Osvita.ua Запитання Середня освіта Чи можна проатестувати вчителя зразу на І категорію якщо унього 5років педагогічного стажу , 2 рази проходив курси підвищення кваліфікації, та має характеристику яка відповідає на І категорію. Але ці 5 років стажу переривались.
Запитання та відповіді на нього

Чи можна проатестувати вчителя зразу на І категорію якщо унього 5років педагогічного стажу , 2 рази проходив курси підвищення кваліфікації, та має характеристику яка відповідає на І категорію. Але ці 5 років стажу переривались.

оксана
Чи можна проатестувати вчителя зразу на І категорію якщо у нього 5років педагогічного стажу , 2 рази проходив курси підвищення кваліфікації, та має характеристику яка відповідає І кваліфікаційній категорії категорію. Але ці 5 років стажу переривались.

Володимир Мініч
Те, скільки разів проходив курси, не має значення, головне, щоб вони були чинними. Атестація здійснюється послідовно. Якщо Ви проатестуєте працівника зі спеціаліста відразу на І категорію - це буде порушення, йому не оплачуватимуть по І категорії, якщо навіть це станеться, то потім вирахують. Хіба що працівник підготував переможців заключного етапу олімпіад (на рівні країни), або сам став переможцем фахового конкурсу республіканського рівня, який проводиться МОН, тоді людина має право атестуватись без дотримання послідовності. Перерва у роботі теж не завада в атестації.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!