Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
himik19
Чи можу я атестуватися? 

Моя перша освіта вчитель географі. На роботу я була прийнята на декретне місце вчителя географії, потім звільнилось місце вчителя хімії і я пішла здобувати другу освіту, вчителя хімії. Вчителем хімії я працюю 3 роки. Диплом мені мали дати у липні, але вийшла затримка і їх нам дадуть у січні. Чи можу я цього року атестуватись перший раз?

Галина
Які заслуги повинен мати вчитель для позачергової атестації? 

Доброго дня! У 2017р. році рішенням атестаційної комісії мені підтверджено І кваліфікаційну категорію. У 2018-2019н.р. я подала заяву на позачергову атестацію для присвоєння вищої кваліфікаційної категорії. Мені вказують на пункт 4.7 Положення про атестацію педпрацівників, щодо вимог про переможців ІІІ етапу олімпіад та конкурсів. Моя учениця у 2018р. зайняла ІІ місце у районному конкурсі ім. П. Яцика. Перших місць та обласних перемог немає. Чи можу я проатестуватись позачергово на вищу категорію? Завчасно дякую.

Галина
Позачергова атестація 

Доброго дня. У 2017р. році підтвердила І кваліфікаційну категорію. У 2018-2019н.р. подала заяву на позачергову атестацію, присвоєння вищої кваліфікаційної категорії. Мені вказують на пункт 4.7 Положення про атестацію педпрацівників, щодо вимог про переможців ІІІ етапу олімпіад та конкурсів. У моя учениця зайняла ІІ місце у районі конкурсу ім. П. Яцика. Перших місць та обласних перемог немає. Чи можу я проатестуватись позачергово на вищу категорію?

vchutel
Добрий вечір. Скажіть, будь ласка, де можна пройти дистанційні курси підвищення кваліфікації з інформатики??? 

Добрий вечір. Скажіть, будь ласка, де можна пройти дистанційні курси підвищення кваліфікації з інформатики???

Iryna
Атестаціа кандидата наук без педагогічної освіти. 

Я кандидат фіз-мат наук. Викладала у ВНЗ. Зараз маю вже подавати на доцента. Зараз викладаю ще у школі фізику. Педагогічної освіти я не маю. Я маю лише пойдену у школі практику під час студенства. Чи маю я йди на додаткову педагогічну освіту для атестації?

Iryna
Атестаціа кандидата наук без педагогічної освіти. 

Я кандидат фіз-мат наук. Викладала у ВНЗ. Зараз маю вже подавати на доцента. Зараз викладаю ще у школі фізику. Педагогічної освіти я не маю. Я маю лише пойдену у школі практику під час студенства. Чи маю я йди на додаткову педагогічну освіту для атестації?

Наталія Волк
Чи маю я право на атестацію? 

Маю вищу освіту .Спеціаліст за дипломом "Соціальний педагог".В школі працюю 10 років та викладаю предмет фізична культура в початкових класах.В 2015 році була атестована на ІІ категрію.Пройшла курси.Зараз подала заяву на атестацію на І категорію,але мені відмовляють в атестації так як я не маю предметної освіти.На даний час навчаюсь в ВНЗ на магістратурі за спеціальністю "Фізична культура".Чи маю я право атестуватись на І категорію.?

Тетяна
Чи можуть мене взяти на роботу вчителем після 18-річної перерви 

Маю вищу педагогічну освіту, стаж вчителем 5 років. Але останні 18 працювала журналістом, літредом. Хотіла б повернутися до школи, але не знаю, чи візьмуть після великої перерви.

Ган
аттестация юриста 

Возможно ли досрочное присвоение 1 категории юристу? (5 месяцев - 2 категория) спасибо за помощь. если можно со ссылками на законодательство. За какое время до внеочередной аттестации должна быть создана аттестационная комиссия по законодательству? В законе "Про професійний розвиток працівників" практически ничего не указано, тем более о внеочередной аттестации. Положение об аттестации работников (юриста) на предприятии создается в произвольной форме?

Віта Іванова-Федоренко
Атестація магістра 

В 2017 році отримала диплом бакалавра, а в січні 2019 - магістра. Чи могла я написати заяву на позачергову атестацію?? Остання була в 2015 році. Заробітну плату ще досі отримую по диплому з коледжу, який закінчила в 2004 році. На яку категорію я маю право атестуватися? Дякую

А.А
На яку категорію можу атестуватися? Чи правомірно будуть атстувати як спеціаліста? 

Доброго дня! Маю таке питання: працюю вчителем початкових класів, маю закінчену вищу освіту (вчитель української мови та літератури). Знаю, що можу проатестуватися як вичитель початкових класів (хоча я викладаю і українську мову в старших класах) за пунктом 3.26. Приймалась на роботу на посаду вчителя початкових класів. Курси підвищення кваліфікації з початкових класів маю. Атестуватимусь впреше. Атестація чергова. Чи можу я вказати в документах, що претендую на 2 категорію? Чи правомірно адміністрація вчинить, якщо просто присвоїть підтвердження категорії "спеціаліст"? Зараз я і так "спеціаліст".

