Osvita.ua Запитання Середня освіта Атестація педпрацівників Присвоєння категорії
Запитання та відповіді на нього

Присвоєння категорії

Андрій Ручаковський
Добрий вечір. Дайте, будь ласка, відповідь на наступне запитання. Який мінімальний відрізок часу повинен бути між попередньою та наступною атестацію і як його визначити. Чи мав я право на позачергову атестацію якщо попередня була в березні 2016 року? Дякую.

Володимир Мініч
Так, маєте. Має минути 2 роки. Термін рахується від моменту атестації, до моменту атестації (напр.: 10.03.2016 - 11.03.2018 - це минуло 2 роки і можна атестуватися, відповідно попередньо в жовтні написавши заяву. )

Андрій Ручаковський
Чи мав право головний спеціаліст відділу освіти РДА втрутитися в рішення атестаційної комісії І рівня, звернувшись до директора школи з словами: "Ви занадто швидко присвоюєте йому категорію. Якщо приїде КРУ Ви будете за таке відповідати"? Після чого у школі перепідготовки мали протокол засідання комісії виключивши мене з переліку вчителів, які атестувалися

Андрій Ручаковський
Вибачте за описку "перепідготовки мали" переписали

Володимир Мініч
Ні не мав такого права. Його втручання в роботу комісії взагалі незаконне. А ще він некомпетентний, хоч і головний спеціаліст. Ніхто з Вас нічого не вираховував би.

Елена Дьякова
Дуже знайома ситуація. Потрібно знати закони і мати міцні нерви, аби відстоювати свої права, Андрію. Колись мені теж спеціалісти відділу освіти говорили, що ще рано. Навіть, коли прийшла відповідь з міністерства, що я маю право.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!