Osvita.ua Запитання Середня освіта Атестація педпрацівників
Запитання
147258369
Чи потрібно написати педагогічними працівникам портфоліо та звітів про роботу для підтвердження категорій та звань? *

Чи потрібно написання педагогічними працівниками, які атестуються для підтвердження вищої категорії та звання "старший вчитель", звітів про роботу у міжатестаційний період, оформлення папок з документами про результати своєї роботи,оформлення портфоліо? Дані документи вимагають у Подільському управлінні освіти м. Києва, чи є законною ця вимога?

Топольницька Олександра Ярославівна
Де описано як вчителю атестуватись позачергово? *

У 2015-2016 н.р. я виявила бажання атестуватися позачергово, бо у 2013 році у мене була планова атестація після ВУЗу мені присвоїли ІІ категорію. Серед моїх педагогічних надбань учні переможці районних предметних олімпіад (4) за що є грамота райво, а також 2014 - 2 місце, 2015 - 3 місце в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (Грамоти) Хочу позачергово атестуватись на І категорію. Чи маю право на таке бажання? Де описано як вчителю атестуватись позачергово?

Людмила Качуровская
Як атестувати вчителя без педагогічної освіти? *

Доброго дня! В 2005 році я закінчила Харківський національний автомобілно-дорожній університет, маю повну вищу освіту та кваліфікацію магістра-дослідника за спеціальністю "Організація перевезень та управління на транспорті (автомобільному). В 2007 році мене прийняли на посаду вчителя фізики в загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де і до цього часу працюю. В 2011 році пройшла курси підвищення кваліфікації та отримала свідоцтво, що це підтверджує. В 2012 році мене проатестували. Я була "спеціалістом", а присвоїли мені "ІІ категорію" за результатами цієї атестації. Та після того як присвоїли, відразу ж (за рекомендацією відділу освіти) повернули мені "спеціаліста". Мотивуючи тим, що в мене немає педагогічної освіти. Питання такі: 1) Які я маю права? Чи можна вважати мене вчителем? На які нормативні документи мені посилатися? 2) Чи правильно мене проатестовано? Якщо ні, то що робити в такому випадку далі? 3) Чи маю я право атестуватися з присвоєнням всіх необхідних кваліфікаційних категорій і звань чи тільки "спеціаліст"? 4) На яку категорію мені писати заяву при наступній атестації? 5) Чи...

Нюта
Як атестуватися вчителю початкових класів, який викладає англійську мову в своєму класі? *

.Доброго дня. Маю педстаж 3,5 років, в цьому році отримала диплом "магістра" - (викладач педагогіки, вчитель початкових класів, вчитель англійської мови в основній школі), на нинішній роботі працюю 2 з хвостиком роки(вчителем початкових класів) чи можу я атестуватися позачергово на наступний рік на ІІ категорію? Мене керівництво запевняє, що не можу, так як стаж менше 5 років. Як повинні атестувати вчит поч класів,який веде клас і англ мову? Бажаю взяти англ у своїх дітей, хоча кажуть, що не можуть дати, так як прийдеться атестувати мене подвійно - вчит поч та вчит англ. Додайте, будь ласка, закони, на підставі яких це відбувається. Заздалегідь, дякую.

Наталья Брониковская
Какая категория присваивается учителю, если он аттестовывается впервые после окончания ВУЗа? *

стаж работы учителя 3 года. Аттестовывается впервые. Результативность на среднем и достаточном уровне. школьная комиссия присвоила "специалиста". Правильно ли мы поступили

юВчитель
Чи варто подавати апеляцію, якщо незгодна з рішенням атестаційної комісії? *

Я вчитель початкових класів. Маю повну вищу освіту. Працюю 4 роки. В 2012-2013 навчальному році атестувалася. Мені було підтверджено кваліфікацію "Спеціаліст". Чи можу я подати апеляцію та мати право на кваліфікацію "Спеціаліст 2 категорії", тому що не згідна з рішенням шкільної атестаційної комісії?

Іван
Атестація вч.хр.етики 

Доброго дня. Допоможіть. Вчителька має освіту: вчитель початкових класів та закінчила стаціонарний курс навчання за спеціальністю основи релігієзнавства. Вчитель прийнята у школу на посаду вчителя християнської етики у 1995р. У 2008-2009рр. крім уроків християнської етики мала 3 год у початкових класах (основи здоровя, я і Україна) та у 2009р. була проатестована на ІІ категорію як вчитель початкових класів. 2011-2017рр -відпустка по догляду за дітьми. У 2017р вийшла на роботу на посаду вчителя хр.етики. Підлягає черговій атестації у 2019р. Але уроків у початкових класах не має і немає можливості їх дати. Чи може АК атестувати вчителя на І категорію як вчителя хр.етики? Дякую

Diana
Чи потрібна додаткова освіта? 

Добрий день! Я - викладач математики у коледжі. Маю диплом бакалавра з кваліфікацією "Прикладана математика", диплом спеціаліста з "інженер - системний аналітик" та диплом магістра "Педагогіка вищої школи". Чи потрібно отримати ще й педагогічну освіту?

Марія
Атестація 

Доброго дня. У 2016 році отримала диплом спеціаліста. Працюю вчителем початкових класів відразу після закінчення університету. Чи можу я атестуватися у 2019 році і що для цього потрібно?

Галина Панасюк
Позачергова атестація після проходження курсів? 

За дипломом я вчитель історії та права, але викладаю трудове навчання і основи здоров'я, Попередня атестація на ІІ категорію була у 2016. У 2017-2018 н.р. пройшла курси. Чи можу я позачергово атестуватися як вчитель трудового навчання і основ здоров'я на І категорію?

Людмила Підплета
Чи маю я право атестуватися на вищу категорію у 2018-2019 навч.році 

Маю 10 років педагогічного стажу, увесь цей час працюю на посаді вихователя ЗДО, після закінчення педагогічного коледжу. У 2018 році закінчую навчання у магістратурі педагогічного університету. Чи маю я право атестуватися на вищу категорію у 2018-2019 навч.році.

Margarita Peshko
Чи можу я атестуватись? 

Доброго дня, допоможіть будь ласка. Я прийнята на роботу 1.10.14р. Перший рік працювала педагогом-організатором на пів ставки, 2рік-роботи- +вихователь гпд, 3рік- + вчитель образотворчого мистецтва в початковій школі. 4рік - перевели на посаду вчителя початкових класів. Зараз маю клас. Чи можу я атестуватися в 2018-2019 році, на спеціаліста ІІ категорії?

Татьяна Бабенко
Чи враховується за курсову підготовку проходження семінару-курсів за пед.технологією "Росток"? 

Якщо є свідоцтво про проходження 5-денного семінару-курсів за пед.технологією "Росток" при ІППО Київського університету ім.Грінченка в міжатестаційний період, чи потрібно проходити планові курси підвищення кваліфікації перед атестацією? За цією технологією не працюю.

Natalia
Збереження кваліфікаційної категорії 

Вітаю. Допоможіть, будьласка, у вирішенні питання. Я працювала вихователем в закладі дошкільної освіти з 1998 р. по 2015 р. В 2012 р. пройшла чергову атестацію на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії "Спеціаліст першої категорії". В 2015 р. перешла на посаду вихователя-методиста того ж закладу. За мною при переході з однієї посади на іншу була збережена раніше присвоєна кваліфікаційна категорія "Спеціаліст першої категорії" до наступної атестації. В 2017 р. я, як вихователь-методист, пройшла курси з підвищення кваліфікації і була проатестована на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії "Спеціаліст першої категорії". Вчора мені повідомили з бухгалтерії, що з мене будуть зняті гроші за рік. Підстава: я в 2015 р. перейшла на вихователя-методиста, а це - нова посада , а на новій посаді кваліфікаційній категорії мають встановлюватись послідовно. Тобто, до чергової атестаціїї я ще мала право на "Спеціаліст першої категорії", а після атестації в 2017 році мене повинні були перевести на нижчу кваліфікаційну категорію. Як мені донести до працівників бухгалтерії, що я мала право атестуватись на відповідність раніше присвоєній кваліфікаційній категорії "Спеціаліст першої категорії" ? (курси, як вихователь-методист, 2017 р., педагогічний стаж на сьогодні більше 20 років) Дякую.

Оксана Божедарова
Невідповідність раніше присвоєному званню 

Учитель вищої категоріїї мав педагогічне звання "старший учитель". Під час чергової атестації вчитель сам написав заяву про зняття звання "старший учитель", про що атестаційна комісія І рівня вказала в клопотанні. Яким саме повинно бути формулювання рішення атестаційної комісії ІІ рівня? Учиель не погоджується з тим, що атестаційна комісія ІІ рівня в рішенні вказала "не відповідає раніше присвоєному званню "старший учитель". Дякую на перед.

Ткачева Ніна
педагогічні нагороди і подяки 

У направленні на курси підвищення кваліфікації є строчка про педагогічні нагороди. Мається на увазі тільки нагороди МОН, чи можна вказати подяки і грамоти районних і обласних адміністрацій?

Sergey Bondarenko
Атестація з інформатики 

За дипломом вчитель фізики, математики. З 2009 , після проходження курсів почав вести уроки інформатики. Є призери олімпіад з інформатики, лауреат обласного етапу конкурсу " Вчитель року" в номінації інформатика, член обласної творчої групи вчителів інформатики, голова міського методичного об'єднання вчителів інформатики. 75 % навантаження це уроки інформатики, курси підвищення кваліфікації пройдені. Чи маю я право атестуватися як вчитель інформатики?

Lia
Коли потрібно проходити курси підвищення кваліфікації? 

Перший диплом отримала 2010, другий - 2013. Атестувалась на спеціаліста 2 категорії 2015 року без курсів підвищення кваліфікації. Зараз мене змушують пройти курси ще до кінця цього навчального року, оскільки мій останній диплом 2013 і збігає термін 5 років. Чи повинна я обов'язково проходити курси зараз чи можу це зробити протягом наступного навчального року 2018/19?

Світлана
курсова перепідготовка 

Вчитель початкових класів (в цьому році має 2 клас) проходив курси підвищення кваліфікації у жовтні 2013 р. На заплановані курси у травні 2018 р відмовляється їхати, написавши заяву на ім'я директора школи з проханням перенести курсову перепідготовку, бо за станом здоров'я не може зараз відвідати. Чергова атестація у 2018-2019 навчальному році (закінчується у березні 2019 ). Чи має право вчитель надалі працювати , якщо до жовтня 2018 р не пройде курсову перепідготовку? Чи відповідає він займаний посаді у такому випадку? Або вчитель працює, але оплата здійснюється по категорії "Спеціаліст", поки не будуть пройдені курси? На який документ посилатися при вирішенні цього питання?

Світлана Марковська-Царенко
Заитаю ще раз. Чи може молодший спеціаліст за дипломом отримати кваліфікаційну категорію "спеціаліст"? 

Чи може молодший спеціаліст за дипломом отримати кваліфікаційну категорію "спеціаліст"? Тому що в атестаційному листі я підтверджувала лише 9 тарифний розряд. Про те що він повинен з 1 січня 2017 року стати 11 я вже озвучила, але ведеться мова лише про 10. Який закон це підтверджує? Чим апелювати? Дякую.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!