Osvita.ua Запитання Середня освіта Атестація педпрацівників
Запитання
147258369
Чи потрібно написати педагогічними працівникам портфоліо та звітів про роботу для підтвердження категорій та звань? *

Чи потрібно написання педагогічними працівниками, які атестуються для підтвердження вищої категорії та звання "старший вчитель", звітів про роботу у міжатестаційний період, оформлення папок з документами про результати своєї роботи,оформлення портфоліо? Дані документи вимагають у Подільському управлінні освіти м. Києва, чи є законною ця вимога?

Топольницька Олександра Ярославівна
Де описано як вчителю атестуватись позачергово? *

У 2015-2016 н.р. я виявила бажання атестуватися позачергово, бо у 2013 році у мене була планова атестація після ВУЗу мені присвоїли ІІ категорію. Серед моїх педагогічних надбань учні переможці районних предметних олімпіад (4) за що є грамота райво, а також 2014 - 2 місце, 2015 - 3 місце в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (Грамоти) Хочу позачергово атестуватись на І категорію. Чи маю право на таке бажання? Де описано як вчителю атестуватись позачергово?

Людмила Качуровская
Як атестувати вчителя без педагогічної освіти? *

Доброго дня! В 2005 році я закінчила Харківський національний автомобілно-дорожній університет, маю повну вищу освіту та кваліфікацію магістра-дослідника за спеціальністю "Організація перевезень та управління на транспорті (автомобільному). В 2007 році мене прийняли на посаду вчителя фізики в загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів, де і до цього часу працюю. В 2011 році пройшла курси підвищення кваліфікації та отримала свідоцтво, що це підтверджує. В 2012 році мене проатестували. Я була "спеціалістом", а присвоїли мені "ІІ категорію" за результатами цієї атестації. Та після того як присвоїли, відразу ж (за рекомендацією відділу освіти) повернули мені "спеціаліста". Мотивуючи тим, що в мене немає педагогічної освіти. Питання такі: 1) Які я маю права? Чи можна вважати мене вчителем? На які нормативні документи мені посилатися? 2) Чи правильно мене проатестовано? Якщо ні, то що робити в такому випадку далі? 3) Чи маю я право атестуватися з присвоєнням всіх необхідних кваліфікаційних категорій і звань чи тільки "спеціаліст"? 4) На яку категорію мені писати заяву при наступній атестації? 5) Чи...

Нюта
Як атестуватися вчителю початкових класів, який викладає англійську мову в своєму класі? *

.Доброго дня. Маю педстаж 3,5 років, в цьому році отримала диплом "магістра" - (викладач педагогіки, вчитель початкових класів, вчитель англійської мови в основній школі), на нинішній роботі працюю 2 з хвостиком роки(вчителем початкових класів) чи можу я атестуватися позачергово на наступний рік на ІІ категорію? Мене керівництво запевняє, що не можу, так як стаж менше 5 років. Як повинні атестувати вчит поч класів,який веде клас і англ мову? Бажаю взяти англ у своїх дітей, хоча кажуть, що не можуть дати, так як прийдеться атестувати мене подвійно - вчит поч та вчит англ. Додайте, будь ласка, закони, на підставі яких це відбувається. Заздалегідь, дякую.

Наталья Брониковская
Какая категория присваивается учителю, если он аттестовывается впервые после окончания ВУЗа? *

стаж работы учителя 3 года. Аттестовывается впервые. Результативность на среднем и достаточном уровне. школьная комиссия присвоила "специалиста". Правильно ли мы поступили

юВчитель
Чи варто подавати апеляцію, якщо незгодна з рішенням атестаційної комісії? *

Я вчитель початкових класів. Маю повну вищу освіту. Працюю 4 роки. В 2012-2013 навчальному році атестувалася. Мені було підтверджено кваліфікацію "Спеціаліст". Чи можу я подати апеляцію та мати право на кваліфікацію "Спеціаліст 2 категорії", тому що не згідна з рішенням шкільної атестаційної комісії?

ksenia
перескочити 2 категорію 

Доброго вечора! В цьому році мене відправляють на курси підвищення кваліфікації так, як вже пройшло 5 років. Зараз в мене звання спеціаліста, - чи маю я право отримати зразу вчителя 1 категорії (маю 5 років стажу)?

vhutel
досвід роботи відсутній (минуло 5 років по закінченню університету) 

У 2012 році закінчила педагогічний університет (повна вища), по спеціальності не працювала. На що я можу розраховувати, якщо звернуся зараз на роботу в школу? Чи потрібно цього року проходити атестацію?

