Osvita.ua Запитання Середня освіта Атестація педпрацівників Як атетсується вчитель, який вже двічі атетсувався?
Запитання та відповіді на нього

Як атетсується вчитель, який вже двічі атетсувався?

Lubava
Як атетсується вчитель, який вже двічі атетсувався і на даний момент має І категорію, зважаючи на нове Типове положення

Вилен (МОДЕРАТОР)
Ознайомтеся з Положенням, будуть запитання - запитуйте.

Lubava
Дякую за відповідь! З новим Положенням знайома, тому і ставила запитання, адже виходить, що тепер людина має атетсуватися на встановлення тарифного розряду, бо вважається нефахівцем????

Вилен (МОДЕРАТОР)
У даному випадку атестація здійснюється з урахуванням п.4.10 Типового положення.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!