Osvita.ua Запитання Середня освіта Атестація педпрацівників
Запитання
147258369
Чи потрібно написати педагогічними працівникам портфоліо та звітів про роботу для підтвердження категорій та звань? *

Чи потрібно написання педагогічними працівниками, які атестуються для підтвердження вищої категорії та звання "старший вчитель", звітів про роботу у міжатестаційний період, оформлення папок з документами про результати своєї роботи,оформлення портфоліо? Дані документи вимагають у Подільському управлінні освіти м. Києва, чи є законною ця вимога?

Топольницька Олександра Ярославівна
Де описано як вчителю атестуватись позачергово? *

У 2015-2016 н.р. я виявила бажання атестуватися позачергово, бо у 2013 році у мене була планова атестація після ВУЗу мені присвоїли ІІ категорію. Серед моїх педагогічних надбань учні переможці районних предметних олімпіад (4) за що є грамота райво, а також 2014 - 2 місце, 2015 - 3 місце в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (Грамоти) Хочу позачергово атестуватись на І категорію. Чи маю право на таке бажання? Де описано як вчителю атестуватись позачергово?

Людмила Качуровская
Як атестувати вчителя без педагогічної освіти? *

Доброго дня! В 2005 році я закінчила Харківський національний автомобілно-дорожній університет, маю повну вищу освіту та кваліфікацію магістра-дослідника за спеціальністю "Організація перевезень та управління на транспорті (автомобільному). В 2007 році мене прийняли на посаду вчителя фізики в загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де і до цього часу працюю. В 2011 році пройшла курси підвищення кваліфікації та отримала свідоцтво, що це підтверджує. В 2012 році мене проатестували. Я була "спеціалістом", а присвоїли мені "ІІ категорію" за результатами цієї атестації. Та після того як присвоїли, відразу ж (за рекомендацією відділу освіти) повернули мені "спеціаліста". Мотивуючи тим, що в мене немає педагогічної освіти. Питання такі: 1) Які я маю права? Чи можна вважати мене вчителем? На які нормативні документи мені посилатися? 2) Чи правильно мене проатестовано? Якщо ні, то що робити в такому випадку далі? 3) Чи маю я право атестуватися з присвоєнням всіх необхідних кваліфікаційних категорій і звань чи тільки "спеціаліст"? 4) На яку категорію мені писати заяву при наступній атестації? 5) Чи...

Нюта
Як атестуватися вчителю початкових класів, який викладає англійську мову в своєму класі? *

.Доброго дня. Маю педстаж 3,5 років, в цьому році отримала диплом "магістра" - (викладач педагогіки, вчитель початкових класів, вчитель англійської мови в основній школі), на нинішній роботі працюю 2 з хвостиком роки(вчителем початкових класів) чи можу я атестуватися позачергово на наступний рік на ІІ категорію? Мене керівництво запевняє, що не можу, так як стаж менше 5 років. Як повинні атестувати вчит поч класів,який веде клас і англ мову? Бажаю взяти англ у своїх дітей, хоча кажуть, що не можуть дати, так як прийдеться атестувати мене подвійно - вчит поч та вчит англ. Додайте, будь ласка, закони, на підставі яких це відбувається. Заздалегідь, дякую.

Наталья Брониковская
Какая категория присваивается учителю, если он аттестовывается впервые после окончания ВУЗа? *

стаж работы учителя 3 года. Аттестовывается впервые. Результативность на среднем и достаточном уровне. школьная комиссия присвоила "специалиста". Правильно ли мы поступили

юВчитель
Чи варто подавати апеляцію, якщо незгодна з рішенням атестаційної комісії? *

Я вчитель початкових класів. Маю повну вищу освіту. Працюю 4 роки. В 2012-2013 навчальному році атестувалася. Мені було підтверджено кваліфікацію "Спеціаліст". Чи можу я подати апеляцію та мати право на кваліфікацію "Спеціаліст 2 категорії", тому що не згідна з рішенням шкільної атестаційної комісії?

Василіса Максименко
Маю базову вищу освіту (бакалавр). Працюю 5 років. Пройшла курси підвищення кваліфікації, попереду атестація... 

На що я можу розраховувати при атестації? лише на підтвердження відповідності займаній посаді;? чи все таки я можу отримати якусь категорію чи що там?

Лидия Голоцукова
сертифікати 

Поясніть, будь ласка, чи правомірна вимога адміністрації школи про те, щоб сертифікат на матеріал, розміщенний на методичному порталі, обов'язково був з мокрою печаткою? Чи достатньо активного посилання та безкоштовного сертифіката в електронному вигляді, а потім роздрукованого? Адміністрація аргументує тим, що сертифікат можна підробити, але посилання ж активне, електронний сертифікат має номер, то чому учителю необхідно мати тільки платний сертифікат? Дякую за відповідь

леся павлючок
Позачергова атестація 

Стаж на посаді психолога у дитсадку 5,5 років. За освітою психолог. У квітні 2017 отримала та захистила 2 категорію. Знаю, що на 1 категорію потрібно пропрацювати ще 2 роки, щоб захистити 1 категорію позачергово. Які ще вимоги потрібно виконати для позачергового присвоєння 1 категорії? надрукувати статті у газету? написати роботу? скласти програму?

Наталья Гаркуша
С дипломом бакалавра 17 года на какой разряд могу рассчитывать? 

В 2017 году получила диплом ЗНУ филолог,есть диплом пед.коледжа, на какую категорию могу поднялся если работаю в начальных классах, и какой разряд, и где это можно прочитать?

Наталья Гаркуша
повышение категории и разряда 

Я работаю в начальных классах. Образование : пед.колледж, университет учитель вам.мовы та литературы. Могу ли я работая в началке повышать категорию и разряд?

Mariana
Перекваліфікація з вчителя української мови на вчителя початкових класів... 

Перекваліфікація з вчителя української мови на вчителя початкових класів

Seryoga Lazarenko
Чи потрібно атестуватись вчителю на вищу категорію якщо в нього є наукова ступінь кандидата наук? 

Чи потрібно атестуватись вчителю на вищу категорію якщо в нього є наукова ступінь кандидата наук?

Алена Ванина
Чи можна в РДГУ пройти перепідготову з спеціаліст історія на ідеологію? Цікавить повна інформація!Термін навчання. ціна. 

Чи проводить РДГУ перепідготовку(перекваліфікацію) вчителів

Лена Стадникова
я вчитель 2 категорії 

стаж 6 рокі,в атестувалась 2 роки тому,в цьому році маю 7 районних призерів та 3 з обласних з предметних олімпіад.Чи маю я право атестуватись на вищу категорію перескочивши 1 категорію?МЕні запрпонували проатестуватись позачергово.

Юлия Коваленко
Чи можливо керівнику гуртка встановити 10 тарифний розряд, якщо він атестується вперше? 

Керівник гуртка працює 3 роки. Має відповідну вищу освіту, пройшов курсову перепідготовку та претендує на 10 тарифний розряд. Чи має на це право, якщо атестується вперше? Чи має право керівник закладу наполягати на підтвердженні 9 тарифного розряду

ovcharukk2
Чи можна атестувати вчителя математики з довантаженням 0.5 ст.пед-організатора 

Працюю 5 років вчителем математики. У 2017-2018 н.р буду довантажена 0,5 ст. пед - організатора. Планую атестуватись у 2018 році як вч. математики. Чи маю право одночасно атестуватись як педагог-організатор?

Olechka Basysta
Позачергова атестація. 

Доброго часу доби! Атестувалася у березні 2016 року, маю ІІ категорію. У грудні 2016 року була учасником районного конкурсу "Учитель року" та посіла 2 місце. Чи можна атестувалася на І категорію у 2017-2018н.р. та на яких підставах? Дякую за відповідь.

Я ----
Чи можу я підтвердити категорію? 

Я працювала вихователем , в 2014 році у мене була атестація, в 2016 я перейшла на посаду вчителя початкових класів у цьому ж закладі, за фахом я вчитель початкових класів, в 2019 році у мене чергова атестація. Чи можу я підтвердити свою категорію?

Людмила Бурлачкаустименко
коли наступна атестація і проходження курсів 

я проходила курси і атестувалася в 2012/2013 н.р., а в період з 01.07.2014 по 09.01.2016 роки перебувала в декретній відпустці, поясніть коли мені потрібно проходити курси і атестуватися, з 09.01.2016 року працюю вчителем при навантаженні 4 години на тиждень

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!