Osvita.ua Ваші запитання Середня освіта Атестація педпрацівників
Запитання
147258369
Чи потрібно написати педагогічними працівникам портфоліо та звітів про роботу для підтвердження категорій та звань? *

Чи потрібно написання педагогічними працівниками, які атестуються для підтвердження вищої категорії та звання "старший вчитель", звітів про роботу у міжатестаційний період, оформлення папок з документами про результати своєї роботи,оформлення портфоліо? Дані документи вимагають у Подільському управлінні освіти м. Києва, чи є законною ця вимога?

Топольницька Олександра Ярославівна
Де описано як вчителю атестуватись позачергово? *

У 2015-2016 н.р. я виявила бажання атестуватися позачергово, бо у 2013 році у мене була планова атестація після ВУЗу мені присвоїли ІІ категорію. Серед моїх педагогічних надбань учні переможці районних предметних олімпіад (4) за що є грамота райво, а також 2014 - 2 місце, 2015 - 3 місце в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (Грамоти) Хочу позачергово атестуватись на І категорію. Чи маю право на таке бажання? Де описано як вчителю атестуватись позачергово?

Людмила Качуровская
Як атестувати вчителя без педагогічної освіти? *

Доброго дня! В 2005 році я закінчила Харківський національний автомобілно-дорожній університет, маю повну вищу освіту та кваліфікацію магістра-дослідника за спеціальністю "Організація перевезень та управління на транспорті (автомобільному). В 2007 році мене прийняли на посаду вчителя фізики в загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де і до цього часу працюю. В 2011 році пройшла курси підвищення кваліфікації та отримала свідоцтво, що це підтверджує. В 2012 році мене проатестували. Я була "спеціалістом", а присвоїли мені "ІІ категорію" за результатами цієї атестації. Та після того як присвоїли, відразу ж (за рекомендацією відділу освіти) повернули мені "спеціаліста". Мотивуючи тим, що в мене немає педагогічної освіти. Питання такі: 1) Які я маю права? Чи можна вважати мене вчителем? На які нормативні документи мені посилатися? 2) Чи правильно мене проатестовано? Якщо ні, то що робити в такому випадку далі? 3) Чи маю я право атестуватися з присвоєнням всіх необхідних кваліфікаційних категорій і звань чи тільки "спеціаліст"? 4) На яку категорію мені писати заяву при наступній атестації? 5) Чи...

Нюта
Як атестуватися вчителю початкових класів, який викладає англійську мову в своєму класі? *

.Доброго дня. Маю педстаж 3,5 років, в цьому році отримала диплом "магістра" - (викладач педагогіки, вчитель початкових класів, вчитель англійської мови в основній школі), на нинішній роботі працюю 2 з хвостиком роки(вчителем початкових класів) чи можу я атестуватися позачергово на наступний рік на ІІ категорію? Мене керівництво запевняє, що не можу, так як стаж менше 5 років. Як повинні атестувати вчит поч класів,який веде клас і англ мову? Бажаю взяти англ у своїх дітей, хоча кажуть, що не можуть дати, так як прийдеться атестувати мене подвійно - вчит поч та вчит англ. Додайте, будь ласка, закони, на підставі яких це відбувається. Заздалегідь, дякую.

Наталья Брониковская
Какая категория присваивается учителю, если он аттестовывается впервые после окончания ВУЗа? *

стаж работы учителя 3 года. Аттестовывается впервые. Результативность на среднем и достаточном уровне. школьная комиссия присвоила "специалиста". Правильно ли мы поступили

юВчитель
Чи варто подавати апеляцію, якщо незгодна з рішенням атестаційної комісії? *

Я вчитель початкових класів. Маю повну вищу освіту. Працюю 4 роки. В 2012-2013 навчальному році атестувалася. Мені було підтверджено кваліфікацію "Спеціаліст". Чи можу я подати апеляцію та мати право на кваліфікацію "Спеціаліст 2 категорії", тому що не згідна з рішенням шкільної атестаційної комісії?

Yurij
Атестація по заяві працівника 

Чи має право атестаційна комісія 1 рівня при добровільній позачерговій атестації, по заяві педагогічного працівника, прийняти рішення про відповідність посаді, за умови виконання заходів, спрямованих на усунення виявлених недоліків. (п.6.2 Положення) Вважаю, що при позачерговій добровільній атестації по заяві працівника, атестаційна комісія може прийняти обмежене коло рішень, а саме – присвоїти або не присвоювати кваліфікаційну категорію, а не визначати відповідність педагогічного працівника посаді, а тим більш не встановлюючи строків для певних дій.

Надія
до запитання від 28.02.2017 о 17.20 

Тоді який сенс приймати участь у цих конкурсах, на першу категорію можна було атестуватись і без них, тим паче це не було моїм бажанням. Роз’ясніть щодо звання - в цьому році при присвоєнні першої категорії я його можу отримати, чи ні? В школі кажуть , що звання тільки при підтвердженні категорії присвоюється, а не при присвоєнні. І чому я могла б атестуватись в минулому році, якщо в школі стверджуують, що два роки ми маємо бути в категорії, а позачергова можлива лише на третій рік. Ще у мене є діти які посіли ризові місця у Всеукраїнських конкурсах "Соняшник", "Патріот", "Олімпус". Чи це якось враховується? Дайте, будь ласка, відповідь.