Андрей Сергиенко
Чи можу я атестуватись на спеціаліста ІІ категорії без педосвіти? 

У 2014 році закінчив Харківський політехнічний університет за спеціальністю комп'ютерні системи та мережі (спеціаліст). У 2017 році почав працювати в школі вчителем інформатики. Пройшов курси підвиищення кваліфікації як вчитель інформатики. Педагогічний стаж складає майже 5 років. Прошу дати роз'яснення чи можу я атестуватись на спеціаліста ІІ категорії без педосвіти? Так як за п.3.26 загального положення:"Особи з повною вищою педагогічною освітою або іншою повною вищою освітою, прийняті на посади педагогічних працівників за спеціальностями, фахівці з яких не готувалися вищими навчальними закладами або підготовлені у недостатній кількості, за умови проходження ними підвищення кваліфікації, атестуються як такі, що мають відповідну освіту" - я можу атестуватись, але в п 4.1 сказано "Атестація на відповідність займаній посаді з присвоєнням кваліфікаційних категорій проводиться щодо вчителів та викладачів усіх спеціальностей,які мають вищу педагогічну або іншу вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра (далі - повна вища освіта), зокрема:вчителі - повну вищу педагогічну освіту з предметів, які викладають;" - не можу. Завчасно дякую за відповідь!

Надія
Чи можна підтвердити свою вищу категорію, якщо заяву написано помилково на першу 

Проходжу атестацію. Маю вищу категорію і звання вчитель-методист. У жовтні написала заяву на І категорію. Зараз маю високі показники. Чи може шкільна атестаційна комісія рекомендувати районній на підтвердження моєї вищої

Tanya Teremko
Атестація при переведенні 

Доброго дня. Чи можна закінчити атестацію при переводі на інше місце роботи?

Микола Мазурчак
Які документи потрібно для атестаційної комісії ІІ рівня. 

Комісії ІІ рівня вимагає розробки уроків, сценаріїв, наукових праць і т.п. Атестуюся на підтвердження вищої категорії. Чи законна ця вимога?

Наташа
Строки подання 

Педагогічна рада подає подання про позачергову атестацію вчителя для присвоєння пед звання "учитель-методист" рішенням пед.ради 21 жовтня. Чи порушуються строки подання і чи буде позитивне рішення комісії 2 рівня , якщо порушені строки ?

Nika
В якій формі подається атестаційний лист довільній чи строго регламентованій 

Форма атестаційних документів,листа,характеристики,чи може частково співпадати з попередніми документами ,якщо категорія підтверджується?По факту зміни стосуються тільки дат і назв....як з допомогою документів уникнути бюрократичних претензій?

Світлана
Курси підвищення кваліфікації після декретної відпустки 

Доброго дня! Я працюю вчителем математики та інформатики в загальноосвітньому навчальному закладі. У 2014 році пройшла курси підвищення кваліфікації для вчителів інформатики. У 2015 році пройшла курси підвищення кваліфікації для вчителів математики. У березні 2016 року пройшла чергову атестацію. З вересня 2016 року - декретна відпустка. У 2019 - 2020 н. р. маю пройти курси підвищення кваліфікації. Декретна відпустка закінчується у вересні 2019 року. Адміністрація навчального закладу пропонує пройти курси у лютому 2019 року. Я маю право відмовитися, оскільки перебуваю у декретній відпустці? Як правильно вирішити це питання, щоб не втратити категорію?

Надія
Чи зберігається розряд і звання 

Посеред навчального року змушена терміново виїхати в інше місто. Цей рік є атестаційним. Уже провела показові уроки, пройшла курси. Що зробити, щоб закінчити атестацію і зберегти вищу категорію та звання старший учитель в школі іншої області? Дякую

Оксана Князевич
Як проатестуватися? 

Доброго вечора))) Вибачте, будь ласка, що турбую. Чи могли би ви проконсультувати мене з такого питання: у 2016 році атестувалася вперше. Курсову підготовку за час роботи ще не проходила (працюю 5 повних років).Тепер написала заяву на позачергову атестацію. Дирекція школи відхилила аргументуючи тим, що у мене немає курсів. У районному відділі освіти мені повідомили про те, що я атестуватися не можу, тому що дирекція школи мене не подала на курси і не вказала підстави моєї атестації. Чи беруться до уваги інтернет-публікацї, призери Всеукраїнських інтернет-олімпіад з інформатики. Дирекція мотивує відмову мені в атестації тим, що списки на курси вони подали у серпні, а заяву на атестацію я написала 10 жовтня. Буду вдячна вам за відповідь, бо хотіла би знати хто правий у даній ситуації.