Osvita.ua Запитання Середня освіта Атестація педпрацівників Як мене повинні атестувати? Чи збережеться за мною категорія " Стеціаліст вищої категорії?
Запитання та відповіді на нього

Як мене повинні атестувати? Чи збережеться за мною категорія " Стеціаліст вищої категорії?

Світлана
Допоможіть, будь ласка!!! Чи зберігається за мною категорія" Спеціаліст вищої категорії" при переході в заклад дошкільної освіти на посаду - завідувача. Працювала в загальноосвітній школі, мала категорію - "Спеціаліст вищої категорії"( вчитель української мови та літератури).Перейшла працювати в ЗДО - завідувачем, пройшла курси підвищення завідувачів. На посаді працюю 3- й рік. В цьому 2017/18 н.р. чергова атестація. В атестації на підтвердження «Спеціаліст вищої категорії» мені відмовили. Повідомили мене тільки 20.02.2018 р. Курси пройшла - 144 години. Вимагають - 150 год. Чи законно це? Курси пройшла в лютому 2017р. до прийняття Закону " Про освіту". Як мене повинні атестувати? Буду дуже вдячна!

Володимир Мініч
Вас мали атестувати не пізніш, ніж за два роки перебування на новій посаді. Звідси і всі проблеми. Ясно, що ніяка категорія за Вами не збереглась. ЇЇ вже зараз немає. бо не було дотримано термінів атестації на новій посаді. Найпізніший термін, коли Вас мали атестувати - це 2016/2017 н.р., тоді була можливість підтвердити категорію.

Світлана
Ні, я атестуюся згідно термінів атестації. Але мені відмовили підтвердити вищу категорію,мотивуючи тим, що я не займаюся викладацькою роботою. Мені можуть присвоїти - 16 тарифний розряд!

Володимир Мініч
1. Якщо три роки тому Ви працювали в школі, а перейшли працювати в ЗДО на іншу посаду, то якщо Вас за два роки не атестують, то знімуть все до спеціаліста. Тут іде не чергова атестація, а виконання пункту Типового положення про перехід в інший заклад і на іншу посаду. Якщо це мало місце, то при перевірці КРУ з Вас вирахують багато грошей.
2. 16 т.р. в ЗДО? це щось нове. Я не розумію деталей Вашої проблеми.

Світлана
Атестація

Володимир Мініч
Ким Ви працювали до переходу в ЗДО?

Вилен
Завідувач ДНЗ не може атестуватися на будь-яку категорію, бо у завідувача немає категорії. Що обговорюємо?

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!