Osvita.ua Запитання Середня освіта Атестація педпрацівників Чи можна атестуватись на підтвердження категорыъ "Спеціаліст І категорії "?
Запитання та відповіді на нього

Чи можна атестуватись на підтвердження категорыъ "Спеціаліст І категорії "?

Лілія Коновальчук
Чи можна атестуватись на підтвердження \"Спеціаліст І категорії \"? Як це відображено в новому Положенні про атестацію педагогічних працівників?

Nika
звичайно. якщо у вас чергова атестація і ви не претендували на підвищення категорії. За підсумками вивчення вашої роботи атестаційна комісія може підтвердити чи підвищити категорію.

Лілія Коновальчук
Дякую за відповідь. А де це прописано в новому Положенні про атестацію. бо в старій редакції Положення про атестацію це було чітко прописано п. 7.3

Nika
п.3.1 - раз на 5 років ви АВТОМАТИЧНО включаєтесь до списку тих, хто атестується. якщо ви не написали заяву про перенесення строків, на підвищення категорії - значить атестуєтесь на підтвердження. Якщо, звичайно, до комісії не було подання педради чи керівника про підвищення вам категорії (присвоєння звання) чи навпаки - про зниження через погану роботу.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!