Osvita.ua Ваші запитання Середня освіта Атестація педпрацівників
Запитання
147258369
Чи потрібно написати педагогічними працівникам портфоліо та звітів про роботу для підтвердження категорій та звань? *

Чи потрібно написання педагогічними працівниками, які атестуються для підтвердження вищої категорії та звання "старший вчитель", звітів про роботу у міжатестаційний період, оформлення папок з документами про результати своєї роботи,оформлення портфоліо? Дані документи вимагають у Подільському управлінні освіти м. Києва, чи є законною ця вимога?

Топольницька Олександра Ярославівна
Де описано як вчителю атестуватись позачергово? *

У 2015-2016 н.р. я виявила бажання атестуватися позачергово, бо у 2013 році у мене була планова атестація після ВУЗу мені присвоїли ІІ категорію. Серед моїх педагогічних надбань учні переможці районних предметних олімпіад (4) за що є грамота райво, а також 2014 - 2 місце, 2015 - 3 місце в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (Грамоти) Хочу позачергово атестуватись на І категорію. Чи маю право на таке бажання? Де описано як вчителю атестуватись позачергово?

Людмила Качуровская
Як атестувати вчителя без педагогічної освіти? *

Доброго дня! В 2005 році я закінчила Харківський національний автомобілно-дорожній університет, маю повну вищу освіту та кваліфікацію магістра-дослідника за спеціальністю "Організація перевезень та управління на транспорті (автомобільному). В 2007 році мене прийняли на посаду вчителя фізики в загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де і до цього часу працюю. В 2011 році пройшла курси підвищення кваліфікації та отримала свідоцтво, що це підтверджує. В 2012 році мене проатестували. Я була "спеціалістом", а присвоїли мені "ІІ категорію" за результатами цієї атестації. Та після того як присвоїли, відразу ж (за рекомендацією відділу освіти) повернули мені "спеціаліста". Мотивуючи тим, що в мене немає педагогічної освіти. Питання такі: 1) Які я маю права? Чи можна вважати мене вчителем? На які нормативні документи мені посилатися? 2) Чи правильно мене проатестовано? Якщо ні, то що робити в такому випадку далі? 3) Чи маю я право атестуватися з присвоєнням всіх необхідних кваліфікаційних категорій і звань чи тільки "спеціаліст"? 4) На яку категорію мені писати заяву при наступній атестації? 5) Чи...

Нюта
Як атестуватися вчителю початкових класів, який викладає англійську мову в своєму класі? *

.Доброго дня. Маю педстаж 3,5 років, в цьому році отримала диплом "магістра" - (викладач педагогіки, вчитель початкових класів, вчитель англійської мови в основній школі), на нинішній роботі працюю 2 з хвостиком роки(вчителем початкових класів) чи можу я атестуватися позачергово на наступний рік на ІІ категорію? Мене керівництво запевняє, що не можу, так як стаж менше 5 років. Як повинні атестувати вчит поч класів,який веде клас і англ мову? Бажаю взяти англ у своїх дітей, хоча кажуть, що не можуть дати, так як прийдеться атестувати мене подвійно - вчит поч та вчит англ. Додайте, будь ласка, закони, на підставі яких це відбувається. Заздалегідь, дякую.

Наталья Брониковская
Какая категория присваивается учителю, если он аттестовывается впервые после окончания ВУЗа? *

стаж работы учителя 3 года. Аттестовывается впервые. Результативность на среднем и достаточном уровне. школьная комиссия присвоила "специалиста". Правильно ли мы поступили

юВчитель
Чи варто подавати апеляцію, якщо незгодна з рішенням атестаційної комісії? *

Я вчитель початкових класів. Маю повну вищу освіту. Працюю 4 роки. В 2012-2013 навчальному році атестувалася. Мені було підтверджено кваліфікацію "Спеціаліст". Чи можу я подати апеляцію та мати право на кваліфікацію "Спеціаліст 2 категорії", тому що не згідна з рішенням шкільної атестаційної комісії?

vika
Имея звание "Руководитель кружка методист", на какую категорию в школе могу атестоваться? 

Стаж педагогической работы 18 лет. Последние 15 лет работала во внешкольном учреждении. Отличник образования, имею звание "Руководитель кружка методист". Перешла на должность учителя биологии в школу. Ранее атестована как специалист 2 категории. Имея звание, на какую категорию в школе могу атестоваться?

Ірина Друкачук
Атестація без додержання послідовності 

Маю 9 років стажу, ІІ категорія, працюю за спеціальністю. У 2017 атестація. Чи можу атестуватись на вищу категорію, якщо я є лауреатом обласного конкурсу "Вчитель року-2017"?

