництво?

Игорь
що потрибно для вступу в спортывну школу 

Яки вступни экзамены потрибни

Ирина
Питання про ДПА 

Доброго ранку! Чи мають право батьки вимагати фотографувати результати державної підсумкової атестації якщо вони зберігаються в архіві? Дякую!

Vladyslav Khlystun
Відсутність у день проведення ДПА у початковій школі 

Якщо дитина прийшла до школи у день проведення ДПА у початковій школі, але їй стало зле через отруєння і вона не змогла бути на ДПА, то чи потрібна медична довідка?

Олександр
Щодо заповнення додатків до атестата про повну загальну середню освіту. 

Якими нормативами слід користуватися при заповненні додатків до атестатів у 2018 році ? До 2015 року діяла "Інструкція про переведення та випуск...", в якій був розділ "Оформлення та видача документів про освіту" з чіткими вказівками. Вказана "Інструкція.." була скасована наказом МОНУ "Про затвердження Інструкції про переведення до учнів до наступного класу", в якій ні слова немає про оформлення документів про освіту. Буду вдячний за відповіді.

Алекс
Хто несе відповідальність? 

Хто несе відповідальність, якщо учень 9 класу без поважних причин не прийде на ДПА? Чи зобов'язаний класний керівник розшукувати учня, йти по нього додому і доставляти у школу?

Алёна Свичкаренко
Підскажіть, будь-ласка, хто повинен складати завдання на ДПА для учнів 4 класу? Чи має право завуч з НМР робити це сам? 

Мій клас здає ДПА, я перечитала всі положення стосовно ДПА у 2017/2018 навчальному році, там сказано, що вчитель має право складати сам завдання або з методичним об`єднанням початкових класів. Якщо я правильно розумію, завуч в це МО не входить, як діяти?

Timur
Экзамен при окончании 9-кл по украинскому. 

Даётся ли время после диктанта для самопроверки текста (не учитывая тот фактор что после написания,будут заново зачитывать диктант)? Если да ,то сколько?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!