Osvita.ua Запитання Середня освіта Атестація педпрацівників Оплата праці під час курсів
Запитання та відповіді на нього

Оплата праці під час курсів

teacher
Доброго дня. Працюю на посаді вчителя в інтернаті. Чи маю писати заяву за власний рахунок на години вчителя під час проходження курсів підвищення кваліфікації як вихователь? Дякую.

Олена
Вам мають надати заміну відповідно до законодавства.Я так розумію, що Ви працюєте за сумісництвом вчителем. Все законно.
Оплата праці за заміну тимчасово відсутніх учителів у зв'язку із хворобою, навчанням у вищих навчальних закладах, при перебуванні на курсах підвищення кваліфікації, у службовому відрядженні, у творчих відпустках, за час виконання державних або громадських обов'язків, інших випадках, передбачених чинним законодавством, здійснюється в межах затвердженого фонду оплати праці. Для забезпечення відповідних виплат мають бути передбачені необхідні видатки при визначенні потреби фонду оплати праці.
Ви не маєте писати жодних заяв, тим паче за власний рахунок!
Вам мають організувати заміну.
Як правило, керівники навчальних закладів повинні організувати заміщення тимчасово відсутніх учителів учителями тієї ж спеціальності, забезпечивши оплату праці відповідно до пп. 73, 68 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти.

teacher
працюю не за сумісництвом. Заміну надають, але наполягають за власний рахунок, оскільки курси для вихователів( годинами вихователя довантажена). На який документ я можу опиратися? Дякую.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!