Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
Надія
Чи можна підтвердити вищу категорію та звання "вчитель-методист" вчителю української мови та літератури, яка на період атестації має 0,5 ставки вихователя ГПД та 4год.укр.мови та л-ри індивідуального навчання 

Доброго вечора, шановні фахівці своєї справи! Допоможіть, будь ласка, вийти зі складної ситуації. Рішенням комісії попередньої атестації в 2014р. мені встановлено спеціаліст вищої категорії та присвоєно звання "вчитель-методист". В даному навчальному закладі (ЗОШ І-ІІІст.) працюю із січня 2017 року, маючи навантаження 0,5 ставки вихователя ГПД та 4 год.індивідуальних занять з укр.мови та л-ри у 7класі. Відповідно графіка в цьому році проходжу атестацію. Зробила все, що необхідно: пройшла курси, є друк, є учні -переможці МАН ІІ етапу, учні - переможці обласного рівня. Шкільна і районна комісія не знають, що зі мною робити. Чи мають вони право підтвердити рішення попередньої атестації, не зважаючи на те, яке педнавантаження я маю на сьогодні, чи дійсно не можна, бо я працюю вихователем ГПД, хоча всі мої високі результати з української. Чекаю на Вашу допомогу, які є підстави для вирішення даної проблеми. Заздалегідь вдячна

Ирина Повстенко
Атестація психолога 

У 1998 році закінчила педагогічне училище (вчитель початкових класів), 2002 отримала вищу освіту філологічного факультету. 20 років працювала вчителем початкових класів, маю вищу категорію та звання "вчитель-методист". На даний момент змінила школу, де маю кілька годин у початкових класах та 0,5 ставки практичного психолога. Отримала другу вищу освіту бакалавр психологічного факультету. Чи можу я атестуватись на ІІ категорію як психолог без закінчення магістратури, адже вже маю одну повну вищу педагогічну освіту?

освітянка
атестація вчителів 

Вчитель на попередньому місці роботи (за фахом) мав І категорію. Перейшов у іншу школу, де працює не за фахом. Як його правильно атестувати?

освітянка
Атестація вихователя ЗДО 

Як атестується вихователь ЗДО, якщо закінчив лише педклас у 1987 році?

Ludmila Grinchenko
Вчитель має педстаж 3 роки, але на посаді вчителя математики в нашому закладі працює півроку. Чи можна його атестувати на ІІ категорію? 

Вчитель має педстаж 3 роки(працював вчителем математики в іншій школі) . Але на посаді вчителя математики працює в нашому закладі лише півроку. Чи можна його атестувати на ІІ кваліфікаційну категорію?(В жовтні він був внесений в списки на атестацію)

Tetiana
Атестація без освіти дошкільника 

У мене вища педагогічна освіта (магістр) за спеціальністю "Вчитель-філолог" (молодший спеціаліст за спеціальністю "Вчитель початкових класів"). Педагогічний стаж в школі 5 років. Вже більше року працюю у дитсадку. Коли я маю право атестуватися?

Наталия Федоренко
Бали для атестаціі. Цікавить чи вся Украіна атестується по набраній кількості балів. 

Атестуюся. Дали перелік завдань, які має виконувати на вибір вчитель, і поряд кількість балів які отримуєш після виконання. На другу категорію 200 балів. На першу 300 і т.д. будь ласка відповідь цих правил обов'язково дотримуватися чи є інші шляхи

Gorono Gopri
Чи може заступник голови атестаційної комісії ІІ рівня бути головуючим під час проведення атестації, так як голова атестаційної комісії (начальник) - звільнилась 

Чи може заступник голови атестаційної комісії ІІ рівня бути головуючим під час проведення атестації, так як голова атестаційної комісії (начальник) - звільнилась

Інна Миронова
Лікарняний в міжатестаційний період 

Чи може вчитель бути атестованим, якщо він знаходився 4 місяці на лікарняному в міжатестаційний період ( з 29 жовтня по 17 березня). Якщо ні, то де це написано?

Світлана Волока
Як правильно атестуватись учителю без вищої освіти ? 

Я вчитель початкових класів. Закінчила педучилище. Стаж роботи 29 років. В цьому році чергова атестація на підтвердження категорії "спеціаліст" та звання "старший учитель". Підкажіть, будь ласка, атестаційна комісія І чи ІІ рівня повинна мене атестувати ? Буду Вам дуже вдячна.

Наталія Чумаченко
Атестація вихователя-методиста без додержання послідовності. 

Останній раз атестувалась у 2016 році на ІІ категорію, за три роки маю сертифікат на перемогу у міжнародному проекті "Відображененя цінностей української та німецької дошкільної освіти у взаємному порівняння" організованого міністерством закордонних справ Німеччини, готувала досвіди роботи від закладу які отримали золоті медалі на Всеукраїнському рівні Міжнародна виставка "Інноватика в сучасній освіті" та "Сучасні заклади освіти", виступала на міжнародній виставці в якості доповідача. Маю статті у наукових збірках, велику кількість сертифікатів. Керівник закладу пише клопотання для атестаційної комісії ІІ рівня а вона вимагає на ці всі сертифікати накази з міністерства освіти. Чи маю я право атестуватися? Дякую за відповідь.

Ivanka
Чи можна атестуватися з дипломом магістра іншої спеціальності? 

Я працюю вчителем початкових класів маю диплом бакалавра " Початкова освіта" у цьому році здобула диплом магістра зі спеціальністю " соціальна робота" чи можна мені атестуватися з цим дипломом?

Марія
Атестація з дипломом іншої спеціальності. 

Доброго дня. Я отримала диплом бакалавра минулого року по спеціальності Середня освіта(англійська мова і література). Працюю по даній спеціальності вчителем. 10 тарифний розряд. Зараз навчаюсь у магістратурі по спеціальності Середня освіта (історія). Чи зможу я, отримавши диплом магістра по спеціальності Середня освіта(історія), отримати звання спеціаліст і в подальшому атестуватись на другу, першу, вищу категорію, працюючи і надалі вчителем англійської мови?

Наталя
Чи підтверджується категорія вчителя ,якщо в нього догана? 

На вчителя неодноразово пише скарги мама одного з учнів, окремі факти підтвердилися.Вчитель отримала догану .В цьому році атестується( підтвердження І категорії ).Які умови рішення атестаційної комісії повинні бути,якщо заяви батьки продовжують писати. Батьки не мають претензій, щодо викладання навчального матеріалу, скарги стосуються поведінки та висловлювань вчителя ,щодо дитини. Дякую!!!

Ольга
Аттестация с дипломом бакалавра 

В 2017 году закончила пединститут,получила диплом бакалавра.Имею ли право аттестоваться на категорию?

Сергей Москалюк
Питання щодо атестації шкільних бібліотекарів в закладах освіти.За чий кошт проводяться переатестація та курси? 

Відповідно до зазначених у Положенні вимог до роботи шкільних бібліотек бібліотечні працівники повинні постійно підвищувати свій професійний рівень (самоосвіта та курси підвищення кваліфікації) та проходити атестацію 1 раз на 5 років. Атестація бібліотечних працівників здійснюється відповідно до Положення про проведення атестації працівників підприємств, установ, організацій та закладів галузі культури, затвердженого наказом Міністерства культури і туризму України від 16 липня 2007 року №44. Атестація бібліотекаря може здійснюватися протягом календарного року. Проте перед атестацією працівник обов’язково повинен пройти навчання на курсах підвищення кваліфікації.

Людмила Горобей
Чи можу я атестуватися на 1 категорію 

Маю вищу освіту за спеціальністю вчитель початкових класів. З 17.04.2001 року працювала вихователем днз. У 2014 році атестувалася як вихователь, присвоєно 2 категорію. З 2015 року переведена на посаду вчителя початкових класів в межах одного навчального закладу( НВК) із збереженням 2 категорії. В цьому році проходжу чергову атестацію. Чи повинна я підтверджувати 2 категорію як вчитель, чи маю право на присвоєння 1 категорії?

elena
Атестація бібліотекарів 

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, при атестації бібліотекарів потрібно писати звачайну атестаційну характеристику чи ще й окрему кваліфікаційну?

Наталя
Атестація з двох предметів 

Підкажіть, як правильно вирішити питання. Вчитель атестується чергового на першу категорію, стаж -20 років. Викладає укр.мову ( вища освіта, спеціаліст), та 2 год у початкових класах ( закінчив пед.коледж, початкові класи, диплом молодшого спеціаліста). У наказі про прийняття звучить " на посаду вчителя української мови та літератури і початкових класів". Курси пройдено і з мови, і з початкових класів. Вчитель вимагає, щоб атестували з двох предметів окремо, двома атестаційними листами, аргументуючи тим, що він суміщає посади. Списки сформовані на атестацію як вчителя мови, відповідні засідання атестаційної комісії проведені. Роз'ясніть, будь ласка. Дякую

Марія
Чи можна присвоювати музичному керівнику педагогічне звання "старший вихователь"? 

Доброго дня, підкажіть будь ласка чи можна присвоювати музичному керівнику ЗДО з 10 тарифним розрядом педагогічне звання "старший вихователь"?