Osvita.ua Запитання Середня освіта Атестація педпрацівників
Запитання
147258369
Чи потрібно написати педагогічними працівникам портфоліо та звітів про роботу для підтвердження категорій та звань? *

Чи потрібно написання педагогічними працівниками, які атестуються для підтвердження вищої категорії та звання "старший вчитель", звітів про роботу у міжатестаційний період, оформлення папок з документами про результати своєї роботи,оформлення портфоліо? Дані документи вимагають у Подільському управлінні освіти м. Києва, чи є законною ця вимога?

Топольницька Олександра Ярославівна
Де описано як вчителю атестуватись позачергово? *

У 2015-2016 н.р. я виявила бажання атестуватися позачергово, бо у 2013 році у мене була планова атестація після ВУЗу мені присвоїли ІІ категорію. Серед моїх педагогічних надбань учні переможці районних предметних олімпіад (4) за що є грамота райво, а також 2014 - 2 місце, 2015 - 3 місце в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (Грамоти) Хочу позачергово атестуватись на І категорію. Чи маю право на таке бажання? Де описано як вчителю атестуватись позачергово?

Людмила Качуровская
Як атестувати вчителя без педагогічної освіти? *

Доброго дня! В 2005 році я закінчила Харківський національний автомобілно-дорожній університет, маю повну вищу освіту та кваліфікацію магістра-дослідника за спеціальністю "Організація перевезень та управління на транспорті (автомобільному). В 2007 році мене прийняли на посаду вчителя фізики в загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де і до цього часу працюю. В 2011 році пройшла курси підвищення кваліфікації та отримала свідоцтво, що це підтверджує. В 2012 році мене проатестували. Я була "спеціалістом", а присвоїли мені "ІІ категорію" за результатами цієї атестації. Та після того як присвоїли, відразу ж (за рекомендацією відділу освіти) повернули мені "спеціаліста". Мотивуючи тим, що в мене немає педагогічної освіти. Питання такі: 1) Які я маю права? Чи можна вважати мене вчителем? На які нормативні документи мені посилатися? 2) Чи правильно мене проатестовано? Якщо ні, то що робити в такому випадку далі? 3) Чи маю я право атестуватися з присвоєнням всіх необхідних кваліфікаційних категорій і звань чи тільки "спеціаліст"? 4) На яку категорію мені писати заяву при наступній атестації? 5) Чи...

Нюта
Як атестуватися вчителю початкових класів, який викладає англійську мову в своєму класі? *

.Доброго дня. Маю педстаж 3,5 років, в цьому році отримала диплом "магістра" - (викладач педагогіки, вчитель початкових класів, вчитель англійської мови в основній школі), на нинішній роботі працюю 2 з хвостиком роки(вчителем початкових класів) чи можу я атестуватися позачергово на наступний рік на ІІ категорію? Мене керівництво запевняє, що не можу, так як стаж менше 5 років. Як повинні атестувати вчит поч класів,який веде клас і англ мову? Бажаю взяти англ у своїх дітей, хоча кажуть, що не можуть дати, так як прийдеться атестувати мене подвійно - вчит поч та вчит англ. Додайте, будь ласка, закони, на підставі яких це відбувається. Заздалегідь, дякую.

Наталья Брониковская
Какая категория присваивается учителю, если он аттестовывается впервые после окончания ВУЗа? *

стаж работы учителя 3 года. Аттестовывается впервые. Результативность на среднем и достаточном уровне. школьная комиссия присвоила "специалиста". Правильно ли мы поступили

юВчитель
Чи варто подавати апеляцію, якщо незгодна з рішенням атестаційної комісії? *

Я вчитель початкових класів. Маю повну вищу освіту. Працюю 4 роки. В 2012-2013 навчальному році атестувалася. Мені було підтверджено кваліфікацію "Спеціаліст". Чи можу я подати апеляцію та мати право на кваліфікацію "Спеціаліст 2 категорії", тому що не згідна з рішенням шкільної атестаційної комісії?

Наталія Тимофіїв
Позачергова атестація 

Які документи підтверджують, що атестуватись на звання можна і на наступний рік після попередньої атестації? Керівництво вимагає від мене юридичного роз'яснення або документального підтвердження.

Шорнікова Олена
чи має право студент магістратури працювати психологом в днз 

Особа має диплом бакалавра як вихователь та є студентом магістратури за напрямом психологія. Чи має вона право працювати психологом в дит. садку?

Андрей Сергиенко
Чи маю я право атестуватися, якщо не маю пед.освіти? 

У 2014 закінчив Харківський політех. за спеціальністю "Комп'ютерні системи та мережі". Працюю вчителем інформатики, педагогічний стаж-більше трьох років. Чи маю я право атестуватися? Адже зараз педосвіта не є обов'язковою, щоб викладати у загальноосвітніх закладах.

Марія Бузак
Чи маю я право атестуватися в поточному навчальному році, якщо на момент подачі заяви мій педагогічний стаж складає 1 рік, 11 місяців і 20 днів. 

Я приступила до роботи у навчальному закладі 1 листопада 2016 року. У цьому навчальному році я хотіла пройти атестацію, але керівництво не дозволяє зробити це у 2018—2019 навчальному році через те, що мені не вистачає 10 днів до 2 років педагогічного стажу на момент подачі заяви. Чи правомірні дії керівництва школи?

masha
чи потрібні курси? 

Підкажіть, а курси мені проходити потрібно?адже я в 2015 році закінчила університет і одразу атестувалась на другу категорію а зараз хочу на першу.ще не пройшло 5 років.

Валентина Чемерис
Чи прирівнюється звання в ПТУ ст.викладач до звання ст. учитель в школі 

Чи прирівнюється звання в ПТУ ст.викладач до звання ст. учитель в школі

Аліна Скрипчук
ЧИ Можна атестуватись після декретної відпустки? 

Чи маю я право атестуватись, якщо 12.02.2018 я пішла на лікарняне пов‘язане з вагітністю на 120 днів, коли мала виходити на роботу, пішла у відпуск, і з 14 серпня 2018 року вийшла на роботу, заяву я не писала по догляду за дитиною, хотіла атестуватись та мені сказали, що немаю права, лише через рік, тому що я народила?

Ксения Андерс
Чи можна згідно нового закону пройти курси ІППО з трьох предметів протягом одного року? 

За дипломом вчитель географії, викладаю фізику і хімію, чи може адміністрація направити на курси з трьох предметів, протягом одного року?

Татьяна Гайдамака
Чи потрібно проходити додатково курси підвищення кваліфікації, якщо є курси по НУШ та EdEra? 

У 2018-2019 н.р. проходжу атестацію і адміністрація школи подала подання про присвоєння мені звання "Старший вчитель". Чи потрібно проходити ще додатково курси підвищення кваліфікації, якщо я проходила курси по НУШ. Адміністрація говорить, що вони не дійсні.Працюю учителем початкових класів. 1 клас.

Юлия Кладикова
Вийшла з декретної відпустки і дуже хочу атестуватися. Чи можу? (пед стажу 5 років , жодного разу не атестувалася). 

Маю пед.стажу 5 років, до цього жодного разу не атестувалася, в декретній відпустці була один рік, вийшла з декрету і хочу атестуватися. Чи маю я право чи чекати рік?

Лана
Як можуть змінюватися кваліліфікаційні категорії та педагогічні звання 

ЯК можуть змінюватися кваліліфікаційні категорії та педагогічні звання присвоєні педагогічним працівникам: 1) за рішенням атестаційної комісії ІІІ рівня або 2)за рішення атестаційної комісії І, ІІ, ІІІ рівнів ?

Ната
Атестація на двох посадах 

Доброго дня! Скажіть, чи можу я проатестуватися як вчитель початкових класів на ІІ категорію та вчитель іноземної мови на ІІ категорію одночасно у 2018-2019 н.р.

Natali
Через скільки років маю атестуватися як вихователь ГПД? 

30 років працюю вчителем початкових класів і маю вищу категорію. Також четвертий рік працюю на 0,33 ставки вихователем ГПД в цьому ж класі. Чи обов'язково проходити курси та атестацію по ГПД. Дякую.

Dima
Газові балони 

хто повинен розробляти інструкцію з режиму роботи і безпечного обслуговування посудин

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!