Osvita.ua Запитання Середня освіта Атестація педпрацівників Де описано як вчителю атестуватись позачергово?
Запитання та відповіді на нього

Де описано як вчителю атестуватись позачергово?

Топольницька Олександра Ярославівна
У 2015-2016 н.р. я виявила бажання атестуватися позачергово, бо у 2013 році у мене була планова атестація після ВУЗу мені присвоїли ІІ категорію. Серед моїх педагогічних надбань учні переможці районних предметних олімпіад (4) за що є грамота райво, а також 2014 - 2 місце, 2015 - 3 місце в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (Грамоти) Хочу позачергово атестуватись на І категорію. Чи маю право на таке бажання? Де описано як вчителю атестуватись позачергово?

Анастасия Мазур
І мене цікавить ця інформація.

Василь
Так, маете право. Положення про атестацію педпрацівників п.4.7

Vasul
У 2016-2017 році маєте право атестуватись позачергово на І категорію, якщо є 5 років педстажу і пройшли курси підвищення кваліфікації.

Усезнайка
Маєте право атестуватися у 2015-2016 н.р. Для цього потрібно до шкільної атестаційної комісії подати заяву (до 10 жовтня). Відповідно до п.1.9. Положення позачергова атестація з метою підвищення категорії проводиться не раніше, ніж через 2 роки ( а у вас на час підсумкового засідання комісії вже буде квітень 2016). Курси дійсні 5 років, якщо ви їх пройшли у 2013, то наступні аж у 2018 будуть.

Vasul
Уточніть скільки років маєте педстажу. Чи проходили курси підвищення кваліфікації? Тобто, якщо Ви закінчили ВНЗ у 2010 році, І категорію вам можуть присвоїти тільки у 2016-2017 н.р. Але треба пройти курси підвищення кваліфікації.

Тетяна Герцюк
Чи обов'язково потрібно проходити курси підвищення кваліфікації при позачерговій атестації, якщо я маю курси 2013 року, а атестувалась 2014 року на ІІ категорію. А тепер хочу атестуватись позачергово на І. Пед. стаж - 9 років.

Ніна Трохименко
1.8. Умовою чергової атестації педагогічних працівників є обов’язкове проходження не рідше одного разу на п’ять років підвищення кваліфікації на засадах вільного вибору форм навчання, програм і навчальних закладів.(Типове положення
про атестацію педагогічних працівників)
Позачергова атестація з метою підвищення кваліфікаційної категорії може проводитися не раніш як через два роки після присвоєння попередньої.
І тому, якщо до моменту засідання атестаційної комісії, пройде термін пять років від проходження попередніх курсів, то доведеться пройти курси підвищення кваліфікації.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!