Наталья Ветрова
Бакалавр, магістр - атестація 

Доброго дня. У 2002 році закінчила педуніверситет, отримала диплом бакалавра. За спеціальністю майже не працювала. У 2015/16 навчальному році з першого вересня вийшла на работу у школу. На той час педагогічний стаж складав 4 роки та декілька місяців. Цього року планую вступ до педуніверситету на магістра. У мене таке питання. Як я розумію, курси підвищення кваліфікації проходять раз на п'ять років. Стаж п'ять років у мене вже є. Як мені краще зробити - закінчити магістратуру і вже потім проходити курси, чи вже наступного навчального року їх пройти. А після закінчення магістрату можна ще буде пройти якісь курси підвищення чи чекати п'ять років.? І ще таке питання - як дізнатися чи розрахувати, який у мене тарифний розряд. У керівників неможливо нічого дізнатися - ані про курси, ані про тарифікацію. І якби добрі люди не підказали, що треба подати заявку на підвищення, вже можна було це зробити цього навчального року, так би сама і не наважилась, тому що не знаю, правильно роблю чи ні. І якщо я буду проходити курси цього року, то яка класифікація у мене буде - спеціалість чи ні? І якщо я курси підвищення пройду після...

Olena
Работаю на основном месте учителем музыкального искусства в общеобразовательной школе. Образование - диплом педучилища по сп... 

Работаю на основном месте учителем музыкального искусства в общеобразовательной школе. Образование - диплом педучилища по специальности "музыкальное воспитание" и диплом пединститута по специальности "музыка". Курсы для учителей муз.искусства общеобразовательных школ прошла в прошлом году, категория - высшая. По совместительству работаю музруководителем в детском саду, там говорят, что должна быть отдельная аттестация - это законно? По какой категории должно проводится начисление зарплаты в детском саду, если на основном месте высшая? Курсы музруководителей для детских садов тоже на всякий случай прошла.

НАТАЛКА РойШАМРІЦЬКА
Бакалавр для вчителя - вища освіта? 

Я в червні 2017 року отримаю диплом бакалавра. Здобувати диплом магістра дуже дорого. Чи маю я право проходити атестацію педпрацівника з дипломом бакалавра?

Игорь и Маринка Швага
Атестацiя педпрацiвникiв 

Скажiть будласка чи можу я не проходит курси зараз якщо я аттестувалася в 2015 роцi а наступна аттестацiя буде в 2020 роцi.

Игорь и Маринка Швага
Аттестація педпрацівників 

У мене склалася така ситуація. Я працюю у школі вже 15-й рік. Освіта у мене неповна вища. Маю 4 роки університета. В дипломі написано що я вчитель англ.мови та світової літ.. В школі викладаю англ.мову. У мене 9 тарифний розряд. Перший раз атестувалася на 9, а через 5 років на підтвердження розряду через те, що в мене немає вищої освіти. Вчитися рік у мене не має можливості, так як я мати 5 дітей. 2 студентів. Та ще троє до 6 років. Мене хочуть зараз направити на курси. Я хочу відмовитись, тому що після атестації мені всеодно не присвоять іншу кваліфікацію, а підтвердять 9 розряд. Скажіть будь ласка, як така ситуація прописана в законодавсті. Що мені робити? Дякую.

Абітурієнт.
Атестація керівника 

Чи атестується керівник, якщо на даний час він навчається у ВНЗ?

mila
на яку категорію можу атестуватися 

За дипломом я вчитель початкових класів. На посаді педагога-організатора працюю 23 роки. Маю 2 категорію. Цього року атестуюся на 1 категорію. Крім того, я ще атестуюся, як вчитель початкових класів(раніше не атестувалася).Маю додаткові години. Скажіть, будь ласка, на яку категорію я можу атестуватися як вчитель початкових класів на 2 чи 1?

Ольга
Атестація педпрацівників позашкільних навчальних закладів 

Просимо надати роз'яснення: комісією якого рівня І чи ІІ здійснюється атестація педпрацівників позашкільних навчальних закладів на присвоєння чи підтвердження 10 тарифного розряду. Дякуємо

Руслана Федченко
Атестація викладача спецдисциплін, який працює методистом навчального закладу 

З 2014 року працюю методистом. З 2015 року маю педнавантаження. Чи маю я право, як викладач атестуватись у 2017 році. Загальний педагогічний стаж, враховуючи 1 рік на посаді методиста, складає 3 роки.

Татьяна Король
порядок проведення 

Який порядок проходження атестації шкіл в системі охорони здоровя? У пункті 2.11 положення про атестацію написано, що такі заклади повинні атестуватись комісіями 2 рівня , тобто . створених при відділах народної освіти??? я правильно зрозуміла?Але ж в ніякому разі при відділах охорони здоровя? Дайте , будь ласка відповідь, а пораду до кого можна звернутися з вирішенням цього питання

Лилия Лисицкая
Присвоение категории 

Здравствуйте!. Если у меня диплом бакалавра как учителя истории и географии, а магистра только истории, принята на работу учителем географии как меня должны аттестовать? На какую категорию?(аттестуюсь первый раз)

kkk
Чи потрібно на атестаційну комісію надавати висновок психолога для всіх атестуючих 

Проходжу атестацію позачергову у 2017 р. В навчальному закладі виданий наказ керівника про проходженння тестування всіх атестуючих працівників у практичного психолога.Чи правомірний цей наказ керівника?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!