Osvita.ua Запитання Середня освіта Атестація педпрацівників
Запитання
147258369
Чи потрібно написати педагогічними працівникам портфоліо та звітів про роботу для підтвердження категорій та звань? *

Чи потрібно написання педагогічними працівниками, які атестуються для підтвердження вищої категорії та звання "старший вчитель", звітів про роботу у міжатестаційний період, оформлення папок з документами про результати своєї роботи,оформлення портфоліо? Дані документи вимагають у Подільському управлінні освіти м. Києва, чи є законною ця вимога?

Топольницька Олександра Ярославівна
Де описано як вчителю атестуватись позачергово? *

У 2015-2016 н.р. я виявила бажання атестуватися позачергово, бо у 2013 році у мене була планова атестація після ВУЗу мені присвоїли ІІ категорію. Серед моїх педагогічних надбань учні переможці районних предметних олімпіад (4) за що є грамота райво, а також 2014 - 2 місце, 2015 - 3 місце в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (Грамоти) Хочу позачергово атестуватись на І категорію. Чи маю право на таке бажання? Де описано як вчителю атестуватись позачергово?

Людмила Качуровская
Як атестувати вчителя без педагогічної освіти? *

Доброго дня! В 2005 році я закінчила Харківський національний автомобілно-дорожній університет, маю повну вищу освіту та кваліфікацію магістра-дослідника за спеціальністю "Організація перевезень та управління на транспорті (автомобільному). В 2007 році мене прийняли на посаду вчителя фізики в загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де і до цього часу працюю. В 2011 році пройшла курси підвищення кваліфікації та отримала свідоцтво, що це підтверджує. В 2012 році мене проатестували. Я була "спеціалістом", а присвоїли мені "ІІ категорію" за результатами цієї атестації. Та після того як присвоїли, відразу ж (за рекомендацією відділу освіти) повернули мені "спеціаліста". Мотивуючи тим, що в мене немає педагогічної освіти. Питання такі: 1) Які я маю права? Чи можна вважати мене вчителем? На які нормативні документи мені посилатися? 2) Чи правильно мене проатестовано? Якщо ні, то що робити в такому випадку далі? 3) Чи маю я право атестуватися з присвоєнням всіх необхідних кваліфікаційних категорій і звань чи тільки "спеціаліст"? 4) На яку категорію мені писати заяву при наступній атестації? 5) Чи...

Нюта
Як атестуватися вчителю початкових класів, який викладає англійську мову в своєму класі? *

.Доброго дня. Маю педстаж 3,5 років, в цьому році отримала диплом "магістра" - (викладач педагогіки, вчитель початкових класів, вчитель англійської мови в основній школі), на нинішній роботі працюю 2 з хвостиком роки(вчителем початкових класів) чи можу я атестуватися позачергово на наступний рік на ІІ категорію? Мене керівництво запевняє, що не можу, так як стаж менше 5 років. Як повинні атестувати вчит поч класів,який веде клас і англ мову? Бажаю взяти англ у своїх дітей, хоча кажуть, що не можуть дати, так як прийдеться атестувати мене подвійно - вчит поч та вчит англ. Додайте, будь ласка, закони, на підставі яких це відбувається. Заздалегідь, дякую.

Наталья Брониковская
Какая категория присваивается учителю, если он аттестовывается впервые после окончания ВУЗа? *

стаж работы учителя 3 года. Аттестовывается впервые. Результативность на среднем и достаточном уровне. школьная комиссия присвоила "специалиста". Правильно ли мы поступили

юВчитель
Чи варто подавати апеляцію, якщо незгодна з рішенням атестаційної комісії? *

Я вчитель початкових класів. Маю повну вищу освіту. Працюю 4 роки. В 2012-2013 навчальному році атестувалася. Мені було підтверджено кваліфікацію "Спеціаліст". Чи можу я подати апеляцію та мати право на кваліфікацію "Спеціаліст 2 категорії", тому що не згідна з рішенням шкільної атестаційної комісії?

Віра Іванців
Чи зберігається категорія? 

Доброго дня.Я працювала вихователем групи продовженого дня 16 років.У 2015 році мені присвоїли I кваліфікаційну категорію.З 2016 року працюю вчителем математики ( за спеціальністю).У 2017 році пройшла курси підвищення кваліфікації.Скажіть,буль ласка,на яку кваліфікаційну категорію я можу претендувати у цьому році. Дякую!

ruslana
за яким типовим положенням проходить атестація 2018? 

який правильний бланк листа атестації для школи: ІІ розділи чи ІІІ?

