Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
Mila
Чи можна одночасно присвоїти вищу категорію і звання старший учитель? 

Маю стаж 17 років, учитель І категорії. В 2019 році зайняла 2 місце на конкурсі вчитель року. Дала семінар для методистів області. Постійно друкуюся.

Оля
Працюю вчителем початкових класів.Маю стаж педагогічної роботи 32 роки.У січні стала фіналістом конкурсу "Вчитель року-2019"у номін... 

Працюю вчителем початкових класів.Маю стаж педагогічної роботи 32 роки.У січні стала фіналістом конкурсу "Вчитель року-2019"у номінації "Вчитель інклюзивного класу" у ІІ турі (обласному). Чи може це бути підставою для присвоєння звання "Старший вчитель"? Члени жюрі нам , фіналістам,сказали ,що при атестації атестаційна комісія повинна присвоїти або категорію (у мене є), або присвоїти звання "Вчитель-методист"( це вже по термінах не підходить), або "Старший вчитель".Методист райвно говорить,що слова до справи не пришиєш. Що я маю робити?Засідання комісії сьогодні.

Оля
Атестуюсь цього року на підтвердження вищої категорії.Присвоєння звання "Старший вчитель" 

Атестуюсь цього року на підтвердження вищої категорії.У січні стала фіналістом конкурсу "Вчитель року-2019"у номінації "Вчитель інклюзивного класу" у ІІ турі (тобто обласному).Чи може це бути підставою для присвоєння звання "Старший вчитель"? Мій стаж пед агогічно роботи 32роки

Тетяна Борсенко
Чи можу я атестуватися на 1 категорію 

Доброго дня,чи можу я атестуватися одразу на 1 категорію, маючи диплом магістра та пед.стаж 11 років(згідно т.п.4.8.).Працюю вчителем початкових класів в даній школі 2 роки (змінювала місце роботи). На попередньому місці роботи не атестувалася, так як закінчувала навчання в університеті,а потім була в декретній відпустці.

Elena Cherna
Атестація методиста 

Доброго дня! Якщо викладач ПТНЗ маючи першу КВАЛІФІКАЦІЙНУ КАТЕГОРІЮ, ПРАЦЮЄ НА ПОСАДІ МЕТОДИСТА (ОСНОВНА ПОСАДА) та додатково викладає суспільно-гуманітарні дисципліни. Планує атестуватися на наступний рік як викладач на підтвердження першої категорії, а на атестацію методиста навчальний заклад подає як на спеціаласта другої категорії. Чи правильно це?

teacher
Чи може атестаційна комісія не підтвердити звання "вчитель-методист"? 

Поясніть, будь ласка, чи може атестаційна комісія не підтвердити педагогічне звання "вчитель-методист"? І чи може знизити до звання "старший вчитель"? Чи позбавити звання взагалі? Яка процедура у випадку непідтвердження звання?

Галина
Чи можливо вчителю мати два педагогічні звання? 

Доброго вечора! Маючи вищу категорію та звання "старший учитель", при присвоєнні звання "вчитель-методист" зберігається звання "старший учитель" чи залишається одне?

Lol
Атестація 

Добрий день)У мене така ситуація.У квітні 2018 р.я пройшла курси підвищення кваліфікації (вихователь)У цьому році мала атестуватись,але мені сказали що не потрібно,так як я в липні виходжу в декрет по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.Підкажіть будь ласка як краще вчинити:атестуватись тепер чи після виходу з декрету?Стаж роботи 7 р.

elena
Атестація через категорію 

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи можна атестувати учителя з категорії "спеціаліст" одразу на "першу категорію"? Підстава: 1 місце на рівні міста у конкурсі "Учитель року".

oksana
и маємо право атестувати вчителя на ІІ категорію 

Педпрацівник розпочав роботу у 2013 році як вчитель анг мови, в 2015 році отримала диплом бакалавра і працювала вчителем української мови. в 2017 році закінчила ВНЗ в червні і прийшла до нас в школу у вересні на посаду вчителя початкових класів. На момент атестації немає 2 роки після закінчення ВНЗ і працює на посаді вчителя в даній школі 1рік і 7 місяці чи даний пункт 3.18 Положення про атестацію не використовується? Маємо атестувати її як вчителя початкових класів чи враховується робота в інших школах на інших посадах.

Людмила Горобей
Коли можна атестувати 

Якщо попередня атестація була 23 березня чи можна цього разу атестувати 15 березня?

Елена Бесчётнова
Як атестувати учителя, який не працював за спеціальністю 20 років 

Учитель звільнився з посади вчителя початкових класів у 1997 році, категорій тоді не було. Працював логопедом, категорія вища. Тепер знов прийнятий на посаду вчителя початкових класів і логопед за сумісництвом. За яку категорію він повинен отримувати зарплату і на яку категорію атестуватися як учитель?

Людмила Горобей
Чи можна атестувати вчителя в цьому році? 

Вчитель був запланований на атестацію, але курси підвищення кваліфікації пройде у квітні. Чи можна атестувати його 29.03.2019 року, якщо свідоцтво він отримає тільки 05.04.2019?

himik19
Чи можу я атестуватись? 

Добрий день. Чи можу я атестуватись у березні 2019, якщо диплом я отримала у січні 2019 (в дипломі пише,що я закінчила навчання у 2019), у списки про атестацію мене подали. Стаж 3.5 р.

Anatolii Boriak
наказ про атестацію учителів 

учителі атестувалися на вищу категорію та відповідні звання. наказ який передається до бухгалтерії пише навчальний заклад після атестації І рівня атестаційної комісії чи ІІ рівня?

Галина Миколюк
Вчитель початкових класів за освітою магістр за спеціальністю психологія 

За дипломом має спеціальність молодшого спеціаліста "Початкова освіта". Чи має вона право претендувати на категорії як вчитель початкових класів? Дякую.

Ирина Оношенко
Яким повинно бути рішення атестаційної комісії щодо атестуючого працівника який атестується без проходження курсів 

Вихователь дитячого садка добросовісно виконує свої обов"язки, має середню спеціальну освіту, в цьому навчальному році, згідно перспективного плану атестується, але проходити курси не захотіла. Рішенням атестаційної комісії її потрібно проатестувати? Кваліфікаційний розряд понизити на менший ? Якщо вона через рік не пройде курси яким буде рішення атестаційної комісії ? І які підстави є до відповідей на мої запитання згідно Типового положення про атестацію?

Наталія Оголюк
Одночасне присвоєння вищої категорії та звання "Вчитель-методист 

Добрий день! Учитель початкових класів має І кваліфікаційну категорію та звання "Старший учитель", стаж роботи 27 років, у 2012 р. отримала вищу освіту. Проходить позачергову атестацію на присвоєння вищої кваліфікаційної категорії та звання "Вчитель-методист" . Має напрацювання, затверджені на рівні МОНУ та області, активна в методичному житті міста, переможець міських та обласних професійних конкурсів, учні її класів є переможцями міських конкурсів. Педагогічна рада школи та ММК надали клапотання про присвоєння звання "Вчитель-методист". Атестаційна комісія ІІ рівня просить роз'яснення, чи не суперечить одночасне присвоєння вищої категорії та звання "Вчитель-методист" чинному положенню про атестацію педагогічних працівників, зокрема пункту 5.2. Ми знайшли позитивні відповіді на данне питання у різних фахових виданнях і на вашому сайті, але просимо надати посилання на статті законів, які підтверджують можливість одночасного присвоєння вищої категорії та звання "Вчитель-методист". З повагою ММО вчителів початкових класів

Margarita Nesnova
Стосовно встановлення звання "старший вихователь" 

Навеснi атестуюсь на встановлення "вищої категорії" як учитель і вихователь. Чи має право Голова атестаційної комісії ініціювати (за моїм бажанням) присвоєння мені звання "старший вихователь", якщо для цього є всі умови. Чи має право відмовити Голова комісії, мотивуючи тим, що треба було це робити ще восени. Засідання комісії І рівня ще не відбулося, а ІІ рівень буде в квітні. Дякую.

Анна Гармония
атестація вихователя-студента 

Атестується вихователь дошкільного підрозділу НВК, який має освіту за напрямком "вчитель початкових класів" і зараз навчається заочно,щоб отримати вищу освіту за напряком "Логопедія". Який тарифний розряд може бути встановленний?чи вірно,що навчання у вищі може бути зараховано,як курсова перепідготовка в міжатестаційний період?якщо так,то як це прописати в атестаційному листі?