Osvita.ua Запитання Середня освіта Чи правомірна вимога вчителів м.Миколаєва обов'язково обгортати всі зошити вирваним з цього ж зошита аркушем?
Запитання та відповіді на нього

Чи правомірна вимога вчителів м.Миколаєва обов'язково обгортати всі зошити вирваним з цього ж зошита аркушем?

Ирина Удовиченко
Добрий день? Уже років 5 в місті Миколаєві поширена практика обгортання зошитів вирваним із середини аркушем. Це є обов'язковим для всіх дітей починаючи з першого класу у багатьох (можливо навіть у всіх) школах міста. Можливо це і ставить дітей у рівні умови ( у радянському розумінні), але як же індивідуальність дітей, потяг до красивого та просто естетична складова? Крім того зошити зовсім не відрізняються один від одного - це, як мінімум, просто не зручно. Підкажіть , будь-ласка як відійти від цієї практики . Чи можливо це вимога міністерства освіти або лобіювання інтересів якогось конкретного виробника зошитів? Бо інших логічних пояснень даній ситуації, на мій погляд, не має. Батьки ж не вимагають обгортати класний журнал або підручники вирваними з них аркуша ми? Дякую!

Володимир Мініч
Такої вимоги нема в жодному нормативному документі. Ви просто можете її ігнорувати, або звернутися із запитом до МОН. Коли у Вас на руках буде офіційна відповідь, Ви зможете "поставити на місце" тих, хто це вимагає.

Вилен
Часто така вимога обумовлена тим, як підписуються зошитити. Як правило, на обкладинці не вистачає рядків, і тому вчителі рекомендують підписи зошитів робити на аркушах, вирваних з середини зошитів.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!