Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
Светлана Бойко
Яка категорія буде присвоєна на атестації методисту? 

1 вересня 2018 року у заклад ПТНЗ прийнято на посаду методиста.Яка категорія буде присвоєна на атестації у цьому році, курси методистів обов'язкові? І взагалі які категорії присваїваються. Цей педпрацівник має 23 роки педстажу та І категорію як викладач

Валентина
Тарифний розряд вихователя 

Вихователь працює у ЗДО з 2009 року. У 2013 році закінчила педагогічне училище за спеціальністю вихователь дошкільного закладу. У 2014 році вперше була атестована. За результатом атестації отримала 9 тарифний розряд. Чи вірно встановлено розряд? Який педагогічний стаж необхідний для встановлення 9(11) розряду?

Светлана Марчук
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи можна атестувати педагога на присвоєння другої категорії, якщо він має вищу освіту (бакалавр) та 4 рокиі 10 місяців педагогічного стажу? Магістра отримає в грудні 2019 року 

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи можна атестувати педагога на присвоєння другої категорії, якщо він має вищу освіту (бакалавр) та 4 рокиі 10 місяців педагогічного стажу? Магістра отримає в грудні 2019 року.

Людмила Левченко
Атестація тренера-викладача першої тренерської категорії, який перейшов працювати в Заклад освіти 

Тренер-викладач мав першу тренерську категорію в ДЮСШ. Перейшов працювати в школу і проатестувався на присвоєння І кваліфікаційної категорії через рік. Чи правомірне рішення атестаційної комісії?

tanuhaklimenko
Позачергова атестація 

В 2011 році закінчила педінститут та отримала ступінь бакалавра,атестувалася останній раз в 2016 році.В 2018 році я закінчила університет та здобула ступінь магістра (денна форма навчання).У мене немає категорій,педстаж понад 13 років.Чи можуть мене проатестувати позачергово на 2 категорію в цьому році???

Тетяна
позачергова атестація 

Атестаційна комісія відмовила в позачерговій атестаціі через те, що з моменту подання заяви не пройшло 2 роки. Я, вчитель української мови, атестувалась на ІІ категорію в 2017-2018 н.р. Планувала подати заяву на позачергову атестацію в жовтні 2019. Чи правильно мені відмовили?????

Марія
Дуже потрібна відповідь. 

Доброї ночі! Підскажіть ,будь ласка, в 2016 році було пройдено курси підвищення кваліфікації,в 2017-2018 була атестована і було присвоєно ІІ категорію чи маю я право атестуватися позачергово в 2019-2020 н.р.Адміністрація аргументує що ще 2 роки не пройшло.А коли ж можна тоді?!Дякую.

Oksana
Чи можна атест. маючи стажу 7 років? 

Доброго вечора. Чи можна атестуватися маючи 7 років пед.стажу. Серед який 3 роки спеціального психолога на інклюзивний освіті, перевелась на вчителя біології та одразу пішла в декретну відпустку, після повернулась вчителем біології працюю повний рік, та цей навчальний. Чи можу атестуватися на вчителя біології?

Оксана Хомин
атестація у 2020 році 

Працюю вчителем хімії та зарубіжної літератури (закінчила два ВНЗ). вчитель вищої категорії. Курси з хімії пройшла у 2017 році, а із зарубіжної літератури - 2015 (за перспективним планом курсової підготовки мала пройти курси із зарубіжної літератури у 2020 р., але тепер накопичувальна система). Планова атестація у 2020 році. Чи проатестують мене? Чи можливо ще пройти курси підвищення кваліфікації із зарубіжної літератури?

Татьяна Кожухарь
Чи можу я атестуватися на 2 категорію? 

Я, вихователь дитячого садка. Маю вищу педагогічну освіту за спеціальністю – вчитель початкових класів. Працюю у садку 12 років, педагогічний стаж 24 роки, проходила двічі курсі підвищення кваліфікації, як вихователь. Надайте , будь ласка, роз'яснення щодо атестації педагогічних працівників, які працюють у закладах дошкільної освіти не за фахом. Двічі атестувалася, але залишаюся «спеціалістом», тому що маю не фахову освіту.

