Запитання та відповіді на нього

Коли можна атестуватись позачергово?

Светлана Соколюк Лыхенко
Якщо атестація була у 2012р. (наказ від 23.04.2012) Позачергово можна атестуватись у 2014/2015р?

Наталія
Так, можна. Позачергова атестація відбувається через 2 роки

Топольницька Олександра Ярославівна
можна, якщо ви того забажаєте і подасте заяву з проханням атестуватися позачергово, так як 2 роки після попередньої атестації пройшло, але виникає питання чи проходили курси підвищення кваліфікації. Якщо так - то можна, якщо ні - то записуйтесь на курси, може вспієте пройти курсову перепідготовку до атестації

Наталія
До чого тут курси? Курси діють 5 років. Умовою позачергової атестації не є проходження курсів. Я тричі атестувалась позачергово, але курси проходила завжди раз на 5 років.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Щодо курсів, то дійсно зустрічається практика, коли вчитель проходив курси, наприклад, за програмою І категорії та був проатестований на І категорію, а потім виявив бажання проатестуватися достроково на вищу і управління освіти не пропускало, оскільки не було курсів на вищу категорію. Вважаю, що це неправильно, але і таке є.

Наталія
Цікаво. Це, напевне, специфіка того закладу, де проходились курси. На моїх посвідченнях з курсів не зазначено, за якою категорією вони проходились. Лише з яких питань, скільки на них відводилось часу та скільки балів було набрано, й перераховані ці бали на оцінку (міжнародну та вітчизняну). Крім того, якщо, наприклад, говорити не про вчителя, а про викладача, то там можливо проходження стажування,а це також не передбачає зазначення категорії.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua