Osvita.ua Запитання Середня освіта Атестація педпрацівників
Запитання
147258369
Чи потрібно написати педагогічними працівникам портфоліо та звітів про роботу для підтвердження категорій та звань? *

Чи потрібно написання педагогічними працівниками, які атестуються для підтвердження вищої категорії та звання "старший вчитель", звітів про роботу у міжатестаційний період, оформлення папок з документами про результати своєї роботи,оформлення портфоліо? Дані документи вимагають у Подільському управлінні освіти м. Києва, чи є законною ця вимога?

Топольницька Олександра Ярославівна
Де описано як вчителю атестуватись позачергово? *

У 2015-2016 н.р. я виявила бажання атестуватися позачергово, бо у 2013 році у мене була планова атестація після ВУЗу мені присвоїли ІІ категорію. Серед моїх педагогічних надбань учні переможці районних предметних олімпіад (4) за що є грамота райво, а також 2014 - 2 місце, 2015 - 3 місце в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (Грамоти) Хочу позачергово атестуватись на І категорію. Чи маю право на таке бажання? Де описано як вчителю атестуватись позачергово?

Людмила Качуровская
Як атестувати вчителя без педагогічної освіти? *

Доброго дня! В 2005 році я закінчила Харківський національний автомобілно-дорожній університет, маю повну вищу освіту та кваліфікацію магістра-дослідника за спеціальністю "Організація перевезень та управління на транспорті (автомобільному). В 2007 році мене прийняли на посаду вчителя фізики в загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де і до цього часу працюю. В 2011 році пройшла курси підвищення кваліфікації та отримала свідоцтво, що це підтверджує. В 2012 році мене проатестували. Я була "спеціалістом", а присвоїли мені "ІІ категорію" за результатами цієї атестації. Та після того як присвоїли, відразу ж (за рекомендацією відділу освіти) повернули мені "спеціаліста". Мотивуючи тим, що в мене немає педагогічної освіти. Питання такі: 1) Які я маю права? Чи можна вважати мене вчителем? На які нормативні документи мені посилатися? 2) Чи правильно мене проатестовано? Якщо ні, то що робити в такому випадку далі? 3) Чи маю я право атестуватися з присвоєнням всіх необхідних кваліфікаційних категорій і звань чи тільки "спеціаліст"? 4) На яку категорію мені писати заяву при наступній атестації? 5) Чи...

Нюта
Як атестуватися вчителю початкових класів, який викладає англійську мову в своєму класі? *

.Доброго дня. Маю педстаж 3,5 років, в цьому році отримала диплом "магістра" - (викладач педагогіки, вчитель початкових класів, вчитель англійської мови в основній школі), на нинішній роботі працюю 2 з хвостиком роки(вчителем початкових класів) чи можу я атестуватися позачергово на наступний рік на ІІ категорію? Мене керівництво запевняє, що не можу, так як стаж менше 5 років. Як повинні атестувати вчит поч класів,який веде клас і англ мову? Бажаю взяти англ у своїх дітей, хоча кажуть, що не можуть дати, так як прийдеться атестувати мене подвійно - вчит поч та вчит англ. Додайте, будь ласка, закони, на підставі яких це відбувається. Заздалегідь, дякую.

Наталья Брониковская
Какая категория присваивается учителю, если он аттестовывается впервые после окончания ВУЗа? *

стаж работы учителя 3 года. Аттестовывается впервые. Результативность на среднем и достаточном уровне. школьная комиссия присвоила "специалиста". Правильно ли мы поступили

юВчитель
Чи варто подавати апеляцію, якщо незгодна з рішенням атестаційної комісії? *

Я вчитель початкових класів. Маю повну вищу освіту. Працюю 4 роки. В 2012-2013 навчальному році атестувалася. Мені було підтверджено кваліфікацію "Спеціаліст". Чи можу я подати апеляцію та мати право на кваліфікацію "Спеціаліст 2 категорії", тому що не згідна з рішенням шкільної атестаційної комісії?

Тетяна Приходько
Перша освіта спеціаліст, друга бакалавр як атестуватись? 

Я вчитель музичного мистецтва , спеціаліст І категорія, друга освіта вчитель початкових класів - бакалавр. Як буде проходити атестація за другою спеціальнстю

Tetiana Black
звання старший викладач 

Чи можна отримати звання "старший викладач" в міжатестаційний період ( між кваліфікаційними категоріями- викладач вищої категорії і викладач- методист?)Які досягнення для цього потрібні?

dawa sd
Педагог-організатор 

Працюю на посаді педагога-організатора в цьому закладі з 2009 року, маю вищу освіту за спеціальністю Режиссер-викладач. Зараз навчаюсь на третьому курсі педагогічного Вишу, на філологічному факультеті. Чи можу я розраховувати на атестацію, як педагог-організатор?

Zhanna Lyashenko
підвищення кваліфікації з дисциплани "Українська мова(за професійним спрямуванням)", якщо я викладаю цю дисципліну на ІІ курсі? 

я викладаю у коледжі українську мову та літературу на І курсі(загальноосвітня підготовка), за планом проходжу курси підвищення кваліфікації з цих дисциплін, чи потрібно мені окремо проходити курси підвищення кваліфікації з дисципліни "Українська мова(за професійним спрямуванням)", якщо я викладаю цю дисципліну на ІІ курсі?

наталія з
атестація практичного психолога з базовою вищою освітою,який має другу повну педагогічну освіту 

Педстаж 35 р, з них практичним психологом працюю 16 років.Маю повну вищу освіту за спеціальністю біологія (вища категорія, вчитель-методист) та базову вищу з психології. Цього року атестуюся як психолог. За результатами попередніх атестацій маю ІІ категорію. Чи можу претендувати на І категорію?

Ольга Гольдина
Когда быть аттестация после декретного отпуска 

Здравствуйте. Я хотела бы спросить когда по закону должна быть моя аттестация на подтверждение категории. Я работаю воспитателем в детском саду. Последняя аттестация в марте 2010 года. С апреля 2014 по апрель 2017 года я была в декретном отпуске. На работу вышла 3 мая 2017 года. Заведующая поставила аттестацию на март 2018 года. Правомерно ли это? Через сколько по закону должна быть аттестация на подтвержление квалификации после декретного отпуска? Заранее спасибо за ответ.

Наталия Съедина
відмова в атестації 

На початку лютого 2017 року змінила місце роботи у навчальному закладі. До 10 жовтня була включена до списку кандидатів на атестацію. Мої методичні розробки були схвалені науково-методичною радою, тому я претендувала на педагогічне звання учитель-методист. У листопаді в школі було засідання атестаційної комісії I рівня, рішенням якої мені було відмовлено у проходженні атестації, так як до цього моменту я не пропрацювала 1 рік у даному закладі, хоча засідання атестаційної комісії III рівня при управлінні освіти відбудеться у березні. Чи правомірним було рішення атестаційної комісії I рівня?

Надія
В новом законе сказано про 150 часов 

Обязательно ли иметь 150 часов в свидетельстве про прохождение курсов для аттестации.Что делать ,если их всего лишь 75. Считаются ли часы,которые мы проводим на районных методических или школьных методобъединениях?

Мирослава Челнокова
атестація після декретної відпустки 

атестувалась в 2014 р. на ІІ категорію, з 01.07.2014р. до 01.09.2017р. перебувала у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею 3-х років. На роботу вийшла з 01.09.2017р. (курсів підвищення кваліфікації не маю). скажіть коли я маю чергово атестуватись?

Наталія
Хочу щорічно підвищувати кваліфікацію. Чи можуть заборонити? 

Хочу скористатись правом на щорічне підвищення кваліфікації і відвідати курси (за новим законом). Оплату буду здійснювати за рахунок власних коштів. Але до щорічного плану підвищення кваліфікації мене не було включено і питання не було розглянуто на педраді. Бо про курси дізналась нещодавно. Чи можуть мені відмовити у наданні відпустки у зв’язку з навчанням за даних обставин?

Наталія
Хочу щорічно підвищувати кваліфікацію. Чи можуть заборонити?... 

Хочу щорічно підвищувати кваліфікацію. Чи можуть заборонити?

Инна Огарко
Чи впливає ступінь бакалавра на право захисту і отримання категорій 

у 2015році я закінчила ХДУ і отримала диплом бакалавра чи можу я підвищувати кваліфікацію і отримувати категорії

Галина
Чи можу я бути керівником гуртка- методистом? 

Працюю керівником гуртка зразкової студії, подали на звання народного колективу, стаж 37 років, освіта середня-спеціальна (Музичне училище)

Наталья Филипчук
Сертифікація 

Яким чином і де буде проходити сертифікація вчителів?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!