Nst264
Заробітна плата вихователя, атестація 

Доброго дня! Я маю вищу освіту, другого (магістерського) рівня за спеціальністю "Філолог", влаштовуюсь вихователем у ДНЗ на 27,5 год/тиждень, – цікавить розмір заробітної плати та мій розряд?! Мій загальний педагогічний стаж – 5 років (педагог-організатор, вихователь та вчитель початкових класів), не враховуючи 2 роки педагогічного училища та 1,9 декретної відпустки. Я хочу підвищити свій рівень освіти та отримати кваліфікаційну категорію. Коли я можу атестуватися? Щиро дякую!

Наталія
Щодо викладання в школі. 

У 2001 році я закінчила економічний інститут, диплом спеціаліста. Підскажіть, будь ласка, чи є можливість перекваліфікації чи післядипломної освіти (а якщо є то опишіть покроково) для того щоб викладати в школі економічні предмети. Щиро вдячна.

Иван
Чи можна атестуватися у новому закладі освіти? 

Учитель перейшов з одного закладу освіти до іншого. Чи можна атестуватися у цьому навчальному році, а не через рік?

Яна
Чи може бути у вчителя два основних предмети? Чи тільки один? 

Заступник з НВР перевівся на посаду вчителя історії і основ здоров'я з відповідним записом у трудовій книжці. Бо по словах директора, якщо не буде так записано, то не проатестують з основ здоров'я. Курси пройдені з обидвох предметів. На мою думку, повинен бути основний предмет записаний, а іншим довантажено, чи, можливо, я помиляюся? І хіба не проатестують без запису, хоч і є посвідчення про курси?

Анна
Чи знімається звання Учитель-методист, якщо..... 

Доброго дня. У березні 2018 року я планово атестувалася і підтвердила вищу категорію та здобула звання учитель-методист. У серпні 2018 року я звільнилася і поїхала за кордон. Через півроку у квітні 2019 року я була прийнята на роботу у ту ж саму школу, з якої звільнилася, на ту ж саму посаду учителя англійської мови . Чи правомірно з мене зняли звання учитель-методист ?

Олена
Тарифний розряд 

Який тарифний розряд встановити педпрацівнику при тарифікації , який є студентом 3 курсу педуніверситету? На роботу направили з центру зайнятості в зв'язку з виробнтчою необхідністю(немає вчителя)

Ольга
Підтвердження вищої категорії при черговій атестації 

Я ,за дипломом - вчитель географії та біології. " Вищу категорію" маю ,як вчитель географії. У квітні ,2019 року пройшла інтегровані курси . Як біолог . николи не атестувалась. З вересня 2019 року буду викладати біологію і не маю жодної години географії. Чи зберігається категорія під час атестації у 2020 році ? Чи можу я атестуватися на підтвердження вищої категорії , якщо є результати , тільки по географії ?

Alex
Курсова перепідготовка 

Я вчасно не пройшов курсову перепідготовку за станом здоров'я і мене в минулому році атестували з умовою проходження курсової перепідготовки в цьому. Але я знову не можу пройти курси. Які тепер мої дії і дії адміністрації школи?

VT
Атестація не за спеціальністю 

За спеціальністю "Вчитель української мови" прийнятий на посаду вчителя музики. Раніше працював в іншому закладі на посаді вчителя укр мови і має категорію "Спеціаліст вищої категорії". Пройшов курси підвищення кваліфікації як вчитель музики. Яким чином має атестуватись вчитель?

Михайло Чудакевич
оплата праці викладача вузу 

По якій категорії тарифікувати педагогічного працівника, який перейшов на роботу в загальноосвітню школу на посаду вчителя математики. В працівника звання кандидата фізико-математичних наук. Працівник працював викладачем у вузі.