Osvita.ua Запитання Середня освіта Отримання свідоцтва звідзнакою
Запитання та відповіді на нього

Отримання свідоцтва звідзнакою

user1
Доброго дня! Чи може дитина претендувати на свідоцтво з відзнакою, якщо за І семестр 9 класу з декількох предметів отримала 9. Чи враховуються семестрові, чи тільки річні та дпа? Надайте будь ласка роз'яснення, і як грамотно переконати районне керівництво!!!

Володимир Мініч
Якщо річні і ДПА будуть 10, 11, 12, то може(про семестровы тут мова не йде ы в роз"ясненні про це чітко сказано). Документів є 2. "Про затвердження Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу", та " Роз'яснення МОН щодо видачі свідоцтва з відзнакою випускникам 9 класу"

Володимир Мініч
А ось "Про затв. порядку..."

user1
Добрий день. Керівництво посилається на наказ МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ Н А К А З 18.02.2008 N 94. Витяг (1.3. Особам, які закінчили дев'ятий клас основної школи з навчальними досягненнями високого рівня (10, 11, 12 балів) за
семестри, рік та атестацію, видається свідоцтво про базову
загальну середню освіту з відзнакою.) А якщо посилатися на МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ ЛИСТ 18 січня 2016 року № 1/9-27, то про семестри в ньому нічого не сказано... Мотивують тим, що "наказ" має більшу силу за "лист"???Поясніть, будь ласка.

Володимир Мініч
Наказ, на який вони посилаються втратив чинність ще 03.03.2015. Смішно і сумно, що чиновники цього не розуміють і не бачать, хоча саме вони повинні слідкувати за змінами в законодавстві. Тут Вам офіційна дата втрати чинності. А втратив чинність наказ від 2008 року через прийняття нового наказу http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z0924-15 , який ще потім МОН роз'яснило Лист МОН України № 1/9-27 від 18.01.2016 "Щодо надання роз'яснення" та через зміни в Положенні про ДПА. Роздруковуєте ці три документи і доводите свою 100% правоту. Все стало на свої місця?

Володимир Мініч
Щось не так?

Володимир Мініч
Просто цікаво. Той, хто ставить мінуси, нехай викладе свою аргументовану позицію.

user1
Вибачте будь ласка, не навмисно... Щиро дякую!!! Ми також знайшли і новий наказ, і пояснення, але в районі людина яка за це відповідає з понеділка буде телефонувати в область. Дуже цікаво, яку відповідь отримаємо...

Володимир Мініч
Та хоч в МОН! Ви просто роздрукуйте, щоб під рукою все було.

user1
ненавмисно!!!

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!