Osvita.ua Запитання Середня освіта Атестація педпрацівників
Запитання
147258369
Чи потрібно написати педагогічними працівникам портфоліо та звітів про роботу для підтвердження категорій та звань? *

Чи потрібно написання педагогічними працівниками, які атестуються для підтвердження вищої категорії та звання "старший вчитель", звітів про роботу у міжатестаційний період, оформлення папок з документами про результати своєї роботи,оформлення портфоліо? Дані документи вимагають у Подільському управлінні освіти м. Києва, чи є законною ця вимога?

Топольницька Олександра Ярославівна
Де описано як вчителю атестуватись позачергово? *

У 2015-2016 н.р. я виявила бажання атестуватися позачергово, бо у 2013 році у мене була планова атестація після ВУЗу мені присвоїли ІІ категорію. Серед моїх педагогічних надбань учні переможці районних предметних олімпіад (4) за що є грамота райво, а також 2014 - 2 місце, 2015 - 3 місце в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (Грамоти) Хочу позачергово атестуватись на І категорію. Чи маю право на таке бажання? Де описано як вчителю атестуватись позачергово?

Людмила Качуровская
Як атестувати вчителя без педагогічної освіти? *

Доброго дня! В 2005 році я закінчила Харківський національний автомобілно-дорожній університет, маю повну вищу освіту та кваліфікацію магістра-дослідника за спеціальністю "Організація перевезень та управління на транспорті (автомобільному). В 2007 році мене прийняли на посаду вчителя фізики в загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де і до цього часу працюю. В 2011 році пройшла курси підвищення кваліфікації та отримала свідоцтво, що це підтверджує. В 2012 році мене проатестували. Я була "спеціалістом", а присвоїли мені "ІІ категорію" за результатами цієї атестації. Та після того як присвоїли, відразу ж (за рекомендацією відділу освіти) повернули мені "спеціаліста". Мотивуючи тим, що в мене немає педагогічної освіти. Питання такі: 1) Які я маю права? Чи можна вважати мене вчителем? На які нормативні документи мені посилатися? 2) Чи правильно мене проатестовано? Якщо ні, то що робити в такому випадку далі? 3) Чи маю я право атестуватися з присвоєнням всіх необхідних кваліфікаційних категорій і звань чи тільки "спеціаліст"? 4) На яку категорію мені писати заяву при наступній атестації? 5) Чи...

Нюта
Як атестуватися вчителю початкових класів, який викладає англійську мову в своєму класі? *

.Доброго дня. Маю педстаж 3,5 років, в цьому році отримала диплом "магістра" - (викладач педагогіки, вчитель початкових класів, вчитель англійської мови в основній школі), на нинішній роботі працюю 2 з хвостиком роки(вчителем початкових класів) чи можу я атестуватися позачергово на наступний рік на ІІ категорію? Мене керівництво запевняє, що не можу, так як стаж менше 5 років. Як повинні атестувати вчит поч класів,який веде клас і англ мову? Бажаю взяти англ у своїх дітей, хоча кажуть, що не можуть дати, так як прийдеться атестувати мене подвійно - вчит поч та вчит англ. Додайте, будь ласка, закони, на підставі яких це відбувається. Заздалегідь, дякую.

Наталья Брониковская
Какая категория присваивается учителю, если он аттестовывается впервые после окончания ВУЗа? *

стаж работы учителя 3 года. Аттестовывается впервые. Результативность на среднем и достаточном уровне. школьная комиссия присвоила "специалиста". Правильно ли мы поступили

юВчитель
Чи варто подавати апеляцію, якщо незгодна з рішенням атестаційної комісії? *

Я вчитель початкових класів. Маю повну вищу освіту. Працюю 4 роки. В 2012-2013 навчальному році атестувалася. Мені було підтверджено кваліфікацію "Спеціаліст". Чи можу я подати апеляцію та мати право на кваліфікацію "Спеціаліст 2 категорії", тому що не згідна з рішенням шкільної атестаційної комісії?

Олена
Курси 

Курси підвищення кваіфікаціі були у 2011 р,у 2012 встановлена 2 категорія,у 2015р. позачергова атестація ,присвоєна 1 категорія. Наступна атестація у 2019-2020р.Коли потрібно пройти курси підвищення кваліфікації? Дякую

Olja Gera
ДНЗ САДОЧОК.... 

ДНЗ САДОЧОК.

Teacher
перескакування категорій 

У 2015-2016 роках я атестувалась з другої на першу категорію. Паралельно моя співробітниця маючи другу за підтримки деркції школи перескочила на вищу. Мені було під тиском і погрозами відмовлено усно у написанні заяви. Того ж року ще двом працівникам було відмовлено у присвоєнні першої та вищої категорій (чергова атестація). Мені от цікаво, чи можна якось засудити такі корупційні дії і чи взагалі законним був отой "перескок". Вчитель дочка колишнього начальника Міськно. Дяку.

Teacher
позачергова атестація на вищу категорію 

Я атестувалась на першу категорію у 2015-2016 н.р. Цього року написала заяву на позачергову атестацію. Мене попросили забрати заяву, бо я по закону ще не можу (не буде двох років після попепедньої). Хотілось би знати як рахуєтьсь?

Larisa
Курси підвищення кваліфікації 

Доброго дня! Проходжу платні курси підвищення кваліфікації при своєму ВНЗ за власною ініціативою. Але з квітня завідуючий кафедрою направляє мене на стажування в теж саме місце, де я проходжу ці курси,оскільки години за стажування додаються мені до ставки. Чи законно буде розірвати договір на платних курсах і як це закріплено в законодавстві? Дякую!

Марія
чи зберігається категорія? 

Маю вищу освіті за спеціальність Початкове навчання.Практичний психолог в закладах освіти.Працюю в школі з 2008 р. на посаді психолога.В березні 2012р. було присвоєно другу категорію.З вересня 2013-вересень 2016 перебувала в декретній відпустці, була переведена на посаду вчителя початкових класів.В грудні 2016р прошла курси підвищення кваліфікації вчителів початкових класів.Чи зберігається кваліфікаційна категорія при переході педагогічного працівника з посади психолога на посаду вчителя початкових класів ?Тобто, зберігається друга категорія і має розповсюдження на початкові класи? Дякую за увагу.

Iрина
Атестація вихователя-методиста ДНЗ. 

Маю вищу педагогогічну освіту за фахом, стаж роботи 16 років. В 2014 році присвоєно кваліфікаційну категорію "Спеціаліст І категорії" на посаді вихователя. В 2016 році переведена на посаду вихователь-методист. Атестація в 2018 році є черговою чи позачерговою? Відділ освіти наполягає на підтвердженні категорії, чи маю я право підвищити її?

Елена
відкриті уроки 

Мають право вимагати проводити відкриті уроки для атестації на вищу категорію?

Мирослава Руснак
Чи можу цього року атестуватись на ІІ категорію? 

У 2014 році отримала диплом магістра.З 2013 року працюю в школі вчителем хімії,станом на 01.09.17 стаж 4 роки.Останній рік навчання взяла вільне відвідування.У 2016 закінчила післядипломну освіту,вчитель української мови та літератури.Чи можу цього року пройти атестацію?Чи потрібно потім окремо атестуватись як вчитель української мови?

Оксана
Досрочная аттестация 

Здравствуйте! Мне отказали в досрочной аттестации на первую категорию ввиду того, что у меня нет профессиональных достижений. Работаю логопедом в управлении образования. Имею стаж 23 года. Последний раз аттестовывалась в 2015 году. Курсы повышения квалификации прошла в этом году 28 сентября. Спасибо за ответ.

Елена
позачергова атестація 

Чи можна на одних курсах пройти 2 атестаціі - чергову і позачергову.

Ketrin Strelchuk
Аттестация пед.работника после бакалавра(неоконченное высшее) 

Я работаю в начальных классах, меня приняли по диплому бакалавра учителя начальных классов, могу ли я проходить аттестацию? на какой уровень? степень магистра у меня на другую специальность(не педагогическая )

Віта Микульшина
Чи маю право підвищити категорію 

За фахом вчитель математики. працювала в школі з 1994-1997 рр. Потім перерва в педстажі до 01.09.2007 року. Прийнята на роботу вчителем фізики(маю всі години фізики-13 і 4 год математики). Кожного року є переможці (І та ІІ місця) з олімпіади з фізики ІІ етапу. Щорічно є учасниками обласних олімпіад. В 2017 році є призер обласної олімпіади з фізики.Приймаю участь у фізичних конкурсах. Попередня атестація в 2014 р.(спеціаліст І категорії). Атестують як вчителя математики. Цього року виявила бажання підвищити категорію і 9.10.17 подала заяву.Курси 11.09.17-06.10.17 р. Директор відмовила в проходженні атестації бо я не фахівець з фізики.

Віта Микульшина
Чи маю право підвищити категорію?... 

Чи маю право підвищити категорію?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!