Osvita.ua Ваші запитання Середня освіта Атестація педпрацівників
Запитання
147258369
Чи потрібно написати педагогічними працівникам портфоліо та звітів про роботу для підтвердження категорій та звань? *

Чи потрібно написання педагогічними працівниками, які атестуються для підтвердження вищої категорії та звання "старший вчитель", звітів про роботу у міжатестаційний період, оформлення папок з документами про результати своєї роботи,оформлення портфоліо? Дані документи вимагають у Подільському управлінні освіти м. Києва, чи є законною ця вимога?

Топольницька Олександра Ярославівна
Де описано як вчителю атестуватись позачергово? *

У 2015-2016 н.р. я виявила бажання атестуватися позачергово, бо у 2013 році у мене була планова атестація після ВУЗу мені присвоїли ІІ категорію. Серед моїх педагогічних надбань учні переможці районних предметних олімпіад (4) за що є грамота райво, а також 2014 - 2 місце, 2015 - 3 місце в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (Грамоти) Хочу позачергово атестуватись на І категорію. Чи маю право на таке бажання? Де описано як вчителю атестуватись позачергово?

Людмила Качуровская
Як атестувати вчителя без педагогічної освіти? *

Доброго дня! В 2005 році я закінчила Харківський національний автомобілно-дорожній університет, маю повну вищу освіту та кваліфікацію магістра-дослідника за спеціальністю "Організація перевезень та управління на транспорті (автомобільному). В 2007 році мене прийняли на посаду вчителя фізики в загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де і до цього часу працюю. В 2011 році пройшла курси підвищення кваліфікації та отримала свідоцтво, що це підтверджує. В 2012 році мене проатестували. Я була "спеціалістом", а присвоїли мені "ІІ категорію" за результатами цієї атестації. Та після того як присвоїли, відразу ж (за рекомендацією відділу освіти) повернули мені "спеціаліста". Мотивуючи тим, що в мене немає педагогічної освіти. Питання такі: 1) Які я маю права? Чи можна вважати мене вчителем? На які нормативні документи мені посилатися? 2) Чи правильно мене проатестовано? Якщо ні, то що робити в такому випадку далі? 3) Чи маю я право атестуватися з присвоєнням всіх необхідних кваліфікаційних категорій і звань чи тільки "спеціаліст"? 4) На яку категорію мені писати заяву при наступній атестації? 5) Чи...

Нюта
Як атестуватися вчителю початкових класів, який викладає англійську мову в своєму класі? *

.Доброго дня. Маю педстаж 3,5 років, в цьому році отримала диплом "магістра" - (викладач педагогіки, вчитель початкових класів, вчитель англійської мови в основній школі), на нинішній роботі працюю 2 з хвостиком роки(вчителем початкових класів) чи можу я атестуватися позачергово на наступний рік на ІІ категорію? Мене керівництво запевняє, що не можу, так як стаж менше 5 років. Як повинні атестувати вчит поч класів,який веде клас і англ мову? Бажаю взяти англ у своїх дітей, хоча кажуть, що не можуть дати, так як прийдеться атестувати мене подвійно - вчит поч та вчит англ. Додайте, будь ласка, закони, на підставі яких це відбувається. Заздалегідь, дякую.

Наталья Брониковская
Какая категория присваивается учителю, если он аттестовывается впервые после окончания ВУЗа? *

стаж работы учителя 3 года. Аттестовывается впервые. Результативность на среднем и достаточном уровне. школьная комиссия присвоила "специалиста". Правильно ли мы поступили

юВчитель
Чи варто подавати апеляцію, якщо незгодна з рішенням атестаційної комісії? *

Я вчитель початкових класів. Маю повну вищу освіту. Працюю 4 роки. В 2012-2013 навчальному році атестувалася. Мені було підтверджено кваліфікацію "Спеціаліст". Чи можу я подати апеляцію та мати право на кваліфікацію "Спеціаліст 2 категорії", тому що не згідна з рішенням шкільної атестаційної комісії?

Іванна Іванова
Чи можу перескочити категорію при атестації? 

Доброго дня, допоможіть, будь ласка, з'ясувати правильність ситуації. Я учитель німецької мови, маю загальний стаж 26 років, за фахом - 6 із перервою. У школі, де атестуюся, працюю із 2014 року. Прошу мене атестувати із "Спеціаліста" (атестації не проходила) на "Спеціаліста І категорії", перестрибнувши ІІ категорію. Чи має право адміністрація мені відмовити і атестувати мене як спеціаліста ІІ категорії?

Іванна Іванова
Чи можу я атестуватися на першу категорію?... 

Чи можу я атестуватися на першу категорію?

Сергей Сыч
В 2016 здобув каліфікацію "Спеціаліста" вчителя математики.Чи можу я атестуватися на ІІ або І категорію,стаж роботи 5 років? 

В 2016 здобув каліфікацію "Спеціаліста" вчителя математики.Чи можу я атестуватися на ІІ або І категорію,стаж роботи 5 років?

Сергей Сыч
В 2016 здобув каліфікацію "Спеціаліста" вчителя математики.Чи можу я атестуватися на ІІ або І категорію,стаж роботи 5 років? 

