Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
Наташа
Атестується педагог-організатор із неповною вищою освітою , спеціальність "вихователь дитячого садка". 

Чи можна клопотатись атест.комісії про присвоєння звання старший учитель чи учитель-методист педагогу-організатору за зазначеної освіти?

Svitlana Sorochenko
Чи потрібно атестуватись з кожної займаної посади? 

Просимо, будь ласка, дати роз’яснення. Вчителька фізичної культури , яка викладає у молодшій школі предмет «Ритміка» (11 годин) та має донавантаження вихователя групи продовженого дня (ГПД) у одному навчальному закладі. У 2018р. атестувалася як вчитель ф.к. Чи буде присвоєна за результатами атестації І кваліфікаційна категорія поширюватися на все педагогічне навантаження вчителя (ритміка+ ГПД ), якщо вона пройшла курси підвищення кваліфікації як вчитель ф.к. та вихователь ГПД? Матеріали до атестації були надані як вчителя ф.к. та як вихователя ГПД? А вихователем ГПД працює лише третій рік.

Зыбенко Ирина
Відвідування уроків адміністрацією школи 

Атестуюсь на підтвердження l категорії.За міжатестаційний період маю нагороди районного та обласного рівнів.Мої учні є активними учасниками шкільних,районних,Всеукраїнських конкурсів та інтернет-олімпіад.Працюю вчителем 18 років в одному навчальному закладі.Яку кількість уроків повинна відвідати адміністрація,щоб вивчити мій досвід роботи та підтвердити категорію?

teacher
Оплата праці під час курсів 

Доброго дня. Працюю на посаді вчителя в інтернаті. Чи маю писати заяву за власний рахунок на години вчителя під час проходження курсів підвищення кваліфікації як вихователь? Дякую.

Олена
Як отримати категорію 

Я работаю учителем информатики более 21 года. В школу пришла в 1997 году. Специалист. У меня нет педагогического образования. Высшее. МАИ, инженер-системотехник по специальности "Автоматизированные системы управления". Как только стоит вопрос о присвоении 2 категории, то администрация и районный отдел образования утверждают что они не имеют права дать мне категорию. Показывала статью 3.26 и ст.4.10. Отвечают что это ко мне не относится. Юридической силы Ваши ответы на наши администрации не имеют. Могу ли я вообще получить категорию и где найти такого юриста, который бы знал все законы о защите прав учителей. Может ли юрист Вашего сайта в таких ситуациях прислать письмо в отдел образования, если я права. Все ссылаются на КРУ. Без бумажки ты ничего не стоишь.

Олена
Асистент педагога 

Як має відбуватися атестація асистентів вчителя (вихователя)? Коли вчитель працює тільки асистентом педагога. А інший випадок - асистенти просять "догрузити" їх уроками по фаху (наприклад, георгафія, хімія...), щоб пройти атестацію.

Олена
Зміна фаху 

У 2017 році атестувалася як вчитель української мови на І категорію. У тому ж році здобула фах корекційного педагога (олігофренопедагога). Наразі працюю в ресурсному центрі підтримки інклюзивної освіти і мову вже не викладаю. Чи можу я атестуватися як учитель-дефектолог (де атестуватися?) і на яку категорію?

Катерина Сергіївна
Я бакалавр, чи можуть мені підвищити категорію до 2ї? 

Чи я обов'язково маю вивчитись на магістра?

Методист
Атастація методистів відділу освіти 

Доброго дня! Я методист відділу освіти, атестувалась в 2016 році на "спеціаліста І категорії", в 2018 році подала на позачергову атестацію на "спеціаліста вищої категорії". Перше запитання: чи можуть мене атестувати на базі відділу освіти, чи лише на обласній комісії? Друге питання: 21 листопада 2018 року мене повідомили про скорочення з 1 лютого 2019 року (на момент подання на атестацію, про це мови не йшло). Чи можу я в такому випадку бути атестована і як правильно це зробити?

yfnf
Чи можна включити до складу атестаційної комісії? 

Добрий день! Підкажіть будь-ласка. чи мають право включити до персонального складу атестаційної комісії вихователя, який сам в цьому ж закладі атестується як вихователь на присвоєння 2 категорії? На який нормативний документ зіслатись у разі неможливості включення до складу ат.комісії? Дякую!

Лана
Чи можливо викладачу,після обласного конкурсу, зарахувати атестацію автоматично 

Якщо викладач виграв одне з призових місць у конкурсі "ВЧИТЕЛЬ РОКУ -2018",мала 1 категорію,в цьому ж році написала позачергово на атестацію і подання на вищу,чи можливо після такого конкурсу,зробивши колосальну роботу у конкурсі, отримати атестацію автоматично від своєї адміністрації,чи потрібно звертатись у вищу інстанцію з цього приводу.

Катерина Сергіївна
Що я маю зробити, щоб отримати звання "старший учитель"? 

Що я маю зробити, щоб отримати звання "старший учитель"?

Galina
атестація нефахівця, який працює в дошкільному закладі 

атестація нефахівця, який працює в дошкільному закладі

Олександр Федишин
Встановлення звання 

Чи можуть при атестації на встановлення вищої категорії присвоїти звання виклалач методист, оминаючи старший викладач, якщо в наявності всі необхідні документи? (Атестація у коледжі(мин. ВНЗ 1-2 ра))

Алла Марахина
Досягнення учнів 

Чи враховується досягнення учнів в Інтернет олімпіадах на сайтах Всеосвіта та На Урок, в конкурсі «МАН-Юніор Ерудит», робота на сайті "МійКлас" і їх сертифікат «Апробатор електронних освітніх технологій».

Алла Марахина
Академія інноваційного розвитку освіти 

Участь в навчально-практичних семінарах, тренінгах та навчання на дистанційних курсах, Всеукраїнській Літній Школі «АІРо» Академії інноваційного розвитку освіти - це також особистий розвиток та самоосвіт?

Алла Марахина
Курси в Освітній мережі Microsoft 

В минулому році приймала участь в конкурсі Вчитель року і за вимогами зареєструвалась в Освітній мережі Microsoft. Тепер маю майже 20000 балів і 40 годин курсів - це при атестації може враховуватися?

Алла Марахина
Курси в Освітній мережі Microsoft 

В минулому році приймала участь в конкурсі Вчитель року і за вимогами зареєструвалась в Освітній мережі Microsoft. Тепер маю майже 20000 балів і 40 годин курсів - це при атестації може враховуватися?

Галина Роскрут
Чи можуть зняти педагогічну кваліфікацію? 

Я вихователь ДНЗ вищої категорії, яку мені присвоїли в квітні 2012 року. З червня 2016 по жовтень 2018 я перебувала в декретній відпустці. Мені повідомили, що у серпні 2019 категорію знімають, підтвердити атестацію у 2019 я не можу, оскільки вийшла на роботу достроково 16.10.2018 коли атестаційні списки вже були затверджені (10.10.2018). Чи правомірно це і який вихід з цієї ситуації?

Наталья Самойленко
Проходжу атестацію у 2018-2019 році. Чи потрібно мені мати 150 годин курсів. Та чи є перелік сайтів на яких мені потрібно проходити курси 

Проходжу атестацію у 2018-2019 році. Чи потрібно мені мати 150 годин курсів. Та чи є перелік сайтів на яких мені потрібно проходити курси