Запитання та відповіді на нього

Какие правила зачисления в 10 класс?

Валентина
Родители учеников 9кл в специализированной школе до 20 мая написали заявления о зачислении в 10кл. В середине июня их заставляют забирать документы и в августе писать заявления о поступлении. Объясните правила зачисления в 10 класс учеников с 1 по 9 кл учившихся в этой же школе. Спасибо

Школа Спеціалізована
У 9 класі Ви закінчуєте школу ІІ ступеня, тому складаєте ДПА і випускаєтесь зі школи згідно наказу. До десятого класу Вас приймають відповідно затверджених Правил прийому учнів до школи (які діють у Вашому закладі), у спеціалізованих школах можливий конкурсний набір.

Nikolas
питання -а якщо учню після здачі ДПА та потім екзамену вступного в 10 клас ліцею сказали що він не зарахований- що робити?(свідоцво про закінченні вже видане) учень не збирався йти в СПТУ та ін?

Olga Opanasenko
берете своє свідоцтво про закінчення 9 класу і пишете заяву на імя директора обраної вами школи про зарахування до 10 класу.

Самара
Випускники основної школи отримують свідоцтво про базову загальну середню освіту (випускники з навчальними досягненнями високого рівня (10, 11, 12 балів) – свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою) та можуть:

1) бути переведені до наступного класу загальноосвітнього навчального закладу;

2) взяти участь у конкурсному відборі до старшої школи загальноосвітнього навчального закладу (за умови його проведення) або продовжити здобувати повну загальну середню освіту в інших закладах системи загальної середньої освіти згідно з власним рішенням (у разі досягнення повноліття), рішенням їхніх батьків (одного із батьків) або законних представників.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись: