Osvita.ua Запитання Середня освіта Атестація педпрацівників Чи зберігається категорія, якщо педпрацівник був проатестований як вчитель, а потім перейшов на посаду психолога?
Запитання та відповіді на нього

Чи зберігається категорія, якщо педпрацівник був проатестований як вчитель, а потім перейшов на посаду психолога?

lana
Працюю шкільним психлогом .Перша освіта вчитель поч.класів I кат. Друга психолог.Чи зберігається категорія?

Вилен
1. Якщо педпрацівник був проатестований як вчитель, а потім перейшов на посаду психолога, то відповідно до п. 3.22. за ним зберігається присвоєна кваліфікаційна категорія до наступної атестації. Тобто, наприклад, у 2011 році людина працювала вчителем і отримала першу категорію, а у 2012 році перейла працювати психологом, до до чергової атестації у 2016 році їй буде йти оплата як психологу за першою категорією.

2. Якщо на момент атестації у 2011 році особа поєднувала посади вчителя і психолога, і була проатестована лише як вчитель, то як психолог вона буде отримувати за категорією спеціаліст (п.3.18. При суміщенні працівниками педагогічних посад в одному навчальному закладі їх атестація здійснюється з кожної із займаних посад.)

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!