Osvita.ua Запитання Середня освіта Атестація педпрацівників Могу ли я повышать категорию?
Запитання та відповіді на нього

Могу ли я повышать категорию?

Марина Филипова
Я преподаю в школе 10 лет информатику и математику, не имею пед. образования. Закончила университет по специальности инженер-программист, 5 лет назад прошла курсы повышения по математите, затем информатике.После курсов повішения меня атестовали как "підтвердження кваліфікації СПЕЦІАЛІСТ". Вот в декабре я снова еду на курсы и мне говорят что я не имею право повышать категорию, потому что нет педагогического образования и снова будут атестовать "підтвердження кваліфікації СПЕЦІАЛІСТ". У меня вопрос: могу ли я атестоваться на 2 категорию. Спасибо заранее за ответ.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Так, ви маєте право атестуватися на ІІ категорію - відповідно до п. 3.26. Особи з повною вищою педагогічною освітою або іншою повною вищою освітою, прийняті на посади педагогічних працівників за спеціальностями, фахівці з яких не готувалися вищими навчальними закладами або підготовлені у недостатній кількості, за умови проходження ними підвищення кваліфікації, атестуються як такі, що мають відповідну освіту.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!