Юлія Бакайчук
Вчитель з дипломом бакалавра 

Я в 2018 році закінчую навчання (вч.географії). Чи можу я з дипломом бакалавра йти працювати до школи? Чи все ж таки треба магістратури?

Наталия Ростоцкая
Чи можуть мені встановити 9 розряд без атестації? 

Я працюю бібліотекарем в школі 9 років, без вищої освіти. Оплата праці по 8 розряду. В цьому році отримала диплом про вищу педагогічну освіту "спеціаліст". Чи можуть мені тепер з вересня поставити 9 розряд до атестації в березні, так як в березні я планую атестуватися на 2 категорію. Дякую

Мирослава Серветник
Чи можна атестуватися вчителем інформатика? 

Доброго дня! Скажіть будь ласка чи можу я атестуватися вчителем інформатики, якщо освіта в мене вчителя початкових класів, інформатику викладаю у початкових класах, маю курси вчителя початкових класів, включаючи інформатику

Vika Mula
Чи можна атестуватись на другу категорію вихователя з стажем 2 роки? 

Я працюю в ДНЗ 2 роки вихователем (з 2015р), цього року закінчила університет і отримала освіту "бакалавр дошкільної освіти". Чи маю я право атестуватись в 2018 році на другу категорію ?

Qwertyu
В цьому році отримала категорію, але платити надбавку будуть тільки після проходження курсів. Поки платять по 2 розряду тільки... 

В цьому році отримала категорію, але платити надбавку будуть тільки після проходження курсів. Поки платять по 2 розряду тільки за зарубіжну літ. хоча за спеціальністю викладаю ще й укр,мову. Чи може закінчення університету вважатись підвищенням кваліфікації, оскільки 5 років ще не пройшло?

alla
Чи зберігається категорія, якщо я не працювала 18 років ? 

В 1987 році закінчила Дніпропетровське педагогічне училище по спеціальності викладання в початкових класах. В 1994 році закінчила Дніпропетровський державний університет за спеціальністю географія. З 1994 року працювала в дитячому садку вихователем . В 1999 році переведена вихователем 2 категорії. В 2000 році звільнилась. Працювала в інших закладах. Перерва 18 років. Маю 14 років педстажу. Зараз подала заяву на роботу вихователя. Чи можуть мені знизити категорію до спеціаліста, чи я маю право на спеціаліста 2 категорії? Я втратила атестаційний лист маю тільки запис у трудовій книзі. Коли я повинна проходити атестацію і на яку категорію?

Roman
Про перевагу диплома магістра для роботи у школі. 

Напишіть будь ласка, що дає диплом магістра працюючи у школі? Він щось відіграє при атестації?

Qwertyu
Категорія поширилася тільки на зарубіжну літ., але за спеціальністю я викладаю ще й укр. мову 

Після закінчення університету отримала диплом за кваліфікацією ""вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури", через два роки роботи атестувалась, але доплату за отриману категорію виплачують лише з зарубіжної. Аргументують це тим, що прийняли мене на роботу, як вчителя зарубіжної. В трудовій запис "вчитель російської мови та зарубіжної літератури". Чи можу я отримувати зарплату як вчитель другої категорії з усього пед навантаження без проходження курсів, оскільки після закінчення університету не пройшло 5 років?

Игорь и Маринка Швага
Вища освіта 

Я закінчила у2008 році університет. Диплом бакалавра. Вчитель англ.мови та світовов літератури. Працюю в школі. Мене не атестують тому що я не маю вищоі освіти. В інтернеті читала що прийняли закон яким диплом бакалавра прирівняли до вищоі освіти. Хотіла запитати чи це так і чи мені не потрібно йти вчитися далі і чи можу я йти атестуватися цього року на другу категорію. Дякую.

Bezmenova Natalya
Чи зможу я атестуватися з інформатики? 

Я - вчитель української мови та літератури І категорії (вища освіта). В цьому році закінчила бакалавріат за спеціальністю "Інформатика". 1. Чи обов'язково вступати до магістратури, щоб атестуватися з інформатики? 2. Чи можливо атестуватися з інформатики, закінчивши магістратуру з математики?

Оксана
з дипломом бакалавра 2017р. чи можу я підвищувати свій розряд? 

здобула кваліфікацію:ступінь вищої освіти бакалавр у 2017р.

катерина
підвищення кваліфікації докторанта 

Зараз навчаюсь в докторантурі, за сумісництвом працюю на посаді доцента. Керівництво зобов'язує пройти підвищення кваліфікації. Чи потрібно це робити, якщо навчання в докторантурі і є основною формою підвищення кваліфікації (Закон України про вищу освіту)

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!