Osvita.ua Запитання Середня освіта Атестація педпрацівників Чи можлива атестація за відсутності курсів?
Запитання та відповіді на нього

Чи можлива атестація за відсутності курсів?

Lora
Вчитель не може пройти курсову перепідготовку до підсумкового засідання атестаційної комісії, але є можливість пройти курси влітку.Чи можна проатестувати вчителя?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Курси мають передувати атестації, логічна атестація в наступному навчальному році.

вчитель
По этой теме дополните. Учитель не смог пройти курсы до комисии. Но уроки провел, предметные недели провел, внеклассные воспитательные мероприятия провел, в печатных изданиях опубликовал свой опыт, на ярмарку пед.идей представил свой обобщенный опыт в виде методического пособия и т.д. и т.п. (Аттестуется на методиста.)
На следующий год прошел курсы. Уроки, недели, дополнять и переиздавать опыт (брошюру) и т.д. проводить еще раз или должно "пойти в зачет" прошлогоднее?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Під час атестації враховується весь міжатестаційний період, а не лише рік атестації. Хіба вчитель уроки проводить, предметні тижні, позакласні заходи... з інтервалом рік через п"ять?

Ирина
Поясніть, як мені бути в подібній ситуації? Я викладаю 4 предмети : біологію,основи здоров"я,природознавство та медицину (Захист Вітчизни - група дівчат).Завтра засідання атестаційної комісії,а курси з основ здоров"я лише в кінці травня ( з усіх інших предметів я пройшла курсову перепідготовку).Як мене мають атестувати,чи також потрібно відкласти атестацію на рік?????

Вилен (МОДЕРАТОР)
а ви вчитель основ здоров"я за посадою?

Ирина
ні,вчитель біології .(А на платіжці пишуть біології/ОБЖ.Я вже втомилась розповідати адміністрації,що такого предмета немає в шкільному курсі декілька років)

Вилен (МОДЕРАТОР)
ну так атестуйтеся з біології та живіть спокойно:)

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!