Osvita.ua Запитання Середня освіта Атестація педпрацівників Чи зберігається категорія?
Запитання та відповіді на нього

Чи зберігається категорія?

Віра Іванців
Доброго дня.Я працювала вихователем групи продовженого дня 16 років.У 2015 році мені присвоїли I кваліфікаційну категорію.З 2016 року працюю вчителем математики ( за спеціальністю).У 2017 році пройшла курси підвищення кваліфікації.Скажіть,буль ласка,на яку кваліфікаційну категорію я можу претендувати у цьому році. Дякую!

Вилен
на будь-яку, навіть на вищу

Віра Іванців
Чи правомірно те, що мене хочуть проатестувати у 2018році, як вчителя математики, на II кваліфікаційну категорію.

Володимир Мініч
Неправомірно. Вас мають атестувати відповідно до Типового положення. Тобто зараз Ви маєте мати І категорію і якщо Ви відповідаєте вимогам вищої, то ніщо не заважає Вам її присвоїти. Нижчу, тобто ІІ кат., Вам можуть присвоїти , якщо Ви знизили свій професійний рівень і це відображено в характеристиці. Якщо все добре, то нема абсолютно ніяких причин і можливості знизити Вам категорію. 3.27. За педагогічними працівниками, які переходять на роботу
з одного навчального закладу до іншого, а також на інші
педагогічні посади у цьому самому закладі, зберігаються присвоєні
кваліфікаційні категорії (тарифні розряди) та педагогічні звання
до наступної атестації.

Віра Іванців
Прошу вибачення. Дайте ,будь ласка, ще одну відповідь. Я хочу внести деяке уточнення. У 2016-2017 році я працювала вихователем і вчителем. А у 2017-2018 я працюю вчителем математики. Скажіть ,будь ласка, чи все вище сказане зберігається за мною? Чи будуть зміни? Дякую.

Володимир Мініч
П.3.27 дає абсолютно чітку відповідь на Ваші питання:Якщо Ви перейшли працювати на іншу пед посаду, то присвоєна Вам раніше категорія зберігається до наступної атестації. Все. Але, якщо Ви суміщаєте посаду вчителя математики і вихователя, то атестуватись треба з кожної посади окремо(2 ат. листи, 2 характеристики). А якщо Ви зараз працюєте лише вчителем математики, то Вас і атестуватимуть на черговій атестації лише як вчителя математики.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!