Osvita.ua Запитання Середня освіта Атестація педпрацівників
Запитання
147258369
Чи потрібно написати педагогічними працівникам портфоліо та звітів про роботу для підтвердження категорій та звань? *

Чи потрібно написання педагогічними працівниками, які атестуються для підтвердження вищої категорії та звання "старший вчитель", звітів про роботу у міжатестаційний період, оформлення папок з документами про результати своєї роботи,оформлення портфоліо? Дані документи вимагають у Подільському управлінні освіти м. Києва, чи є законною ця вимога?

Топольницька Олександра Ярославівна
Де описано як вчителю атестуватись позачергово? *

У 2015-2016 н.р. я виявила бажання атестуватися позачергово, бо у 2013 році у мене була планова атестація після ВУЗу мені присвоїли ІІ категорію. Серед моїх педагогічних надбань учні переможці районних предметних олімпіад (4) за що є грамота райво, а також 2014 - 2 місце, 2015 - 3 місце в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (Грамоти) Хочу позачергово атестуватись на І категорію. Чи маю право на таке бажання? Де описано як вчителю атестуватись позачергово?

Людмила Качуровская
Як атестувати вчителя без педагогічної освіти? *

Доброго дня! В 2005 році я закінчила Харківський національний автомобілно-дорожній університет, маю повну вищу освіту та кваліфікацію магістра-дослідника за спеціальністю "Організація перевезень та управління на транспорті (автомобільному). В 2007 році мене прийняли на посаду вчителя фізики в загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де і до цього часу працюю. В 2011 році пройшла курси підвищення кваліфікації та отримала свідоцтво, що це підтверджує. В 2012 році мене проатестували. Я була "спеціалістом", а присвоїли мені "ІІ категорію" за результатами цієї атестації. Та після того як присвоїли, відразу ж (за рекомендацією відділу освіти) повернули мені "спеціаліста". Мотивуючи тим, що в мене немає педагогічної освіти. Питання такі: 1) Які я маю права? Чи можна вважати мене вчителем? На які нормативні документи мені посилатися? 2) Чи правильно мене проатестовано? Якщо ні, то що робити в такому випадку далі? 3) Чи маю я право атестуватися з присвоєнням всіх необхідних кваліфікаційних категорій і звань чи тільки "спеціаліст"? 4) На яку категорію мені писати заяву при наступній атестації? 5) Чи...

Нюта
Як атестуватися вчителю початкових класів, який викладає англійську мову в своєму класі? *

.Доброго дня. Маю педстаж 3,5 років, в цьому році отримала диплом "магістра" - (викладач педагогіки, вчитель початкових класів, вчитель англійської мови в основній школі), на нинішній роботі працюю 2 з хвостиком роки(вчителем початкових класів) чи можу я атестуватися позачергово на наступний рік на ІІ категорію? Мене керівництво запевняє, що не можу, так як стаж менше 5 років. Як повинні атестувати вчит поч класів,який веде клас і англ мову? Бажаю взяти англ у своїх дітей, хоча кажуть, що не можуть дати, так як прийдеться атестувати мене подвійно - вчит поч та вчит англ. Додайте, будь ласка, закони, на підставі яких це відбувається. Заздалегідь, дякую.

Наталья Брониковская
Какая категория присваивается учителю, если он аттестовывается впервые после окончания ВУЗа? *

стаж работы учителя 3 года. Аттестовывается впервые. Результативность на среднем и достаточном уровне. школьная комиссия присвоила "специалиста". Правильно ли мы поступили

юВчитель
Чи варто подавати апеляцію, якщо незгодна з рішенням атестаційної комісії? *

Я вчитель початкових класів. Маю повну вищу освіту. Працюю 4 роки. В 2012-2013 навчальному році атестувалася. Мені було підтверджено кваліфікацію "Спеціаліст". Чи можу я подати апеляцію та мати право на кваліфікацію "Спеціаліст 2 категорії", тому що не згідна з рішенням шкільної атестаційної комісії?

vchutel
Добрий вечір. Скажіть, будь ласка, де можна пройти дистанційні курси підвищення кваліфікації з інформатики??? 

Добрий вечір. Скажіть, будь ласка, де можна пройти дистанційні курси підвищення кваліфікації з інформатики???

Iryna
Атестаціа кандидата наук без педагогічної освіти. 

Я кандидат фіз-мат наук. Викладала у ВНЗ. Зараз маю вже подавати на доцента. Зараз викладаю ще у школі фізику. Педагогічної освіти я не маю. Я маю лише пойдену у школі практику під час студенства. Чи маю я йди на додаткову педагогічну освіту для атестації?

Iryna
Атестаціа кандидата наук без педагогічної освіти. 

Я кандидат фіз-мат наук. Викладала у ВНЗ. Зараз маю вже подавати на доцента. Зараз викладаю ще у школі фізику. Педагогічної освіти я не маю. Я маю лише пойдену у школі практику під час студенства. Чи маю я йди на додаткову педагогічну освіту для атестації?

Наталія Волк
Чи маю я право на атестацію? 

Маю вищу освіту .Спеціаліст за дипломом "Соціальний педагог".В школі працюю 10 років та викладаю предмет фізична культура в початкових класах.В 2015 році була атестована на ІІ категрію.Пройшла курси.Зараз подала заяву на атестацію на І категорію,але мені відмовляють в атестації так як я не маю предметної освіти.На даний час навчаюсь в ВНЗ на магістратурі за спеціальністю "Фізична культура".Чи маю я право атестуватись на І категорію.?

Тетяна
Чи можуть мене взяти на роботу вчителем після 18-річної перерви 

Маю вищу педагогічну освіту, стаж вчителем 5 років. Але останні 18 працювала журналістом, літредом. Хотіла б повернутися до школи, але не знаю, чи візьмуть після великої перерви.

Ган
аттестация юриста 

Возможно ли досрочное присвоение 1 категории юристу? (5 месяцев - 2 категория) спасибо за помощь. если можно со ссылками на законодательство. За какое время до внеочередной аттестации должна быть создана аттестационная комиссия по законодательству? В законе "Про професійний розвиток працівників" практически ничего не указано, тем более о внеочередной аттестации. Положение об аттестации работников (юриста) на предприятии создается в произвольной форме?

Віта Іванова-Федоренко
Атестація магістра 

В 2017 році отримала диплом бакалавра, а в січні 2019 - магістра. Чи могла я написати заяву на позачергову атестацію?? Остання була в 2015 році. Заробітну плату ще досі отримую по диплому з коледжу, який закінчила в 2004 році. На яку категорію я маю право атестуватися? Дякую

А.А
На яку категорію можу атестуватися? Чи правомірно будуть атстувати як спеціаліста? 

Доброго дня! Маю таке питання: працюю вчителем початкових класів, маю закінчену вищу освіту (вчитель української мови та літератури). Знаю, що можу проатестуватися як вичитель початкових класів (хоча я викладаю і українську мову в старших класах) за пунктом 3.26. Приймалась на роботу на посаду вчителя початкових класів. Курси підвищення кваліфікації з початкових класів маю. Атестуватимусь впреше. Атестація чергова. Чи можу я вказати в документах, що претендую на 2 категорію? Чи правомірно адміністрація вчинить, якщо просто присвоїть підтвердження категорії "спеціаліст"? Зараз я і так "спеціаліст".

Андрей Сергиенко
Чи можу я атестуватись на спеціаліста ІІ категорії без педосвіти? 

У 2014 році закінчив Харківський політехнічний університет за спеціальністю комп'ютерні системи та мережі (спеціаліст). У 2017 році почав працювати в школі вчителем інформатики. Пройшов курси підвиищення кваліфікації як вчитель інформатики. Педагогічний стаж складає майже 5 років. Прошу дати роз'яснення чи можу я атестуватись на спеціаліста ІІ категорії без педосвіти? Так як за п.3.26 загального положення:"Особи з повною вищою педагогічною освітою або іншою повною вищою освітою, прийняті на посади педагогічних працівників за спеціальностями, фахівці з яких не готувалися вищими навчальними закладами або підготовлені у недостатній кількості, за умови проходження ними підвищення кваліфікації, атестуються як такі, що мають відповідну освіту" - я можу атестуватись, але в п 4.1 сказано "Атестація на відповідність займаній посаді з присвоєнням кваліфікаційних категорій проводиться щодо вчителів та викладачів усіх спеціальностей,які мають вищу педагогічну або іншу вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра (далі - повна вища освіта), зокрема:вчителі - повну вищу педагогічну освіту з предметів, які викладають;" - не можу. Завчасно дякую за відповідь!

Надія
Чи можна підтвердити свою вищу категорію, якщо заяву написано помилково на першу 

Проходжу атестацію. Маю вищу категорію і звання вчитель-методист. У жовтні написала заяву на І категорію. Зараз маю високі показники. Чи може шкільна атестаційна комісія рекомендувати районній на підтвердження моєї вищої

Tanya Teremko
Атестація при переведенні 

Доброго дня. Чи можна закінчити атестацію при переводі на інше місце роботи?

Микола Мазурчак
Які документи потрібно для атестаційної комісії ІІ рівня. 

Комісії ІІ рівня вимагає розробки уроків, сценаріїв, наукових праць і т.п. Атестуюся на підтвердження вищої категорії. Чи законна ця вимога?

Наташа
Строки подання 

Педагогічна рада подає подання про позачергову атестацію вчителя для присвоєння пед звання "учитель-методист" рішенням пед.ради 21 жовтня. Чи порушуються строки подання і чи буде позитивне рішення комісії 2 рівня , якщо порушені строки ?

Nika
В якій формі подається атестаційний лист довільній чи строго регламентованій 

Форма атестаційних документів,листа,характеристики,чи може частково співпадати з попередніми документами ,якщо категорія підтверджується?По факту зміни стосуються тільки дат і назв....як з допомогою документів уникнути бюрократичних претензій?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!