Михайло
Чи є необхідним наявність сайту при атестації? 

Атестуюся на підтвердження вищої категорії та звання "Вчитель-методист" . Від мене вимагають створення сайту та друкування у фахових виданнях. Чи є правомірними ці вимоги атестаційної комісії?

людина
чи потрібно проходити курси підвищен. кваліфікації канд. наук 

Дуже прошу підказати,чи повинен канд. наук, доц., викладач ВНЗ, який працює за сумісництвом керівником гуртка за фахом, проходити курси підвищення кваліфікації для керівників гуртка? Завчасно дякую за вичерпну відповідь.

Ольга Велько
На яку категорію можна атестуватися? 

Працюю вчителем початкових класів,стаж 8 років,загальний пед.стаж 12років,після пед.училища,а в 2016 році здобула повну вищу освіту"вчитель початкових класів".На яку категорію вовинна атестуватись?І чи можливо атестуватись на першу,за умови,що маю відповідний стаж.Дякую

Teacher
В мене вища категорія, старший вчитель, звання - методист, кандидат пед. наук, чи маю я право йти на доцента за 42 роки? 

Мені 62 роки. Я вчитель англійської мови. Маю сертифікати на рівень володіння КЕТ, РЕТ, YLE movers, FCE, BEC higher, ILEC, ICFE. Скоро буду на СРЕ. Взагалом по місту Києву 1 місце за 2016 - 3 учні, 2 - 4. 3 - 5 учнів. Випустив 5 повних класних керівництв та 1 неповне(перше, 9-10). Зараз маю, теж - 8 клас. Проходив загалом 8 курсів. Коли я в минулому році пішов, сказали недостатньо переваг.

Емілія Костишин
Чи потрібно кандидату історичних наук, доценту (отримала у 2015 р.), який працює у навчальному закладі І-ІІ рівня акредитації, проходити... 

Чи потрібно кандидату історичних наук, доценту (отримала у 2015 р.), який працює у навчальному закладі І-ІІ рівня акредитації, проходити курси підвищення кваліфікації. Стажуння проходила у листопаді 2012 р. у навчальному закладі ІІІ-ІV рівня акредитації.

Марія
Прошу дати консультацію з питання позачергової атестації: викладача атестовано 25 березня 2015 року "спеціаліст другої категорії".... 

Прошу дати консультацію з питання позачергової атестації: викладача атестовано 25 березня 2015 року "спеціаліст другої категорії". Чи можна його атестувати 28 березня 2017року на "спеціаліст 1 категорії"? Дуже буду вдячна за відповідб.

Марія
Чи обовязковими є публікації у фахових журналах для атестації вихователя на вищу категорію? 

Працюю вихователем ДНЗ 20років. Освіта вища. Спеціаліст першої кваліфікаційної категорії. Атестувалась у 2016р. Коли маю право атестуватись на вищу категорію і чи обов'язково потрібні для цього публікації у фахових журналах? Маю створений власний блог та опубліковану роботу на сайті освітнього порталу http://super.urok-ua.com/ та цього року зайняте ( разом з вихованцями) трете місце у конкурсі журналу " Джміль".

Ivanov7532
Обязательно ли проводить открытый урок при атестации? 

Обязательно ли проводить открытый урок при атестации? Каким документов это регламентировано?

mila
Чи можу я атестуватися як учитель історії? 

Я працюю у школі, викладаю "Захист Вітчизни" - 3 години, основи здоров'я - 4 години, трудове навчання - 5 годин, додаткові заняття з історії України - 4 години. За фахом я учитель історії. Курси підвищення кваліфікації я пройшла з історії та трудового навчання. Чи можу я з таким навантаженням атестуватись як учитель історії? В мене друга кваліфікаційна категорія. Чи можу я претендувати на підвищення категорії? Стаж роботи 16 років.

123456
Чи должна я давать районний семінар якщо не аттестуюся? 

Я навчаюся і працюю вчителем початкових класів, цього року я не атистуюся ,але мені треба проводити районне заняття. чи можу я відмовитися і які для цього аргументи використати?

Светлана Литуринская
Имею ли я право на 2 категорию? 

У меня высшее пед. образование (учитель), но работаю 10 лет в детском дошкольном учереждении. Имею ли я право атестоваться на 2 категорию без дошкольного образования?

Ірина Віцькар
членство в атестаційній комісії 

Умови та підстави , за яких директор школи не може очолювати атестаційну комісію у школі

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!