Запитання та відповіді на нього

Чи можу я, маючи вищу кваліфікаційну категорію.Працюючи на посаді вихователь - методист Центру соціально - психологічної реабілітації дітей отримати позачергово звання "старший вихователь"

Юлія
Працюю на посаді вихователь - методист центру соціально - психологічної реабілітації дітей, педагогічний стаж 22 роки. У 2018 пройшла атестацію на підтвердження "вищої кваліфікаційної категорії". Чи маю право позачергово отримати звання "старший вихователь". Заздалегіть вдячна.

Володимир Мініч
Це не є позачергово, чергово. Звання можна присвоювати на наступний рік після чергової атестації. Типове положення про атестацію педагогічних працівників не передбачає якоїсь черговості чи послідовності у присвоєнні звання. Головне мати не нижче, ніж перша категорія і відповідати вимогам до звання. До 10 жовтня має бути подання керівника або педради закладу.

Юлія
Добрий день Підскажіть, якщо я працюю тільки на посаді вихователь - методист центру. В мої обов*язки входить робота з педагогічним колективом. Офіційно у мене не має ставки вихователя (Навіть 0.1, тобто роботу з дітьми я не проводжу") чи можу предентувати на присвоєння звання "Старший вихователь"

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua