Osvita.ua Запитання Середня освіта Атестація педпрацівників
Запитання
147258369
Чи потрібно написати педагогічними працівникам портфоліо та звітів про роботу для підтвердження категорій та звань? *

Чи потрібно написання педагогічними працівниками, які атестуються для підтвердження вищої категорії та звання "старший вчитель", звітів про роботу у міжатестаційний період, оформлення папок з документами про результати своєї роботи,оформлення портфоліо? Дані документи вимагають у Подільському управлінні освіти м. Києва, чи є законною ця вимога?

Топольницька Олександра Ярославівна
Де описано як вчителю атестуватись позачергово? *

У 2015-2016 н.р. я виявила бажання атестуватися позачергово, бо у 2013 році у мене була планова атестація після ВУЗу мені присвоїли ІІ категорію. Серед моїх педагогічних надбань учні переможці районних предметних олімпіад (4) за що є грамота райво, а також 2014 - 2 місце, 2015 - 3 місце в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (Грамоти) Хочу позачергово атестуватись на І категорію. Чи маю право на таке бажання? Де описано як вчителю атестуватись позачергово?

Людмила Качуровская
Як атестувати вчителя без педагогічної освіти? *

Доброго дня! В 2005 році я закінчила Харківський національний автомобілно-дорожній університет, маю повну вищу освіту та кваліфікацію магістра-дослідника за спеціальністю "Організація перевезень та управління на транспорті (автомобільному). В 2007 році мене прийняли на посаду вчителя фізики в загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де і до цього часу працюю. В 2011 році пройшла курси підвищення кваліфікації та отримала свідоцтво, що це підтверджує. В 2012 році мене проатестували. Я була "спеціалістом", а присвоїли мені "ІІ категорію" за результатами цієї атестації. Та після того як присвоїли, відразу ж (за рекомендацією відділу освіти) повернули мені "спеціаліста". Мотивуючи тим, що в мене немає педагогічної освіти. Питання такі: 1) Які я маю права? Чи можна вважати мене вчителем? На які нормативні документи мені посилатися? 2) Чи правильно мене проатестовано? Якщо ні, то що робити в такому випадку далі? 3) Чи маю я право атестуватися з присвоєнням всіх необхідних кваліфікаційних категорій і звань чи тільки "спеціаліст"? 4) На яку категорію мені писати заяву при наступній атестації? 5) Чи...

Нюта
Як атестуватися вчителю початкових класів, який викладає англійську мову в своєму класі? *

.Доброго дня. Маю педстаж 3,5 років, в цьому році отримала диплом "магістра" - (викладач педагогіки, вчитель початкових класів, вчитель англійської мови в основній школі), на нинішній роботі працюю 2 з хвостиком роки(вчителем початкових класів) чи можу я атестуватися позачергово на наступний рік на ІІ категорію? Мене керівництво запевняє, що не можу, так як стаж менше 5 років. Як повинні атестувати вчит поч класів,який веде клас і англ мову? Бажаю взяти англ у своїх дітей, хоча кажуть, що не можуть дати, так як прийдеться атестувати мене подвійно - вчит поч та вчит англ. Додайте, будь ласка, закони, на підставі яких це відбувається. Заздалегідь, дякую.

Наталья Брониковская
Какая категория присваивается учителю, если он аттестовывается впервые после окончания ВУЗа? *

стаж работы учителя 3 года. Аттестовывается впервые. Результативность на среднем и достаточном уровне. школьная комиссия присвоила "специалиста". Правильно ли мы поступили

юВчитель
Чи варто подавати апеляцію, якщо незгодна з рішенням атестаційної комісії? *

Я вчитель початкових класів. Маю повну вищу освіту. Працюю 4 роки. В 2012-2013 навчальному році атестувалася. Мені було підтверджено кваліфікацію "Спеціаліст". Чи можу я подати апеляцію та мати право на кваліфікацію "Спеціаліст 2 категорії", тому що не згідна з рішенням шкільної атестаційної комісії?

НІК
Як проатестувати? 

Доброго вечора! Прошу допомогти. Порадьте, як можна проатестувати музичного керівника ДНЗ. Освіта середня - спеціальна , викладач віолончелі, акомпоніатор. У ДНЗ працює 26 років. Атестується , на підтвердження кваліфікаційної категорії " Спеціаліст" вартує більшого. Творчий,винахідливий, володіє організаторськими здібностями, провела ряд відкритих заходів та методчних обєднань. Порадьте , що можна зробити, на які нормативні документи спиратись. Дякую!

Людмила
Курси соціального педагога 

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи потрібно проходити курси соціального педагога працівнику, який працює на посаді соціального педагога вже 2,5 роки, але не має в дипломі відповідного запису про освіту соціального педагога, а лише психолога? Бо проатестуватись все одно не можна. Дякую!

Лідія
Чи може атестуватись педпрацівник на посаді педагога -організатора відразу на 1 категорію, попередній результат атестації -1 категорія педагога соціального якщо м 

В закладі працює педагог - організатор (попередня посада педагог соціальний, має 1 категорію по цій посаді). У 2019 році має атестуватись вже на посаді педагога -організазатора. Чи має вона право на 1 категорію? Дякую.

Galina
в 1986 році закінчила педклас. як атестуватися 

в 1986 році закінчила педклас. як атестуватися

Галина Жигалюк
Позачергова атестація 

Я проходила курси підвишення кваліфікації у 2016 році. У цьому ж році була і атестація, підтвердили І кваліфікаційну категорію. У 2019 хочу атестуватись позачергово, для присвоєння вищої кввліфікаційної категорії. Чи потрібно проходити курси підвищення кваліфікації.

Наталія Школіна
За якою категорію повинні оплачувати методисту відділу освіти, якщо на цю посаду він перейшов з посади начальника відділу освіти? 

З 2000 року особа працювала на посаді начальника відділу освіти, мала почесне звання "Заслужений працівник освіти України". В червні 2018 досягла 65-річного віку і не могла більше посідати посаду державного службовця. З липня 2018 року працює методистом відділу освіти. За якою кваліфікаційною категорією повинна нараховуватися заробітна плата цьому методисту? Як вчитель ця людина працювала до 2000 року, мала вищу категорію і звання "старший вчитель".

Юлія Ткач
Перенесення атестації 

Вчитель атестується на відповідність кваліфікаційній категорії "спеціаліст вищої категорії". На підставі довідки ЛКК написав заяву про перенесення терміну атестації на 1 рік. Комісія І чи ІІ рівня приймає рішення про перенесення терміну атестації? Чи приймає рішення комісія І рівня і інформує комісію ІІ рівня?

ttsemeniuk
Отримання категорії. 

Працюю в школі 5 років. Маю спеціаліста. Педагогічної освіти не маю, але в додатку до диплома є: педагогіка, методика викладання, мультимедійні засоби навчання. Почала працювати вчителем на останньому курсі університета. За 5 років маю неодноразово переможців обласних олімпіад, проходження тренінгів, грамоти, подяки. Приймаю участь у експерименті (було складено власну програму і розробки уроків для інтегрованого курсу). Працюю з дітьми над навчальними проектами. Чи маю право відразу отримати першу категорію?

Наталія Іванченко
Атестація за двома посадами: педагог-організатор, учитель 

Учитель за дипломом(спеціаліст) - "учитель початкових класів", педагогічний стаж-26 років. У 2013-2014 н.р. призначений на посаду педагога-організатора і довантажений годинами української мови, літератури індивідуального навчання, оскільки на попередньому місці роботи викладав дані предмети і був атестований як учитель української мови І кв. кат., та годинами образотворчого мистецтва, художньої культури. Цьогоріч - чергова атестація. Чи має право атестуватися як педагог-організатор на І кв. кат.(курси пройдені)? Як атестувати учителя з педнавантаженням: у поточному навчальному році довантажений годинами образотворчого мистецтва, художньої культури(курси пройдені) та годинами української мови у 3 класі (інклюзія)

Юлія
Курси підвищення) 

Я проходжу курси педагогів-організаторів. У цей же час проходять курси вчителів української мови та літератури (категорія І, вища; у мене - ІІ). В інституті підвищення кваліфікації дозволили пройти їх за індивідуальною формою навчання (я вже написала заяву, мені визначили керівника, дали завдання. Чекають тільки лист-звернення від управління освіти). Як вчитель, я мала їх проходити наступного року - очно (укр. мова і літ.) Атестувалась як організатор і вчитель в один рік - 2016. Адміністрація мого закладу говорить, що я не можу так пройти, бо не проплатять такі курси. Знаю багато випадків, коли педагоги, проходячи курси, паралельно проходять з іншого предмета, навіть, якщо це не заплановано. Як вчинити?

Довірак Лариса
Чи потрібно писати наукову статтю для підтвердження вищої категоріі 

Я викладач вищої категорії. Чи потрібно мені писати наукову статтю для проходження атестаціі

tatar.oksana
Присвоєння ІІ кваліфікаційної категорії 

Прошу дати пояснення стосовно можливості атестуватись на присвоєння ІІ кваліфікаційної категорії. Працюю вчителем англійської мови у школі. Стаж роботи - 5 років. Освіта вища Спеціальність – переклад Кваліфікація – магістр філології, перекладач з двох іноземних мов, викладач перекладу у ВНЗ

Юлия Логвиненко
Чи маю право атестуватись на ІІ категорію 

Доброго дня. Маю наступне питання. В 2017-2018 р. почала працювати вчителем початкових класів за дипломом бакалавра. з вересня 2017 по вересень 2018. перебувала в декретній відпустці. 3 вересня 2018 знову працюю вчителем початкових класів. в грудні отримую диплом магістра. Чи маю я право атестуватись на ІІ категорію? чекаю на відповідь. завчасно дякую.

Анастасия Могулюк
Чи можу я розраховувати 

на присвоєння категорії "спеціаліст ІІ категорії," якщо я атестуюсь, пройшла курси підвищення кваліфікації, маю вищу освіту вчителя початкових класів, але працюю не за фахом - у дитячому садку?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!