Запитання та відповіді на нього

Чи може заступник дирктора школи з НВР працювати на1,5 ставки?

Татьяна
Працюю заступником директора школи з НВР на 1 ставку ( основна школа), в зв'язку зі звільненням завуча молодшої школи ( 0,5 ставки ), а навчальний рік уже розпочато, директор пропонує мені виконувати обов'язки та роботу завуча молодшої школи. Як оформити це та як нар6аховуватиметься оплата праці, так як це 1,5 ставки? Доречі годин я не викладаю, а тільки заступник директора. Дякую за відповідь!!!

Татьяна
Шановний модераторе! Звертаюсь з проханням щодо пояснення вищезазначеної ситуації. Рік розпочато, роботу виконую, звіти здаю, вчителям допомагаю. А оплата? Може це має бути надбавка чи премія? ДОПОМОЖІТЬ!

Вилен (МОДЕРАТОР)
Якщо у вас школа підпорядкована РУО, то це питання вирішується спільно з РУО (або залишають вакансію і це йде на економію, або призначають ЗДНВР на 0.5 ставки, або встанолюють вам доплату, або призначають вас на 1,5 ставки). Усі варіанти можливі.

Татьяна
Дякую, модераторе! В школі своя бухгалтерія, ми не підпорядковані фінансово РУО, але підкажіть,будь ласка, на які статті закону можна спиратись для написання наказу(для директора). Зазделегідь вдячна!!!

Вилен (МОДЕРАТОР)
п.3.2.а Проте, якщо мова йде про Деснянський р-н Києва, то все одно йде узгодження з РУО.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись: