Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
Ліда Ваник
Позачергова атестація 

Добрий вечір, хочу отримати відповідь на таке питання: у 2016 році атестувалась на 'll категорію на посаді практичного психолога в ЗДО. З вересня 2017 року працюю на посаді вихователя у тому ж ЗДО, у січні 2019 року отримала диплом магістра дошкільної освіти. Цього року хотіла написати заяву на позачергову атестацію в 2020 році, але мені відмовлено. Чи правильно це? Дякую.

Ольга Лобач
Не встигаю пройти курси підвищення 

Проходжу дистанційні курси. Перше сесія була в квітні. Друга - в кінці жовтня. Завуч сказала, що на 10 жовтня я повинна надати свідоцтво про проходження курсів. Я отримаю тільки 1 листопада. Чи означає це, що мене не допустять до атестації і як не відповідаючи займаній посаді звільнять?

Леся
Чи треба атестуватися , якщо заочно вчишся у виші? 

Доброго дня ! Підкажіть, будь ласка, чи потрібно мені атестуватися , якщо я навчаюся заочно на 2 курсі у виші. Дякую.

Лидия Голоцукова
Чи можна позачергово атестуватися на вищу категорію? 

38 років працювала вчителем початкових класів за дипломом педучилища, категорії не мала. У 2018 році здобула вищу освіту (магістр) за спеціальністю "укр мова, медіаосвіта". Чи маю право атестуватися у поточному році позачергово на вищу категорію чи потрібно спочатку на 2, потім на 1 тощо...??? Підкажіть, будь ласка, яким пунктом Типового положення про атестацію це регламентується. Дякую

Леся
Доброго часу доби! 

Підкажіть , будь ласка, чи потрібно мені атестуватися, якщо я заочно навчаюсь у виші 2-й рік. Після дикрету працюю 5-й рік. Стаж роботи 10 років. Я можу атестуватися у 2021-2022 н.р. одразу після закінчення вишу? Дякую!

Наташа Мельник
Чи можна атестуватися будучи на заміні? 

Доброго дня. Дуже потрібна мудра порада і роз'яснення. Я зараз в відпустці по догляду за дитиною до 3 років(у січні 2021 маю вийти на роботу). Атестувалася у 2016. Коли у мене має бути планова атестація і коли я маю пройти курси? І найголовніше запитання - чи може школа проатестувати вчительку яка на моєму місці по англійській мові(вона працює в нас в школі вчителем німецької з вересня 2017р(вона пройшла курси німецької та англійської і хоче забрати у мене початкові класи. Всього є 20 годин англ.мови. Чи має вона право взагалі атестуватися з предмету який тимчасово викладає зі стажем в 2 роки?

Наташа Мельник
Доброго дня. Дуже потрібна мудра порада і роз'яснення. Я зараз в відпустці по догляду за дитиною до 3 років(у січні 2021 маю вийти на робо?... 

Доброго дня. Дуже потрібна мудра порада і роз'яснення. Я зараз в відпустці по догляду за дитиною до 3 років(у січні 2021 маю вийти на роботу). Атестувалася у 2016. Коли у мене має бути планова атестація і коли я маю пройти курси? І найголовніше запитання - чи може школа проатестувати вчительку яка на моєму місці по англійській мові(вона працює в нас в школі вчителем німецької з вересня 2017р(вона пройшла курси німецької та англійської і хоче забрати у мене початкові класи. Всього є 20 годин англ.мови. Чи має вона право взагалі атестуватися з предмету який тимчасово викладає зі стажем в 2 роки?

Валентина Паніотова
які сертифікати будуть зараховані.вчителю на атестацію? 

Які сертифікати будуть враховані вчителю як підвищення кваліфікації?Нам повідомили,що не всі будуть враховуватись.Але конкретно не назвали ті,які будуть зараховані.І як вчителю добрати до 150 годин зараз,коли атестація в березні 2020?

Лариса
підвищення кваліфікації 

Доброго дня. В Типовому положенні прописано: 1.8. Умовою чергової атестації педагогічних працівників є обов’язкове проходження не рідше одного разу на п’ять років підвищення кваліфікації на засадах вільного вибору форм навчання, програм і навчальних закладів. Питання: Чи має значення кількість годин підвищення кваліфікації? Дуже дякую за відповідь.

Лариса
кількість годин підвищення кваліфікації 

Чи достатньо для атестації викладача математики у 2019-2020 н.р. на підтвердження вищої категорії курсів підвищення кваліфікації на 105 години?

Ольга Чихичина
Яка категорія має бути??? 

Доброго дня.12 років працюю в школі педагогом-організатором.Цього року взяла 1клас та ще залишили за мною 0,5 ставки організатора. Наступного року планую атестуватися.Підкажіть яку категорію маю отримати???

Тетяна Гриндула
Про позачергову атестацію (вперше) 

Прошу допомоги в роз'ясненні: де саме у Положені про атестацію (стаття, пункт, у якому році зміни) прописано, що новопризначений педагогічний працівник (не після закінчення ВНЗ) повинен пропрацювати мінімум 3 роки щоб мати можливість атестуватись позачергово. Я промоніторила усе положення про атестацію + зміни до Положення за 2018 рік, але цього не знайшла. Щиро вдячна за відповідь.

Катюша Чудік
Терміново потрібна відповідь 

Маю спеціальність "Викладач товарознавства"..Чи можу я працювати в школі

Катюша Чудік
Чи можу я пройти курси на вчителя фізики,маючи спеціальність"Викладач товарознавства" 

Доброго дня.Скажіть будьласка в мене спеціальність "Викладач харчових технологій"(бакалавр),чи можу я піти на курси вчителя фізики,і після них працювати в школі

Наталія Гавриляк Войтович
Атестація після декретної відпустки... 

Вчитель зарубіжної літератури,атестувалася у 2012 році (спеціаліст 2 категорії),у 2015 пішла в декретну відпустку. 2018 вийшла на роботу(уроки зарубіжної літератури+заміна у початкових класах).Коли наступна атестація,і які потрібні курси ?

Алла Мазур
Чи достатньо для атестації з І категорії на вищу курсів підвищення кваліфікації на 84 години? Чи потрібно 150 год? 

У 2019-2020 році чергово атестуюся на вищу катерію. Читала, що для атестації потрібно за 5 років прослухати 150 год. В Інституті удосконалення для вчителів І категорії пропонують курс із 84 год. Чи достатньо їх? Якщо ні, то де можна взяти ще 66 год?

Маргарита Мамонова
Чи зберігається категорія? 

Вітаю. 2 роки тому я атестувалася як вчитель біології і отримала 2 категорію. Зараз працюю вчителем початкових класів, одночасно навчаючись в університеті за цим фахом. Чи зберігається категорія в цьому випадку?

Ольга Чихичина
Доброго всім дня. Мене турбує одне питання, тому вирішила звернутися зі своїм запитанням. В 2018 році мені була присвоєна 1 категорія.Чи можу я писати заяву на позачергову у 2019-2020 навчальному році. Стаж роботи 12 років.Буду вдячна за відповідь. 

Здрастуйте!! Мене турбує одне питання..????... Попередня атестації була в 2017-2018 н.р.так у 2018 була присвоєна1 категорія . Чи можу я цього річ(2019-2020) атестуватися позачергово на вищу категорію?? Стаж маю 12 років.

Ivanna Pryhodko
Коли можу атестуватися як вчитель української мови? 

Добрий вечір :) Я маю 7 років педагогічного неперерваного стажу. З них 3 - це відпустка по догляду за дитиною. Фактично викладаю мову третій рік. Прийнята на роботу як вчитель зарубіжної літератури. Освіта - вища, спеціаліст. У 2018 році здобула другу вищу освіту, магістр. Питання: 1.Чи можу я просити проатестувати мене? 2.Така атестація вважається черговою, чи позачерговою? 3.Чи правильно я розумію, що курсова підготовка не є обов,язковою у зв,язку з тим, що я недавно (у 2018 р.) закінчила навчання в університеті?

Tetiana Bilko
Атестація після декретної відпустки - чергова чи позачергова? 

Працюю викладачем у ЗПТО. У травні 2015 року я атестувалася на спеціаліста І категорії і у цьому ж місяці пішла у декретну відпустку. За 2,5 роки, у січні 2018р. вийшла на роботу. Хочу атестуватися на вищу категорію у 2019-2020 н.р.. Тобто на момент атестації (травень 2020 р.) фактично відпрацьованими є 2,5 роки. Чи маю я право атестуватися? Якщо так, то моя атестація вважатиметься черговою (бо ж 5 років фактично минуло) чи позачерговою (через перерву на декретну відпустку)?