Olga Maksimova
Як атестувати вчителя початкових класів з 20-річним стажем роботи, якщо вона в 2016-2017 н р закінчила ВНЗ за спеціальністю початкова освіта 

Чи можна атестувати у2017-2018 н р вчителя початкових класів , яка має кваліфікаційну категорію "спеціаліст" та педагогічне звання старший учитель, має 20 років педагогічної роботи, на кваліфікаційну категорію "спеціаліст першої категорії", якщо вона в 2016-2017 н р закінчила ВНЗ за спеціальністю початкова освіта

Тетяна
Як атестувати сумісника якщо його приймають і звільняють щороку? 

Викладач з повною вищою педагогічною освітою за спеціальністю "Біологія", кваліфікація - вчитель біології працює на посаді лаборанта у санстанції - це основна робота. За сумісництвом на 0,5 ставки у ПТНЗ викладає біологію. Щороку директор ПТНЗ приймає на роботу працівника за сумісництвом викладачем біології і складає контракт на 10 місяців, після чого звільняє, а з нового навчального року знову приймає за сумісництвом. Так триває уже 3 роки. Підходить термін курсової підготовки та атестації і виникає питання чи маємо право атестувати викладача біології на ІІ кваліфікаційну категорію? Дякую!

Khrystyna Kovalyk
коли педагог може атестуватися після виходу з дектрету? 

пропустила дату чергової атестації у зв*язку з перебуванням в декретній відпустці. коли після виходу з декрету я матиму право на атестацію7 чи можлива позачергова атестація? який порядок її проведення?

Світлана
Чи можу я атестуватися на вищу категорію? 

Я працюю вчителем початкових класів , закінчила педучилище за спеціальністю "початкове навчання" та університет за спеціальністю "українська мова та література". Маю стаж 30 років та вищу кваліфікаційну категорію з обох спеціальностей. Чи можу я атестуватись на підтвердження вищої категорії з обох спеціальностей, якщо зараз українську мову не викладаю?

Байчик
Як атестувати вихователя ДНЗ з дипломом бакалавра? 

Скажіть будь ласка, за новим Законом про вищу освіту , бакалавр - це ступінь вищої освіти. Чи можна в такому випадку атестувати вихователя ДНЗ з дипломом бакалавра на другу, потім першу і вищу кваліфікаційні категорії?

Таміла
Атестація без додержання послідовності відповідно до п.4.9(перехід із ВНЗ) і перелік науково-педагогічних спеціальностей 

Добрий день! Я перейшла в ліцей із вищого навчального закладу. Рік працювала вчителем української мови та латератури за категорією "спеціаліст".Хочу атестуватися, оминувши ІІкатегорію, одразу на першу на підставі п.4.9. Працювала у ВНЗ 14 років на посаді методиста І категорії, за сумісництвом викладала українську мову та літературу у Центрі довузівської підготовки цього ж університету. Запис у трудовій книжці тільки про роботу методистом, щодо викладача Центру є довідка з архіву ВНЗ, завірена ректором. У праві атестуватися на 1 категорію мені відмовляють на тій підставі, що посада методиста не є науково-педагогічною (перелік науково-педагогічних посад). Допоможіть розібратися, на чиєму боці правда?

Светлана
Как правильно провести аттестацию 

Подскажите, пожалуйста, по такой ситуации: преподаватель подал заявление на внеочередную аттестацию и присвоение высшей категории. По результатам изучения деятельности педагога в аттестационной характеристике в конце указано, что преподаватель соответствует должности и первой категории. Но при этом директор-председатель аттестац.комиссии считает,что голосовать комиссия должна согласно заявления педработника, о присвоении высшей категории. Правильно ли это?

Ірина Сафяник
Атестація бакалавра 

При атестації вчителя бакалавра він отримує категорію чи ні?

Ірина Сафяник
Атестація бакалавра 

При атестації вчителя бакалавра він отримує категорію чи ні?

Natalie Kundilovski
укладання контрактів зпедпрацівниками 

Доброго дня! Чи вважається контракт безстроковим, якщо після дати його закінчення працівник продовжує трудові відносини.

Ірина Сафяник
Коли мені проходити атестацію 

Педагогічний університет закінчила в 2014 році і повинна атестуватися в 2019 році. Цого року восени адміністрація школи планувала мене відправити на курси щоб навесні 2019 проатестувати, бо саме навесні засідає атестаційна комісія. Але методист відділу освіти не захотіла вносити мене у списки на проходження курсів. Сказала що внесе на 2019 рік. Але тоді ж я проатестуюсь тільки навесні 2020 року! Хіба це правильно і чи правомірно вчиняє методист? Що мені робити?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!