Osvita.ua Запитання Середня освіта Атестація педпрацівників Які заслуги повинен мати вчитель для позачергової атестації?
Запитання та відповіді на нього

Які заслуги повинен мати вчитель для позачергової атестації?

Галина
Доброго дня! У 2017р. році рішенням атестаційної комісії мені підтверджено І кваліфікаційну категорію. У 2018-2019н.р. я подала заяву на позачергову атестацію для присвоєння вищої кваліфікаційної категорії. Мені вказують на пункт 4.7 Положення про атестацію педпрацівників, щодо вимог про переможців ІІІ етапу олімпіад та конкурсів. Моя учениця у 2018р. зайняла ІІ місце у районному конкурсі ім. П. Яцика. Перших місць та обласних перемог немає. Чи можу я проатестуватись позачергово на вищу категорію? Завчасно дякую.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!