Запитання та відповіді на нього

Оціновання ЗНО, підсумкові бали, що таке ДПА?

Татьяна Павлюк
Доброго дня! Підкажіть будь ласка! Моя дочка, учениця 11 класу, готується до ЗНО 2015р., але ж я не зовсім розумію, а ДПА - це що? це також іспити? коли вони проходять, і що вони оцінюють? чи буде бал атестату враховуватись при вступі до вищого навчального закладу, тобто бал ЗНО + бал атестату? Прошу вибачення, якщо припустилася помилок.

DOCENT
ДПА - державна підсумкова атестація - випускні іспити

Стаття 34. Атестація та оцінювання знань учнів (вихованців)

1. Контроль за відповідністю освітнього рівня учнів (вихованців), які ЗАКІНЧИЛИ загальноосвітній навчальний заклад I, II і III ступенів, вимогам Державного стандарту загальної середньої освіти здійснюється шляхом їх державної підсумкової атестації.

Положення про ДПА, за посиланням.
Враховувати (і як), чи не враховувати взагалі, атестат при вступі визначає ВНЗ у своїх Правилах прийому через визначення вагового коефіцієнту.

Стаття 44. Умови прийому на навчання до вищих навчальних закладів
5. Відповідно до Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів вчена рада вищого навчального закладу затверджує Правила прийому до вищого навчального закладу, якими встановлюються:

1) перелік і кількість сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання, вага кожного з яких має становити не менш як 20 відсотків конкурсного бала;

2) вага середнього бала документа про повну середню освіту, що має становити від 0 до 10 відсотків конкурсного бала;

Татьяна Павлюк
Дякую за відповідь!

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись: