Запитання та відповіді на нього

Старший учитель

dennnnnnnnnnb
Чи має право учитель у якого 2 перемоги у МАН на всеукраїнському етапі, 4 перемоги МАН облссному, та 5 на районному претендувати на присвоєння першої категорії та звання старший учитель?

Володимир Мініч
Ні

Володимир Мініч
На першу - так, а щоб отримати звання, треба, щоб вже була, як мінімум перша категорія, якої у вас немає. Знання можна присвоїти через рік.

Володимир Мініч
У вас є переможці на всеукраїнському рівні? Це міняє діло! Перепрошую, запитання прочитав побіжно.
Маєте право не лише на першу, а на вищу категорію і присвоєння звання.
4.7. Присвоєння кваліфікаційних категорій за результатами атестації здійснюється послідовно.

Педагогічні працівники, які в міжатестаційний період підготували переможців ІІІ етапу всеукраїнських або міжнародних учнівських та студентських олімпіад з базових навчальних предметів; переможців ІІІ етапу всеукраїнських або міжнародних спортивних змагань; переможців всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів, переможців всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук, а також педагогічні працівники, які стали переможцями або лауреатами конкурсів фахової майстерності, що проводяться центральними органами виконавчої влади, мають наукові ступені, вчені або почесні звання, якщо їх діяльність за профілем збігається з наявним науковим ступенем, ученим (почесним) званням, атестуються без додержання послідовності в присвоєнні кваліфікаційних категорій та строку проведення позачергової атестації.
Ще раз перепрошую і успіхів Вам!

dennnnnnnnnnb
Як вищу? Я наразі маю кваліфікаційну категорію "спеціаліст"

dennnnnnnnnnb
Ще таке питання, якщо людина має диплом бакалавра, працює на посаді два роки та має одного переможця Всеукраїнського етапу МАН, чи має право на атестацію у цьому навчальному році? диплом магістра отримує 31.12.2019

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua