Osvita.ua Запитання Середня освіта Атестація педпрацівників
Запитання
147258369
Чи потрібно написати педагогічними працівникам портфоліо та звітів про роботу для підтвердження категорій та звань? *

Чи потрібно написання педагогічними працівниками, які атестуються для підтвердження вищої категорії та звання "старший вчитель", звітів про роботу у міжатестаційний період, оформлення папок з документами про результати своєї роботи,оформлення портфоліо? Дані документи вимагають у Подільському управлінні освіти м. Києва, чи є законною ця вимога?

Топольницька Олександра Ярославівна
Де описано як вчителю атестуватись позачергово? *

У 2015-2016 н.р. я виявила бажання атестуватися позачергово, бо у 2013 році у мене була планова атестація після ВУЗу мені присвоїли ІІ категорію. Серед моїх педагогічних надбань учні переможці районних предметних олімпіад (4) за що є грамота райво, а також 2014 - 2 місце, 2015 - 3 місце в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (Грамоти) Хочу позачергово атестуватись на І категорію. Чи маю право на таке бажання? Де описано як вчителю атестуватись позачергово?

Людмила Качуровская
Як атестувати вчителя без педагогічної освіти? *

Доброго дня! В 2005 році я закінчила Харківський національний автомобілно-дорожній університет, маю повну вищу освіту та кваліфікацію магістра-дослідника за спеціальністю "Організація перевезень та управління на транспорті (автомобільному). В 2007 році мене прийняли на посаду вчителя фізики в загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де і до цього часу працюю. В 2011 році пройшла курси підвищення кваліфікації та отримала свідоцтво, що це підтверджує. В 2012 році мене проатестували. Я була "спеціалістом", а присвоїли мені "ІІ категорію" за результатами цієї атестації. Та після того як присвоїли, відразу ж (за рекомендацією відділу освіти) повернули мені "спеціаліста". Мотивуючи тим, що в мене немає педагогічної освіти. Питання такі: 1) Які я маю права? Чи можна вважати мене вчителем? На які нормативні документи мені посилатися? 2) Чи правильно мене проатестовано? Якщо ні, то що робити в такому випадку далі? 3) Чи маю я право атестуватися з присвоєнням всіх необхідних кваліфікаційних категорій і звань чи тільки "спеціаліст"? 4) На яку категорію мені писати заяву при наступній атестації? 5) Чи...

Нюта
Як атестуватися вчителю початкових класів, який викладає англійську мову в своєму класі? *

.Доброго дня. Маю педстаж 3,5 років, в цьому році отримала диплом "магістра" - (викладач педагогіки, вчитель початкових класів, вчитель англійської мови в основній школі), на нинішній роботі працюю 2 з хвостиком роки(вчителем початкових класів) чи можу я атестуватися позачергово на наступний рік на ІІ категорію? Мене керівництво запевняє, що не можу, так як стаж менше 5 років. Як повинні атестувати вчит поч класів,який веде клас і англ мову? Бажаю взяти англ у своїх дітей, хоча кажуть, що не можуть дати, так як прийдеться атестувати мене подвійно - вчит поч та вчит англ. Додайте, будь ласка, закони, на підставі яких це відбувається. Заздалегідь, дякую.

Наталья Брониковская
Какая категория присваивается учителю, если он аттестовывается впервые после окончания ВУЗа? *

стаж работы учителя 3 года. Аттестовывается впервые. Результативность на среднем и достаточном уровне. школьная комиссия присвоила "специалиста". Правильно ли мы поступили

юВчитель
Чи варто подавати апеляцію, якщо незгодна з рішенням атестаційної комісії? *

Я вчитель початкових класів. Маю повну вищу освіту. Працюю 4 роки. В 2012-2013 навчальному році атестувалася. Мені було підтверджено кваліфікацію "Спеціаліст". Чи можу я подати апеляцію та мати право на кваліфікацію "Спеціаліст 2 категорії", тому що не згідна з рішенням шкільної атестаційної комісії?

Дарина
Бакалавр може атестуватися під час завершення освітнього рівня магістр? 

У цьому навчальному році (взимку 2019) я завершую навчання за спеціальністю магістр. Чи маю я право атестуватися у цьому навчальному році, якщо диплом магістра буде видано 31.01.2019 р.?

Любов
Чи взагалі існує термін дії диплому про Вищу Освіту? 

Я не працюю по спеціальності 2 роки, в мене диплом Магістра, це ніяк не вплине на подальше працевлаштування? І чи існують якісь часові рамки придатності диплому?

natalia
отримання вищої категорії 

Добрий день! Чи можна претендувати на вищу категорію, обминаючи першу? У Положенні сказано про послідовність набуття категорій. Дякую.

Ann Kastro
Чи повинні були мені надати документ про мою освітньо-кваліфікаційну категорію, після проходження атестації? 

Чи повинні були мені надати документ про мою освітньо-кваліфікаційну категорію (ІІ категорія), після проходження атестації? Атестаційна комісія присвоїла меня категорію, але ніякого документу про це у мене не має. Якщо ні, то у кого він може зберігатися?

Sveta
Чи зможу я претендувати на категорію під час атестації у цьому навчальному році7 

Добрий день!Мій педстаж - 27років. У цьому році закінчила БДПУ. Маю І освітній рівень - "Бакалавр".Чи зможу я претендувати на категорію під час атестації у цьому навчальному році ?

Інна Ковальська
Коли педагогу атестуватися? 

Педагог атестувався чергово у 2015-2016 н.р.У 2018 р.позачергово атестувався на присвоєння звання"вихователь-методист" Від якого року рахувати 5 років щодо наступної атестації?

maria vill
очні 3 денні курси нуш для вчителів англійської мови 

Скільки годин на день в середньому (або максимально) тривають 3-денні очні курси нуш для вчителів англійської мови? В нашому місті вони ще не відбулись, заплановані на серпень.

Тетяна Прокопець
Послідовність у присвоєнні педагогічного звання "вчитель-методист" 

Добрий день! Маю запитання. Чи є послідовність у присвоєнні педагогічних звань? Чи потрібно мати звання "старший вчитель", щоб потім атестуватися на звання "вчитель-методист"? Чи можна відразу атестуватися на звання "вчитель методист"? А також, в 2018 році мені присвоїли "вищу кваліфікаційну категорію, чи маю я право у 2019 році атестуватися на присвоєння педагогічного звання "вчитель-методист"?

Оля Семенюк
Про зміну місця роботи (із ВНЗ у школу 

Про зміну місця роботи (із ВНЗ у школу).Після закриття інституту (ІІІ -- ІV рівня акредитації) маю педагогічий стаж 2 роки на посаді викладача ВНЗ + сумісництво у коледжі (загальний педагогічний стаж 3 роки 8 міс.), йду на ставку вчителя у школу. Чи повинна бути переатестація і на яку кваліфіуаційну категорію?

Ольга Радовенюк
Чи достатньо 108год підвищення кваліфікації для атестації? 

Доброго дня. Чи існують безкоштовні онлайн курси підвищення кваліфікації для вчителів математики? Що саме будуть вважати за підвищення кваліфікації вчителя? Якщо у 2018р. вчитель уже був на курсах і у свідоцтві записано 108год (тривалість курсів 3 тижні), то чи потрібно проходити ще курси (атестація вчителя за планом у 2019р.)? Чи достатньо 108год підвищення кваліфікації для атестації? Що можуть врахувати як підвищення кваліфікації (участь у вебінарах, семінарах, публікація власних розробок тощо)? Вебінари від "Основи" та "Ранок" вважаються підвищенням кваліфікації?

Olga
Доброго дня. Допоможіть, будь ласка, з'ясувати. Працюю вихователем з 2001 року, маю першу категорію. Освіта: 1.Вчитель української мови( ?... 

Доброго дня. Допоможіть, будь ласка, з'ясувати. Працюю вихователем з 2001 року, маю першу категорію. Освіта: 1.Вчитель української мови( спеціаліст 2001р.). 2. Дефектолог, вихователь дітей з вадами мовлення ( бакалавр 2012р.). Хочу перейти на посаду дефектолога у дит.садку. Чи збережеться моя категорія? Чи підпадаю я під лист МОН від 30.01.18 №2.4 - 227?

Інна Ковальська
Чи потрібно у рішенні атестаційної комісії вказуючи результат (писати на відповідність раніше присвоєній категорії та присвоєння звання"вихователь-методист") Чи пишемо лише про присвоєння звання. І коли наступна атестація? 

Педагог у 2016 році атестувалась на відповідність раніше присвоєній категорії "спеціаліст вищої категорі" У 2018 році позачергово атестувалась на присвоєння звання "вихователь-методист"

Анна Коваленко
1 клас 

Я -вчитель музичного мистецтва. Чи дає право сертифікат інтернет-марафону Освіта вести предмет у 1 класі 2018-2019 н.р?

Марія Марія
Яку освіту повивен мати заступник директора школи? 

Чи обов'язково здобувати магістерський рівень Управління навчальним закладом? Напишіть, будь ласка, із посиланням на нормативні документи. Дякую.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!