Запитання та відповіді на нього

Одне приміщення на двох вчителів. ГПД та клас

MariaIvanivna
Добрий день. Ситуація - один кабінет, яким користується два вчителі. Класний керівник 2 класу з класом, та після уроків, вихователь з ГПД. Кому по праву належить більше кабінет? Чи може вихователь ГПД розміщувати в класі біля рукомийника 30 рушничків для дітей? По суті, в першу чергу це приміщення для класу, а не ігрова кімната? Як пояснити це вихователю? Класному керівнику навіть немає місця в кабінеті для розміщення на стінах наочного матеріалу та таблиць, на стінах малюнки дітей з ГПД, ігри, плакати, поробки 20 річної давності. Вихователь наголошує на тому, що це приміщення для ГПД... чи є якийсь нормативний документ в якому чітко вказано, як ділити кабінет в таких ситуаціях?

Nadezhda Z
30 рушників??? Усі давно користуються паперовими рушниками (2 рушника в семестр на 1 учня)

MariaIvanivna
Розумієте біль всієї ситуації?.. молода вчителька пояснює, що це не гігієнічно. Було б добре підкріпити це все нормативним документом

MariaIvanivna
Розумієте біль всієї ситуації?.. молода вчителька пояснює, що це не гігієнічно. Було б добре підкріпити це все нормативним документом

Володимир Мініч
Поки ви не домовитеся між собою, доти будете, вибачте, гризтися, і ніякі нормативні документи Вам не допоможуть. Взагалі, кабінет оплачуваний?

MariaIvanivna
Це й так зрозуміло. Колега не хоче йти на контакт, навіть не приймала участь в ремонті класу. Якби був нормативний документ, якого потрібно чітко дотримуватись, то ніхто й не гризся б. Кабінет оплачуваний.

Володимир Мініч
Якщо Ви завідувач кабінету, то Ви і тільки Ви відповідаєте за його наповнення, розміщення різних матеріалів в класі і т.д. Ось Вам документ
7.2. Завідувач кабінету несе відповідальність за
упорядкування, зберігання й використання навчально-наочних
посібників, обладнання та інших матеріальних цінностей.

VERA
Шановна MariaIvanivna, Я ВАМ РАДЖУ НАВЧИТИ ВАШУ МОЛОДУ ВЧИТЕЛЬКУ ПОВАЖАТИ ПРАЦІВНИКІВ ШКОЛИ, ЯКІ ПРОПРАЦЮВАЛИ В ШКОЛІ БАГАТО РОКІВ, І ЯКІ РОБИЛИ РЕМОНТ КЛАСУ ДО ПРИХОДУ ЦІЄЇ ВЧИТЕЛЬКИ, ЯКА ВІРОЛОМНО ПОСТАВИЛА СОБІ ЗА МЕТУ ЛЮБИМ СПОСОБОМ ВИЖИТИ ГПД, ЯКА БУЛА В ЦЕМУ КЛАСІ 15 РОКІВ, І ВЗАГАЛІ, ВСЕ ПРО ЩО ВИ НАПИСАЛИ НЕ ЗОВСІМ ВІДПОВІДАЄ ДІЙСНОСТІ.

VERA
Шановна MariaIvanivna, а ще я вам раджу прочитати нормативні документи для групи продовженого дня і зрозуміти, що група продовженого дня в якій знаходяться такі самі діти, при чому кількість дітей значно більша і вихователь знаходиться на роботі 30 год., а вчитель початкових класів від 18 до 22 год. на тиждень, тому діти потребують догляду і уваги, це по-перше. А по-друге, ваше питання так само як і інформація застаріла, тому що в цьому році ви, так як і в тому, не радились з вихователем і зробили все що хотіли, навіть вішалку не дозволяєте поставити, тим більше рушників. А роздягатись 6-річним дітям пропонуєте на першому поверсі і підійматись на третій поверх, а їхнім, тепер уже 3 класникам, в класі. І наочності в тому році ви дозволили тримати тільки за дошкою, а в цьому році взагалі не даєте місця ні для дитячих малюнків, ні для наочності. Не буду писати вам про ваш ремонт, особливо про ремонт крана на умивальнику, хай вам скаже ваша вчителька, яка не хоче хороших стосунків, а має одну мету - залишатись одна в класі. Це все описує вам мама, яка знає досконало всю ситуацію. Бажаю вам бути більш обєктивною і правдивою, бо всяка неправда, то гріх, " що посієте, то і пожнете". Прийде час.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись: