Osvita.ua Запитання Середня освіта Атестація педпрацівників Відсутність свідоцтва про проходження курсів за атестаційний період
Запитання та відповіді на нього

Відсутність свідоцтва про проходження курсів за атестаційний період

OKSANA12345
Атестація вчителя початкових класів відбулася в березні 2019 року. Рішення комісії - відповідає займаній посаді за умови виконання заходів, визначених атестаційною комісією. В рекомендаціях атестаційної комісії зазначено - пройти курси підвищення кваліфікації в термін до 01.09.2019 року. Вчитель на даний час курсів не пройшов і в подальшому, тобто до 1.09.2019 року, очних курсів не передбачено за розкладом місцевого інституту ППО. На даний час, не маючи документа про проходження курсів, учитель виявляє бажання процювати в закладі освіти і в наступному 2019-2020 н. р. Які дії керівника, атестаційної комісії.

Володимир Мініч
Ви не могли його атестувати з такими умовами і прийняти таке рішення. Курси - це пряма вимога і ніяких умов. Якщо ви його атестували, то рішення мало бути ,,не відповідає займаній посаді''. Тепер майте проблеми.
1.8. Умовою чергової атестації педагогічних працівників є обов’язкове проходження не рідше одного разу на п’ять років підвищення кваліфікації на засадах вільного вибору форм навчання, програм і навчальних закладів.
3.16. . Педагогічний працівник визнається таким, що відповідає займаній посаді, якщо:

1) має освіту, що відповідає вимогам, визначеним нормативно-правовими актами у галузі освіти;

2) виконує посадові обов’язки у повному обсязі;

3) пройшов підвищення кваліфікації.
Ви бачите в цих пунктах якусь двозначність?
3.17.
У разі виявлення окремих недоліків у роботі педагогічного працівника, які не вплинули на якість навчально-виховного процесу, атестаційна комісія може прийняти рішення про відповідність працівника займаній посаді за умови виконання ним заходів, визначених атестаційною комісією
Якщо маєте на увазі цей пункт, то це не стосується обов'язкових умов атестації зазначених в п.3.16, а лише окремих незначних недоліків у роботі.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!