В 2016 здобув каліфікацію "Спеціаліста" вчителя математики.Чи можу я атестуватися на ІІ або І категорію,стаж роботи 5 років?

Сергей Сыч
В 2016 здобув каліфікацію "Спеціаліста" вчителя математики.Чи можу я атастуватися на ІІ або І категорію,стаж роботи 5 років? 

В 2016 здобув каліфікацію "Спеціаліста" вчителя математики.Чи можу я атастуватися на ІІ або І категорію,стаж роботи 5 років?

пальма
атестація методиста коледжу 

Прошу Вашого роз'яснення щодо моєї атестації . В 2013 році я була призначена методистом коледжу. Як викладач я маю кваліфікаційну категорію "спеціаліст вищої категорії". Через два роки (за Типовим положенням) мене не атестували (про мене забули). Буду атестуватись у цьому році на другу категорію за поданням адміністрації. Чи правильне це рішення?

Петро
Я не хочу ні на кого скаржитися, тому прошу відповісти особисто і на сайті. 

До Міністерства освіти і науки України Моя дружина працює в позашкільному закладі. Вона інвалід, має вищий розряд і звання «керівник гуртка-методист». Лауреат конкурсу «Учитель-новатор». В цьому році вона атестується. Її змушують придбати і переписати журнали гурткової роботи з-за того, що вона на одній сторінці, де облік відвідування, записувала по два місяці. У правилах ведення журналу ніде не написано, що на кожен місяць потрібно займати окрему сторінку. Вона була на лікарняному, коли це доводилося до колег. Крім того, їй важко через кожні 5-8 занять переписувати списки. Якщо вона не купить нові журнали і не перепише їх, її можуть позбавити категорії та звання. Я не хочу ні на кого скаржитися, тому прошу відповісти особисто і на сайті.

Елена Собчук
Які курси перепідготовки повинен пройти педпрацівник? 

Вчитель за фахом по диплому "Вчитель початкових класів", але в школі викладає трудове навчання у 5-11 класах. Як він має атестуватися, як вчитель початкових класів чи вчитель трудового навчання? Які курси я як завуч маю йому замовити?

Таня Гризодуб
Атестація і курси 

В цьому році вперше проходжу атестацію на 2 категорію.До 5 червня у мене дійсний диплом. Записалась на курси, але вони будуть лише в жовтні. Що буде з категорією і доплатами після червня.

Тетяна Цисаренко
Правомірність встановлення вищої категорії без курсів підвищення категорії 

Чи можливе встановлення вищої кваліфікаційної категорії в 2017 році вперше атестовуючись, без проходження курсів підвищення кваліфікації, якщо на посаді практичного психолога працює педпрацівник з 1.09.2015 року? До цього працював асистентом на кафедрі психології, викладачем, доцентом в університеті. Загальний педагогічний стаж 8 років. Має наукову ступінь кандидат психологічних наук - 2012 рік захист. Попередньо не атестовувався. Дякую

Полина Мардиросян Гавриловец
Чи маю я право атестуватися як вчитель фізичної культури? якщо маю право то в якому році підкажіть будь ласка буду дуже вдячна. 

В 2011 році я вийшла працювати вихователем ГПД в школу. На час декретної відпустки основаного працівника. В 2013 я закінчила Інститут працюючи вихователем ГПД. в 2014 році я працювала лаборантом в школи. З 2015 року працюю вчителем фізичної культури (1-4 класах) За освітою я вчитель початкових класів та практичний психолог. Під скажіть буль ласка з якого року я маю право подавати на атестацію як вчитель фізичної культури та в якому році? Та чи потрібна мені пере курсова підготовка вчитля фізичної культури?

Полина Мардиросян Гавриловец
Коли я маю право атестуватися як вчителю фізичної культури? 

на 4 курсі Інституту я пішла працювати вихователем ГПД на час декретної відпустки основаного вихователя. Один рік працювала лаборантом в цій же школі. А в 1 вересня 2015 почала працювати вчителем фізичної культури в молодших класах.(1-4) за освітою я вчитель початкових класів та психолог. працюю 0,5 ставки педагога організатора та 0,5 ставки вчитель фізичної культури. Під скажіть будь ласка коли я маю право подати на атестацію? . Якщо я закінчила навчання в педагогічному інституті 2013 році Чи маю я право подавати на атестацію в 2017 ? Та проходити курси вчителя фізкультури?

Нана
Позачергова атестація 

Як переконати керівництво коледжу, що не потрібно проходити курсову перепідготовку для позачергової атестації в 2016-2017 р., якщо таку перепідготовку проходила у 2014 р для чергової атестації в 2013-2014р, бо курси дійсні 5 років? На які документи посилатися? Наперед вдячна!

oksana kovalenko
На яку категорію атестуватися? 

Маю стаж роботи 9 років. У період з 2007 року по 31 серпня 2016 р. працювала у ВНЗ ІV рівня аккредитації (маю 16 розряд), у період з грудня 2015 р. по червень 2016 р. працювала за сумісництвом у школі. З 1 вересня 2016 р. працюю вчителем англійської мови у ЗОШ (на постійній основі). На яку категорію мені потрібно атестуватися і як має нараховуватися заробітна плата?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!