Osvita.ua Запитання Середня освіта Атестація педпрацівників Які строки проходження атестації?
Запитання та відповіді на нього

Які строки проходження атестації?

мария
з 2007р працювала соціальним педагогом.3 2009р перевелась за фахом .в якому році проходити атестацію якщо ще жодного разу не проходила.

Nika
Уже в наступному році (це буде 5-ий рік вашої фахової діяльності). Ви вже могли атестуватися. Згідно п.3.13 положення про атестацію: "Особи, прийняті на посади педагогічних працівників після закінчення вищих навчальних закладів, атестуються не раніш як після двох років роботи на займаній посаді".

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!