Osvita.ua Запитання Середня освіта ДПА
Запитання
Ірина
Що має зробити комісія, якщо в учня під час ДПА вилучили шпаргалку?  *

Шановні колеги! Маю дещо дивне запитання: чи прописано десь (якщо так ,то в якому офійному документі) ,що має зробити комісія ,якщо в учня під час ДПА вилучили шпаргалку ? Сьогодні прийшлось до розмови ,і думки колег розійшлись. Одні сказали,що маємо право вилучити учня з екзаменів,а інші сказали ,що він має отримати нове завдання. А як має бути насправді?

Василий-Иванович Чапаев
Хто готує завдання з ДПА для 4 класів? *

Класний керівник на батьківських зборах повідомила, що номер квитка буде відомий заздалегідь. І до нього підготують і діти здадуть нормально. Де можна поглянути, які будуть питання на ДПУ в 4го класу ?

Назар Огороднік
Як готуватися до ДПА-2015, якщо не будуть друкувати книжечки для підготовки учнів? *

Правда, що ДПА 2015 не будуть друкувати книжечки для підготовки учнів???Є інформація, що методички для підготовки школярів не будуть друкувати(

Яна Сыса
Чи має право учень, звільнений від уроків фізичкультури, отримати свідоцтво з відзнакою? *

Чи може учень, який звільнений від уроків фізичного виховання за станом здоров'я(астма ІІ-го ступеня), отримати свідоцтво з відзнакою про закінчення 9-го класу?

Олена
Чи впливає оцінка з ДПА на середній бал свідоцтва? *

Скажіть, будь ласка, чи впливатиме оцінка за ДПА з англійської мови на свідоцтво за 9 клас. Учень збирається вступати до коледжу після 9 класу, а англійську мову в нашій школі ученики зовсім не знають. Тому в результаті ДПА можна отримати н/а

feldmarchel
Чи впливає звільнення від ДПА на середній бал атестата? *

Доброго вечора! Чи позначиться на моєму середньому балі те, що я звільнений від ДПА? Чи будуть враховувати не зданні ДПА за 0? Дякую!

Sery Sery
Коли будуть електронні версії ДПА 2013 з математики? *

Скажіть будь ласка, коли будуть електронні версії ДПА 2013 з математики

Vladyslav Khlystun
Відсутність у день проведення ДПА у початковій школі 

Якщо дитина прийшла до школи у день проведення ДПА у початковій школі, але їй стало зле через отруєння і вона не змогла бути на ДПА, то чи потрібна медична довідка?

Олександр
Щодо заповнення додатків до атестата про повну загальну середню освіту. 

Якими нормативами слід користуватися при заповненні додатків до атестатів у 2018 році ? До 2015 року діяла "Інструкція про переведення та випуск...", в якій був розділ "Оформлення та видача документів про освіту" з чіткими вказівками. Вказана "Інструкція.." була скасована наказом МОНУ "Про затвердження Інструкції про переведення до учнів до наступного класу", в якій ні слова немає про оформлення документів про освіту. Буду вдячний за відповіді.

Алекс
Хто несе відповідальність? 

Хто несе відповідальність, якщо учень 9 класу без поважних причин не прийде на ДПА? Чи зобов'язаний класний керівник розшукувати учня, йти по нього додому і доставляти у школу?

Алёна Свичкаренко
Підскажіть, будь-ласка, хто повинен складати завдання на ДПА для учнів 4 класу? Чи має право завуч з НМР робити це сам? 

Мій клас здає ДПА, я перечитала всі положення стосовно ДПА у 2017/2018 навчальному році, там сказано, що вчитель має право складати сам завдання або з методичним об`єднанням початкових класів. Якщо я правильно розумію, завуч в це МО не входить, як діяти?

Timur
Экзамен при окончании 9-кл по украинскому. 

Даётся ли время после диктанта для самопроверки текста (не учитывая тот фактор что после написания,будут заново зачитывать диктант)? Если да ,то сколько?

Надія
Проведення ДПА у вигляді ЗНО в коледжах 

Де можна ознайомитись з інформацією про проведення ДПА у вигляді ЗНО.Чи будуть студенти коледжу відрахавані при умові що ЗНО не здали , якщо так то як діяти далі?

Нелли Шевченко
перенес дня складання ДПА 

Доброго дня. Скажiть будьласка, чи можно перенести для учня складання дпа як i коли, якщо в день складання дпа учень повинен бути на змаганнях всеукраiнських. Дякую за вiдповiдь

Юлия Прогнимак
Що робити у разі відсітності учня 4 класу у день написання ДПА? 

Що робити у разі відсітності учня 4 класу у день написання ДПА? Чи потрібно буде писати у інший день роботу? Дякую

Oksana Oksana
Скільки обов'язкових предметів треба здати на ДПА в 2018, щоб отримати атестат? 

Чи потрібно писати якусь заяву, про здачу ДПА , а не ЗНО? Чи просто приходиш на ЗНО і робиш завдання тільки ті , де вказано , що це ДПА?

Людмила Гусак
Як виставляється ДПА з предмету в класний журнал? Що пишеться зліва, а що справа 

Після того, як учні написали ДПА. Як правильно заповнити журнал Чи треба після річної пропускати колонку, а що ззаписують справа (там, де зміст уроку)

Evgenia Vlasenko
навчальні екскурсії 

чи чинний лист МОН України від 06.02.2008 №1/9-61?

Тетяна
атестація музичного керівника закладу дошкільної освіти 

Згідно з п.5.4. Типового положення про атестацію педпрацівників "Педагогічним працівникам, які мають базову або неповну вищу педагогічну освіту, можуть присвоюватися педагогічні звання "вихователь-методист" (для музичних керівників, і далі по тексту)." Музкерівник закінчила культурно-освітнє училище, спеціальність: культурно-освітня робота; кваліфікація: клубний працівник, керівник самодіяльного хорового колективу. На посаді музкерівника з 2006 року. Має 9 тарифний розряд. Чи може такий музичний керівник претендувати на звання "вихователь-методист"? Базова освіта - це будь-яка, чи повинна бути базова педагогічна? У даному випадку освіта може вважатися базовою?

Світлана Бондаренко
Звільнення від ДПА 

Чи звільняється від ДПА у формі ЗНО учениця, яка навчається за індивідуальною формою навчання (порушення слуху) та зареєструвалася на ЗНО для вступу до ВНЗ?Оскільки в Положенні про ДПА у розділі V п.1.1. учениця звільняється, а відповідно до листа МОН №1 /9-66 від 31.01.2018, дана особа повинна проходити ДПА у формі ЗНО на загальних засадах.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!